PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال شهرزاد

nar nia
11-10-2015, 20:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حسن فتحی، کارگردان به نام ایرانی، چند ماه پیش تولید سریالی عاشقانه برای عرضه در شبکه نمایش خانگی آغاز کرده است، این سریال در ابتدا “روزی روزگاری عاشقی” نام داشت که سپس به “شهرزاد” تغییر نام یافت. نویسندگی این مجموعه نمایش خانگی نیز حسن فتحی انجام داده است؛ او که پیش از این ساخت سریال های مشهور و پرمخاطبی چون پهلوانان نمی‌میرند، میوه ممنوعه و مدار صفر درجه در کارنامه خود دارد، در این مجموعه با بازیگران سرشناسی چون ابوالفضل پورعرب، علی نصیریان، شهاب حسینی و ترانه علیدوستی همکاری کرده است. لازم به ذکر است که سریال شهرزاد سومین محصول خانگی تصویر گستر پاسارگاد پس از شاهگوش و ابله می باشد.
صحنه فیلمبرداری سریال شهرزاد
به گزارش روابط‌ عمومی این سریال، تصویربرداری بخشی از قسمت‌های خارجی در شهرک سینمایی غزالی صورت گرفته و جالب اینجاست که آن ها دست به بازسازی وسیع بخشی از آن از جمله خیابان لاله‌زار زدند که یکی از مهم‌ترین خیابان‌های تهران در دهه‌ سی است. از جمله این تغییرات بازسازی و ساخت برخی از مغازه ها و ساختمان‌ های داخل این خیابان می توان گراندهتل، سینما تابان، دفتر “روزنامه‌ باختر امروز” از انتشارات دکتر حسین فاطمی و صفحه‌فروشی بتهوون که در سال ۱۳۳۲ توسط مرحوم کریم چمن‌ آرا در لاله‌زار شروع به کار کرد را نام برد.
پشت صحنه سریال شهرزاد
اسامی بازیگران سریال شهرزاد شهاب حسینی – ترانه علیدوستی – ابوالفضل پورعرب – علی نصیریان – پریناز ایزدیار – مصطفی زمانی – مهدی سلطانی – محمود پاک نیت – حمیدرضا آذرنگ – هومن برق نورد – رضا بهبودی – امیرحسین رستمی – لیندا کیانی – گلاره عباسی – فریبا متخصص – سهیلا رضوی – غزل شاکری – ناهید مسلمی – فرخ نعمتی – رامین ناصرنصیر – نسیم ادبی – امیرحسین فتحی – دیبا زاهدی – فریبا متخصص
مراسم رونمایی سریال شهرزاد
داستان سریال شهرزاد شعار معرفی شهرزاد: در تندباد حادثه، “عشق” اولین قربانی است. تهران ۱۳۳۲
داستان این سریال از کودتای ۲۸ مرداد به بعد اتفاق می‌افتد و طبق اعلام عوامل سریال، داستان شهرزاد بیشتر مضمونی رمانتیک دارد و می‌ توان آن را ملو درامی عشقی – جنایی تعریف کرد.
عوامل اجرایی سریال شهرزاد
امیرحسین رستمی و رامین ناصر نصیر در سریال شهرزاد
مصطفی زمانی در سریال شهرزاد
پشت صحنه سریال شهرزاد
عوامل پشت صحنه سریال شهرزاد
علی نصیریان در سریال شهرزاد
بازیگران سریال شهرزاد
عکس سریال شهرزاد
عکس کارگردان سریال شهرزاد
سریال جدید شهرزاد
عکس پشت صحنه سریال شهرزاد
شهاب حسینی در سریال شهرزاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازیگران سریال شهرزاد
عکس جالب سریال شهرزاد
ترانه علیدوستی بازیگر سریال شهرزاد

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nar nia
12-10-2015, 19:53
آنونس سریال شهرزاد

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سایت رسمی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nar nia
13-10-2015, 20:19
فرش قرمز سریال «شهرزاد» در کلن آلمان
مراسم فرش قرمز سریال «شهرزاد» در غیاب حسن فتحی، ترانه علیدوستی و شهاب حسینی در کلن برگزار شد.

