PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید تبلت با صفحه نمایش خوب

geysar
13-10-2015, 21:25
با سلام یه تبلت میخوام که فقط صفحه نمایش خوبی داشته باشه .وسیم کارت خور بودن و دوربین داشتن مهم نیس .اصلا نداشته باشه بهتره برا وب گردی و مطالعه و گوش کردن اهنگ ودیدن فیلم میخوام ممنون میشم راهنمایی کنید . از کمترین قیمت شرو ع شه پیشنهادات !

pardisgame1988
13-10-2015, 22:32
سلام کی میتونه یه داروی بدون نسخه برام تهیه کنه ؟300تومن هم به عنوان دستمزد میدم هرکی میتونه اس ام اس بده
09104821736

moom94
13-10-2015, 23:13
با سلام یه تبلت میخوام که فقط صفحه نمایش خوبی داشته باشه .وسیم کارت خور بودن و دوربین داشتن مهم نیس .اصلا نداشته باشه بهتره برا وب گردی و مطالعه و گوش کردن اهنگ ودیدن فیلم میخوام ممنون میشم راهنمایی کنید . از کمترین قیمت شرو ع شه پیشنهادات !

کیفیت صفحه نمایش براتون مهمه؟
من تبلت LG ونوع Gpad 10.1 دارم صفحه نمایش بزرگ و خیلی عالی برای وب گردی
اما نسبت به سامسونگ خیلی کیفیت کمتری داره
بازی کلش را تا 15 ساعت باز میکنم و اون موقع شارژش تموم میشه

این تبلیت در چند نوع سیمکارت دار و بدون سیم کارته که در اندازه 10.1 بدون سیم هست
میتونید بین رنج 600 تا 700 همراه وسایل و قابش خریداری کنید

amir deja vu
14-10-2015, 01:09

اگر معیارتون صفحه نمایش هست : از بهترین و با کیفیت ترین صفحه نمایش ها ی موجود در بازار تبلت samsung galaxy tab s هست. که صفحه نمایشش super amoled هست و خوراکه فیلم دیدنه! به خصوص 10 اینچش(8 اینچی هم داره)

تبلت های سری Retina اپل هم هست که صفحه نمایش فوق العاده ای داره ولی خوب قیمت محصولات اپل رو باید در نظر گرفت دیگه!

قیمت پایین تر از این دوتا هم Asus google nexus 7 هست که صفحه نمایش خیلی خوبی داره.