PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ال جی بهترین تلویزیون دنیا را ساخت

MAPNAZ
15-10-2015, 23:30
به گزارش سایت معتبر cnet شرکت ال جی بهترین تلویزیون جهان را به نام LG EF9500 که از نوع oled است عرضه نموده است . این سایت به تمامی ویژگی های این تلویزیون شامل : طراحی - امکانات و کارآیی نمره 10 را داده وتنها ایراد آنرا قیمت خیلی گزاف آن دانسته که برای مدل 65 اینچ حدود 5 هزار دلار ( حدود 18 ملیون تومان) است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehrdad092000
16-10-2015, 08:07
عالیه این من بعد که گرفتم دیدم خخخخ البته هیچ پولمونم نمیرسه ها
جالبیش اینه صفحه تخته
مدل eg960هم داره میاد تو یه سطحن که اون خمه
واقعا چیز توپیه

Sent from my LG-D380 using Tapatalk

Sacrament
16-10-2015, 10:20
cnet هنوز oled پاناسونیکو تست نکرده سایتای دیگه که تست کردن میگن ایرادایی که تو oled ال جی هست اکثرشون تو oled پاناسونیک وجود نداره.

MAPNAZ
17-10-2015, 15:08
این آدرسی که زدی باز نمی شه

Sacrament
21-10-2015, 19:23
این آدرسی که زدی باز نمی شه

برای اینکه فیل کش میخواد

نوشته که مشکلایی که او ال ای دیهای ال جی داره رو این نداره مثل یه نواخت نبودن نور و کم بود جزئیات تو رنگ سیاه و سایه رنگها و نقطه نقطه ها تو رنگای بالاتر از سیاه حتی بدون اینکه کالیبره بشه تصویر.
آخرشم برگشت پاناسونیکو به قله کیفیت تلویزیون ها تبریک گفته.
ایرادشم قیمتشه که از ال جی بالاتره

naser534
21-10-2015, 20:06
سلام فقط می خواستم تاکید کنم اگر دستگاههای صوتی وتصویری LG شما خراب شد به نمایندگی های این کارخانه ها نبرید چون اگر ببینند دستگاهتون درحد آک بند تمیزاست و فقط یک ایراد جزئی دارد؛ آن را می دزدنددمی گویند مشتری دیگری اشتباهی برده است و حالا موبایلش را جواب نمی دهد!!! بلایی که نمایندگی ال جی در بلوارمعلم مشهد سر من آورد ودر آخر یک دستگاه کهنه واسقاط را به من دادند . من هم پس از شش ماه رفت و آمد خسته شدم ودنبالش را نگرفتم. البته یک جاروبرقی ال جی هم گرفته ام که ازهمان روز اول خاک راداخل موتورش می کشید ووقتی به فروشنده گفتم من رابه تعمیرگاه ارجاع داد!!! یک روز پس از فروش!! کلا نمایندگی ال جی درایران دزدخانه شده است.

jabi7joon
24-10-2015, 17:24
سلام فقط می خواستم تاکید کنم اگر دستگاههای صوتی وتصویری LG شما خراب شد به نمایندگی های این کارخانه ها نبرید چون اگر ببینند دستگاهتون درحد آک بند تمیزاست و فقط یک ایراد جزئی دارد؛ آن را می دزدنددمی گویند مشتری دیگری اشتباهی برده است و حالا موبایلش را جواب نمی دهد!!! بلایی که نمایندگی ال جی در بلوارمعلم مشهد سر من آورد ودر آخر یک دستگاه کهنه واسقاط را به من دادند . من هم پس از شش ماه رفت و آمد خسته شدم ودنبالش را نگرفتم.

سلام..آقا به همین راحتی ها هم که نیست.. شما فاکتور تحویل جنس داری.. مگه می شه بگن دادیم به یکی دیگه برده شما بیا اینو وردار..
میرفتی تعزیرات