مراسم فرش قرمز سریال «شهرزاد» با حضور پررنگ ایرانیان ساکن آلمان برگزار شدمراسم فرش قرمز سریال «شهرزاد» با حضور علی نصیریان، مهدی سلطانی و مصطفی زمانی از تیم بازیگران سریال، علیرضا قربانی خواننده تیتراژ سریال و رویا تیموریان، مسعود رایگان و محمدرضا گلزار به عنوان مهمان ویژه در شهر کلن آلمان برگزار شد.
مراسم فرش قرمز سریال «شهرزاد» توسط شرکت فیلمسازی EM فیلم آلمان که شریک آلمانی سریال «شهرزاد» است و پخش جهانی سریال نیز به عهده دارد، با هدف جلب توجه جهانیان مخصوصا ایرانیان به حقوق مولف و کپی رایت و همچنین پیداکردن بازارهای جدید برای محصولات فرهنگی کشور ایران که تا امروز به صورت رسمی جایی برای عرضه نداشتند، برگزار شد.
امکان خرید بلیت آنلاین این مراسم از چندی پیش در سایت Cinedom.de فراهم شده بود و بسیاری از ایرانیان ساکن آلمان و سایر کشورهای اروپایی این بلیت را خریداری و در این مراسم شرکت کردند.
صبح دیروز هنرمندان از شهر کلن به سمت مرکز خبرگزاری دویچه وله آلمان مستقر در شهر بن رفتند و سیدمحمد امامی تهیه کننده، علی نصیریان، مهدی سلطانی و مصطفی زمانی بازیگران سریال با شبکه دویچه وله مصاحبه کردند؛ پس از آن در ضیافت ناهاری که به مناسبت حضور آنها برپا شده بود حضور یافتند.
پس از ضیافت ناهار و پیش از عزیمت به محل برگزاری مراسم فرش قرمز سریال «شهرزاد» در شهر کلن آلمان، هنرمندان و دست‌اندرکاران سریال از جمله علی نصیریان، مصطفی زمانی، مهدی سلطانی، مسعود رایگان و… به پیشنهاد رویا تیموریان در شهر دوسلدورف برای ادای احترام به روح هما روستا، چندین شاخته گل را به رود راین ریختند که اولین شاخه گل توسط علی نصیریان به داخل رودخانه پرتاب شد.
مراسم فرش قرمز سریال «شهرزاد» با حضور پررنگ ایرانیان ساکن آلمان برگزار شد.
در بخشی از این مراسم کلیپ «به رسم یادگار» که آهنگسازی آن توسط محسن چاوشی و تنظیم آن به وسیله بهروز صفاریان همراه با ترانه سرایی حسین صفا انجام شده است، همزمان با آنونس رسمی سریال «شهرزاد» که توسط مسعود رفیع زاده ساخته شده، برای حاضران به نمایش گذاشته شد و پس از آن قسمت اول این سریال برای حضار به نمایش در امد که مورد توجه و استقبال آنها واقع شد.
سریال «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی سیدمحمد امامی و سرمایه‌گذاری مشترک سیدمحمد امامی و سیدمحمدهادی رضوی به عنوان بزرگ‌ترین پروژه سریالی بخش خصوصی کشور از ۲۰ مهر ماه توسط شرکت تصویرگستر پاسارگاد توزیع و پخش می‌‌شود.
علی نصیریان، ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، مصطفی زمانی، پریناز ایزدیار، مهدی سلطانی، محمود پاک نیت، هومن برق نورد، گلاره عباسی، غزل شاکری، سهیلا رضوی، فریبا متخصص با هنرمندی جمشید هاشم پور و ابوالفضل پورعرب به همراه بیش از ۲۰۰ هنرمند دیگر از نقش آفرینان این مجموعه هستند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بازیگران سریال شهرزاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]محمدرضا گلزار و مصطفی زمانی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]محمدرضا گلزار و مصطفی زمانی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مسعود رایگان و رویا تیموریان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کیک سریال «شهرزاد»
آنا

Gregar
14-10-2015, 16:33
یه جا شنیدم که مثل اینکه همراه با قسمت اولش قسمت اول بریکینگ بد هم مجانی داده میشه .

nar nia
14-10-2015, 20:48
گلریزان رودخانه راین به یاد بازی هما روستا

گلریزان هنرمندان سریال «شهرزاد» به رودخانه راین، در شهر دوسلدورف، به یاد هما روستا و ایفاگری در فیلم «از کرخه تا راین» قبل از عزیمت به محل برگزاری مراسم فرش قرمز این سریال برگزار شد.

سریال «شهرزاد»، به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی سیدمحمد امامی و سرمایه گذاری مشترک سیدمحمد امامی و سیدهادی رضوی از فردا 20 مهر ماه، توزیع می شود.
چند روز پیش مراسم فرش قرمز این سریال تاریخی در شهر کلن برگزار شد. اولین سریال ایرانی شبکه نمایش خانگی که همزمان با ایران پخش جهانی اش شروع می‌شود.
در حاشیه مراسم فرش قرمز سریال تاریخی «شهرزاد» در کلن به یاد هما روستا و خاطره ماندگار او در فیلم ازکرخه تا راین رودخانه راین آلمان با حضور تهیه کننده و جمعی از بازیگران و مهمانان ضیافت رونمایی «شهرزاد» گلباران شد .
«از کرخه تا راین» فیلمی به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا که سال 1372 در کشور آلمان ساخته شد. هماروستا یکی از بازی‌های درخشانش را در این فیلم ایفا کرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]گلریزان به باد هما روستا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تصاویر گلریزان به باد هما روستا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عکس های گلریزان به باد هما روستا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]گلریزان راین به باد هما روستا

ستاره ها

ali_agha1981
17-10-2015, 21:51
من سریالش رو dvd اش رو خریدم و قسمت اولش رو دیدم..
به نظرم از کیفیت خیلی بالایی از لحاظ لوکیشن و فیلم نامه و.... برخوردار هست..و لذت بردم..
خواهشا اگه سریال خوشتون اومد نخسه اصلیش رو حتما بخرید...

m.beh
24-10-2015, 18:01
قسکت اولو دیدم.
بله لرکینگ بد به صورت دوبله در دیویدی هست و به نظر می رسه قراره در هر دیویدی یک قسمت شهرزاد و یک قسمت برکینگ بد عرضه بشه.
سریال خوش ساختی بود. یعنی دکور و بازیگرا و گریم خوب بود. هر چند من احساس می کردم یه مدار صحنه ها خالیه ولی در مقایسه با سریال های ایرانی و اینکه تنها یک قسمت دیدم به نظرم قابل دیدن بود. اگر از این سزیال هایی که در قدیم اتفاق می افته و موضوع فیلم در بستر اتفاقات تاریخی هست (مثل کیف انگلیسی) خوشتون می آد و البته فکر کنم داشتان درام عشقی و اینا باشه سریال خوبیه.

hp722
28-11-2015, 16:32
من تا جایی که یادمه از وقتی چشم باز کردم فیلم و سریال هالیوودی میبینم و شدیدا علاقه دارم و از فیلم های ایرانی فراری ام و تنها سریال پایتخت رو دنبال میکردم.به شخصه عاشق کارهای استاد چاووشی ام و روز و شبم با موزیک های این بزرگوار میگذره.وقتی 3گانه ی به رسم یادگار و همخواب و کجایی رو برای سریال شهرزاد خوندن و از اونجایی که آقای چاووشی برای هر فیلم و سریالی نمیخونن ترغیب به دیدن این سریال شدم.قسمت اول همین الان تموم شد.بنظرم زیبا بود.داستان عشقی و درام رو قشنگ توش جا کردن.قسمت تاریخی سریال هم بکنار که علاقه آنچنانی ندارم
سریال رو دنبال میکنم...

hp722
29-11-2015, 23:38
هر 6 قسمت رو دیدم و باید بگم از لحاظ درام عالی کار شده.اصلا اشک آدمو درمیاره بخصوص برای افرادی که تجربه مشابه داشتن.شدیدا دنبال میکنم

m.beh
11-12-2015, 12:12
7 قسمت دیدم تا حالاش که خیلی خوب بوده. بازی ها خیلی خوب هست مخصوصا بازی آقای نصیریان و ترانه علیدوستی و شهاب حسینی. فیلم نامه خوبکار شده کلا فکر می کنم جزو سریال های عالی ایران هست حتما توصیه می شه

siavashshahin
11-12-2015, 13:29
8 قسمت سریال را دیدم به نظرم از بهترین سریالهای ایرانیه که تا حالا ساخته شده. تا حالا هیچ سریال ایرانی نبوده که اینقدر من را تحت تاثیر قرار داده باشه کلا فکرم تو زندگی درگیر این سریال شده و ثانیه شماری برای پخش قسمت جدیدش.امیدوارم در ادامه هم به همین منوال پیش بره.درخواستی که از دوستان دارم حتما سریال را به صورت قانونی بخرند، dvd یا دانلود از سایت رسمی سریال تا حمایت بشه از تیم تولید و با کیفیت ادامه بدن.
به نظر من ترانه علیدوستی، شهاب حسینی و علی نصیریان عالی بازی کرده اند.به شخصه از سکانس هایی که این عزیزان در آن هستند خیلی لذت می برم.موسیقی فیلم هم خوب و محسن چاوشی هم که نیازی به تعریف نداره.تنها مشکلی که تو این دو قسمت اخیر توی ذوق می زنه تغییر موسیقی متن فیلم و آهنگ شروع سریاله که در قسمتهای ابتدایی بهتر بود که نمی دونم چرا تغییر کرده.کسی از دوستانی میدونه چرا تغییر کرده؟. آهنگ تیتراژ پایانی هم با همه علاقه ای که به آقای چاوشی دارم آواز آقای قربانی خوب بود و کجایی آقای چاوشی بهتر بود تنها روی پایان قسمت پنجم می بود این طور قشنگ تر و ماندگارتر بود و به فراخور حس و حال هر قسمت از آهنگ مناسب برای تیتراژ استفاده شود.

ghassam2
11-12-2015, 22:16
8 قسمت سریال را دیدم به نظرم از بهترین سریالهای ایرانیه که تا حالا ساخته شده. تا حالا هیچ سریال ایرانی نبوده که اینقدر من را تحت تاثیر قرار داده باشه کلا فکرم تو زندگی درگیر این سریال شده و ثانیه شماری برای پخش قسمت جدیدش.امیدوارم در ادامه هم به همین منوال پیش بره.درخواستی که از دوستان دارم حتما سریال را به صورت قانونی بخرند، dvd یا دانلود از سایت رسمی سریال تا حمایت بشه از تیم تولید و با کیفیت ادامه بدن.
به نظر من ترانه علیدوستی، شهاب حسینی و علی نصیریان عالی بازی کرده اند.به شخصه از سکانس هایی که این عزیزان در آن هستند خیلی لذت می برم.موسیقی فیلم هم خوب و محسن چاوشی هم که نیازی به تعریف نداره.تنها مشکلی که تو این دو قسمت اخیر توی ذوق می زنه تغییر موسیقی متن فیلم و آهنگ شروع سریاله که در قسمتهای ابتدایی بهتر بود که نمی دونم چرا تغییر کرده.کسی از دوستانی میدونه چرا تغییر کرده؟. آهنگ تیتراژ پایانی هم با همه علاقه ای که به آقای چاوشی دارم آواز آقای قربانی خوب بود و کجایی آقای چاوشی بهتر بود تنها روی پایان قسمت پنجم می بود این طور قشنگ تر و ماندگارتر بود و به فراخور حس و حال هر قسمت از آهنگ مناسب برای تیتراژ استفاده شود.
متاسفانه چاووشی نوحه خونی کردن برای این سریال

hp722
12-12-2015, 11:18
متاسفانه چاووشی نوحه خونی کردن برای این سریال

بنظرم من درست نیست درمورد یک خواننده ی محبوب اینطور صحبت کردن دوست عزیز.در ثانی آقای چاووشی کلا کاراشون غمگینه.از همون اولین آلبومش تا به الان.شما میگین نوحه خونی منی که 24ساعت درگیر موزیک های ایشونم میگم بهترین تک آهنگ ها.جوری که آهنگ کجایی و همخواب توی کرج از اول تا آخر درختی نقل تمام مغازه هاست.دست آخر این سریال درام غمگینه شاد براش نمیخونن و آقای چاووشی ام حتی لایت کم میخونه.اسمش نوحه خوانی نیست موزیک غمگینه

nar nia
13-12-2015, 21:32
انتقاد نماینده کرمان از سریال «شهرزاد»/ شکایت می‌کنیم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نماینده مردم کرمان و راور ضمن انتقاد از آنچه توهین صورت گرفته به مردم کرمان در سریال «شهرزاد» دانست ، خواستار برخورد وزیر ارشاد با این موضوع شد. به گزارش خبرنگار مهر، محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در پایان جلسه علنی امروز مجلس و در تذکر شفاهی به وزیر آموزش و پرورش، اظهار داشت: به جای اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، متاسفانه این روزها سیاسی‌کاری و نداشتن یک برنامه جامع فرهنگی در اولویت زیرمجموعه‌های این وزارتخانه قرار گرفته است.
وی گفت: بر اساس شواهد و قرائنی که داریم، زیرمجموعه راه خاصی می‌رود که با فرمایشات وزیر آموزش و پرورش در تضاد است.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس همچنین در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: اخیرا سریالی با عنوان «شهرزاد» به کارگردانی شخصی به اسم «ح. ف» در شبکه نمایش خانگی آمده که توهین جدی به مردم ولایتمدار و بصیر دیار کریمان شهر کرمان است.
زاهدی تاکید کرد: این مسئله جای تاسف دارد که اجازه پخش چنین سریال‌هایی را می‌دهند و لازم است نسبت به جمع‌آوری آن اقدام کنند و ما نیز شکایت به قوه قضائیه را در دست پیگیری داریم.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: نظام پرداخت حقوق بازنشستگان صنعت فولاد هنوز حل نشده است؛ به گونه‌ای که ۲ ماه از حقوق آنها و بیش از ۲ سال از پاداش پایان خدمت آنها پرداخت نشده است.
رئیس کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری در ادامه با اشاره به مشکلات حقوق و مزایای برخی از اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها عنوان کرد: اعضای هیات علمی که قبل از سال ۹۳ بازنشسته شده‌اند، با عسر و حرج مواجهند، دریافتی یک استاد تمام بازنشسته در حد یک و نیم میلیون تومان است که این برای یک استاد تمام خیلی سخت است.
زاهدی ادامه داد: قرار بود حقوق فرهنگیان بازنشسته نیز با شاغلان متناسب شود که این کار صورت نگرفته است و این در حالی است که بسیاری از این افراد در سنین بازنشستگی، فرزندان در آستانه ازدواج دارند، اما جالب است که یارانه برخی از آنها را نیز حذف کرده‌اند.
وی در پایان با تسلیت درگذشت تعدادی از مردم استان کرمان به دلیل ابتلا به آنفلوآنزا خاطرنشان کرد: دانشگاه‌های علوم پزشکی کرمان و رفسنجان تلاش زیادی کرده‌اند و وزیر بهداشت نیز به کرمان سفر کرد و امیدواریم امروز توزیع دارو انجام شود تا نگرانی مردم برطرف شود.

nar nia
13-12-2015, 21:34
کارگردان «شهرزاد» به انتقاد کرمانی‌ها پاسخ داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حسن فتحی کارگردان سریال شبكه نمايش خانگی «شهرزاد» به برخی از انتقاد های مطرح شده از سوی هموطنان کرمانی نسبت به دیالوگی که در قسمت هشتم این سریال مطرح شد، پاسخ داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسن فتحی کارگردان سریال «شهرزاد» با ابراز تاسف از دلخوری هموطنان کرمانی نسبت به دیالوگی که در قسمت هشتم این سریال مطرح شد، گفت: جایگاه فرهنگی و اقتصادی رفیع مردم هنرپرور کرمان در تاریخ ایران بر کسی پوشیده نیست و این موضوع مایه مباهات است.

وی با اشاره به قسمت های بعد سريال «شهرزاد» متذکر شد: در بخشی از قسمت یازدهم سریال نه تنها معلوم می شود که خانواده شیرین كه در واقع شخصیت منفی و افاده ای قصه است کرمانی نیستند بلکه مردم نجیب و نازنین کرمان مورد ستایش قرار می گیرند.

چندی پيش و پس از انتشار قسمت هشتم سريال «شهرزاد»، برخي هموطنان كرمانی نسبت به ديالوگ شخصيت شيرين در اين مجموعه انتقاد كردند.

قسمت نهم سريال «شهرزاد» فردا دوشنبه ٢٣ آذرماه منتشر و در سراسر كشور توزيع مي شود.

saman123123
13-12-2015, 22:42
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس همچنین در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: اخیرا سریالی با عنوان «شهرزاد» به کارگردانی شخصی به اسم «ح. ف» در شبکه نمایش خانگی آمده که توهین جدی به مردم ولایتمدار و بصیر دیار کریمان شهر کرمان است.

ح.ف ؟؟واقعا چرا؟؟؟:n09:

اسم سریالو میگه،شبکه خانگیو میگه ،بعد به اسم نویسنده و کارگردان که میرسه میشه ح.ف!!!
خدا نکنه چیزی تو این کشور باب بشه،چون بدون فکر ملت فله ای ازش استفاده میکنن!

M.Sadegh.M
14-12-2015, 19:36
آقا این دیالوگ معروف چی بوده؟

ممنون

L.utus
15-12-2015, 02:25
شخصی به اسم «ح. ف»

یه جوری گفته شخصی به اسم «ح. ف» انگار داره راجع به یکی از قاچاقچیان بزرگ مواد مخدر حرف میزنه! :n21:
امشب فردوسی پور هم در نود اشاره خوبی کرد به همین قضیه کرمان و کلا سریال های تلویزیونی که ما چقدر جنبمون پایینه

abc.abc
15-12-2015, 17:10
یه جوری گفته شخصی به اسم «ح. ف» انگار داره راجع به یکی از قاچاقچیان بزرگ مواد مخدر حرف میزنه! :n21:
امشب فردوسی پور هم در نود اشاره خوبی کرد به همین قضیه کرمان و کلا سریال های تلویزیونی که ما چقدر جنبمون پایینه
سلام
دوست عزیز بنده هیچوقت نظر نمیدم همیشه سعی میکنم نظر دوستان رو بخونم ولی حیفم اومد اینو در جواب شما نگم
کاملا ، حساسیت خیلی بالارفته و به قول شما جنبه پایینه اما قرار نیست از یک حد و مرزی هم بگذره مثل این دیالوگ که دقیقا داره اسم میبره ، اتفاقا نسبت به چنین دیالوگی در سریال بنده خودم وقتی سریال رو دیدم شوکه شدم چطوری چنین چیزی گفت که چند روز بعد هم اتفاقا این خبر ها رو در همین تاپیک دیدم ، شما یک مقایسه بکنید با یک مدت قبل که فیتیله ای ها ممنوع التصویر شدن اون وقت که مشخص میشه بعضی وقتها الکی حساسیت بالاست بدون هیچ توهینی ولی یک زمان هم مثل این دیالوگ داره دقیقا اسم میبره اما نه کسی ممنوع التصویر میشه نه جلوی پخش فیلم گرفته میشه ولی همین که حداقل باعث تذکر بشه هم بد نیست
من کلیپی که باعث شد فیتیله ای ها ممنوع التصویر شن رو از اپارات دیدم + تظاهرات هموطنانمون که برای این مورد بوده و باعث ممنوع التصویر شدن شده خداییش نتونستم بفهمم کجاش توهین بود ولی چرا اون موقع چنین بحثی رو 90 نکرده (البته اینکه چنین صحبتی در برنامه ی 90 شده رو بنده نمیدونم و پست شما رو دیدم و فهمیدم شاید هم اون زمان هم چنین صحبتی شده باشه ولی شک میدونم چون مطمعنم اون زمان اگه چنین بحثی میکرد سیاسی میشد)
:n40:

hermione
30-12-2015, 14:03
سریال بسیار زیبایی هست:n12:.
شاید بیشتر از 5 سال بود که طرف سریال های ایرانی نرفته بودم ولی این یکی از همون قسمت اول جذبم کرد.
واقعا عالی!

green-mind
02-01-2016, 23:18
کلا اهل سریال نیستم تنها سریالی که دنبالش میکردم شدیدا پیگیرش بودم gray anaomy بود ولی این سریال از قسمت اول جذبم کرد
فعلن که تو دو روز 5 قسمتش و دیدم . سریال قشمگیه مخصوصا اینکه بازیه ترانه و شهاب حسینی و شدید دوست دارم

hp722
05-01-2016, 20:59
قسمت 12 بسیار زیبا بود

_SunOS_
06-01-2016, 16:56
سریال فوق العاده زیباییه
ترانه علیدوستی و شهاب حسینی هم عالی بازی کردن :n12:

nar nia
12-01-2016, 19:56
گاف جالب سریال شهرزاد! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سازندگان مجموعه‌های تلویزیونی بعضی اوقات گاف‌های جالبی می‌دهند. سریال شهرزاد نیز از این امر مستثنی نیست.

در ششمین قسمت مجموعه ویدئویی شهرزاد، در صحنه واژگون شدن خودروی بزرگ آقا، خط افق نیز همراه با خودرو واژگون می‌شود!

جالب تر آنکه بازیگران نیز از جای خود تکان نمی‌خورند!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

green-mind
12-01-2016, 20:49
قسمت سیزدش و دیدم امروز
جالب بود سریال وارد فاز جدیدی شد

ali_agha1981
13-01-2016, 19:06
گاف جالب سریال شهرزاد! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سازندگان مجموعه‌های تلویزیونی بعضی اوقات گاف‌های جالبی می‌دهند. سریال شهرزاد نیز از این امر مستثنی نیست.

در ششمین قسمت مجموعه ویدئویی شهرزاد، در صحنه واژگون شدن خودروی بزرگ آقا، خط افق نیز همراه با خودرو واژگون می‌شود!

جالب تر آنکه بازیگران نیز از جای خود تکان نمی‌خورند!

واقعا جای تاسفه برای کسایی که این متن رو نوشتن...:n41:
یعنی چنین سریالی که اینقدر نقاط قوت داره رو گذاشتن کنار..چسبیدن به یه سکانس سریال و ایراد بنی اسرایییلی گرفتن
واقعا مسخرست..:n15:

پ.ن : قسمت 13 سریال به نظرم بهترین قسمت بود تا اینجا..تنها قسمتی که تقریبا دو بار دیدمش..خصوصا اون سکانس آخر که فرهاد مچ اون دختره رو میگیره...

ali_agha1981
13-01-2016, 19:10
گلایه کارگردان شهرزاد از دانلودهای غیرمجاز سریالش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تنها یک بیستم (5%) مخاطبین سریال شهرزاد ..این سریال رو اورجینال میخرند...!!:n29:

kenzu
13-01-2016, 19:22
سریال خیلی قشنگیه . همه قسمتهاشو دیدم . بازی شهاب حسینی خیلی خوبه:n02:

siavashshahin
15-01-2016, 19:21
به نظر من چند قسمت اخیر افت کرده. نقطه درخشان فیلم سکانس هایی بود که ترانه علیدوستی، شهاب حسینی و علی نصیریان در آن روبه روی هم بازی می کردند. که متاسفانه کم شده مخصوصا کاراکتر شهرزاد در این قسمتهای اخیر برعکس اول سریال کمرنگ شده. نظر شخصی من اینه که قسمت 13 درحد بقیه سریالهای ایرانی بود فقط قسمت جالبش اون جا بود که قباد با همایون مهتدی روبه رو شد دیالوگ جذاب این قسمت قباد به همایون میگه: "جای حرفی که میخوام بهت بزنم همینجا جلو در مستراح اس...":n31:همچنین صبحونه خونه بزرگ آقا هم جالب بود.از نقاط قوت سریال کارگردانی عالی قصه گویی خوب.بازیها هم متفاوته هم عالی و هم خوب و هم ضعیف داره. همچنین پایان هر قسمت طوریه که بیننده را تا هفته بعد مشتاق نگه می داره که ببینه قسمت بعد چه اتفاقی می افته به قول شهرزاد: "خوب بعدش چی" .نقاط ضعف:قصه های فرعی فیلم بعضی هاش بد پرداخته شده مثلا اون قضیه عشق اصغری خیلی توی ذوق میزنه. غافلگیری هم سریال نداره یعنی از چند قسمت قبل میشد حدس زد که رویا یا همون آذر باید جاسوس توده ای ها باشه. بازی مصطفی زمانی هم چنگی به دل نمی زنه البته اول فیلم مقابل ترانه علیدوستی نسبتا خوب بازی می کرد که اون هم به خاطر بازی قوی خانم علیدوستی بود که تونست از بازیگر مقابلش بازی خوبی بگیره. سریال معماگونه نیست و آدم برای فهمیدنش نیاز به فکر نداره.اگه شما یک قسمت را دوبار ببینید هیچ نکته جدیدی به دانسته هاتون اضافه نمیشه.برعکس شاهکارهای فیلم و سریال که هرچندبار که نگاه کنید تازه یه نکته جدید کشف می کنید پس به نظر من شهرزاد یه شاهکار نیست اما یه سر وگردن از سریالهای ایرانی هم دوره خودش بالاتره و ارزش هفته ای 4 هزار تومان را داره.مخصوصا 8 قسمت اول سریال. امیدوارم دوباره سریال جذاب بشه.
یه درخواست: لطفا سریال را غیرقانونی دانلود یا کپی نکنید.برای سریال زحمت کشیده شده و اگه این سریال بازده اقتصادی نداشته باشه مطمئن باشید سریال و فیلم باکیفیت ساخته نخواهد شد. پس به جای این که غر بزنیم که چرا فیلم و سریالهای ایرانی کیفیت نداره از خودمون شروع کنیم و با حمایت از یه سریال نسبتا با کیفیت دلگرمی بدیم به سرمایه گذارا که میشه از یه فیلم خوب توقع برگشت سرمایه داشته باشند.

Gregar
16-01-2016, 14:05
واقعا جای تاسفه برای کسایی که این متن رو نوشتن...:n41:
یعنی چنین سریالی که اینقدر نقاط قوت داره رو گذاشتن کنار..چسبیدن به یه سکانس سریال و ایراد بنی اسرایییلی گرفتن
واقعا مسخرست..:n15:

پ.ن : قسمت 13 سریال به نظرم بهترین قسمت بود تا اینجا..تنها قسمتی که تقریبا دو بار دیدمش..خصوصا اون سکانس آخر که فرهاد مچ اون دختره رو میگیره...

توهینی نکردن که به سریال (در واقع وجود این گاف ها خودش توهین به بیننده است) . نقد منفی هم که نکردن . فقط نوشته گاف جالب سریال شهرزاد . واسه همه سریالها و فیلم ها هم این گاف ها و مطالب هست .
در ضمن کسی که داره پول میده واسه سریال انتظار داره سریال تا حد ممکن اینجور گاف ها رو نداشته باشه . ولی متاسفانه باز هم توی سریالهای ایرانی اینجور گافها زیاد وجود داره. حالا خدا پدر شهرزاد رو بیامرزه . کیمیا که پر از اشکاله .

masoud93
16-01-2016, 23:12
سلام.
سریال رو که میفروشن با چه کیفیتی هست؟

Greedy
17-01-2016, 00:27
سلام.
سریال رو که میفروشن با چه کیفیتی هست؟

سلام
dvd شو که بخری کیفیت معمول dvd هست ولی از سایتش بخری :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انواع کیفیت ها رو داره حتی 1080p full hd که حجم هر قسمتش به 2 گیگ هم میرسه با این کیفیت

ali_agha1981
18-01-2016, 18:18
توهینی نکردن که به سریال (در واقع وجود این گاف ها خودش توهین به بیننده است) . نقد منفی هم که نکردن . فقط نوشته گاف جالب سریال شهرزاد . واسه همه سریالها و فیلم ها هم این گاف ها و مطالب هست .
در ضمن کسی که داره پول میده واسه سریال انتظار داره سریال تا حد ممکن اینجور گاف ها رو نداشته باشه . ولی متاسفانه باز هم توی سریالهای ایرانی اینجور گافها زیاد وجود داره. حالا خدا پدر شهرزاد رو بیامرزه . کیمیا که پر از اشکاله .

:n36::n36:
مگه من گفتم توهین کردن به سریال ؟؟؟!!
من میگم باید منصف بود برای سریالی که اینهمه هزینه شده و تو شبکه خانگی هم بخش میشه و از کیفیت بالایی از لحاظ فیلمنامه و کارگردانی و... برخورداره..

jeremy28
04-02-2016, 19:34
سلام دوستان
من سریال رو تا قسمت نهم دانلود کردم و دیدم.
چون فعلا اوضاع مالیم خوب نیست، فعلا دانلود می کنم و بعدا می رم می خرم که از سریال حمایت مالی کرده باشم.

واقعا بازی شهاب حسینی، علی نصیریان و ترانه علیدوستی بی نظیره.
قصه ی شکل گرفتن عشق قباد و شهرزاد هم خیلی رئال و منطقی داره پیش میره و انصافا این دو بازیگر توانا از پس نقششون براومدن.
کلا زوج شهاب حسینی و ترانه علیدوستی بسیار عالی در مقابل هم بازی می کنن. بازی متقابل این زوج رو در فیلم شاهکار "درباره الی":n12::n12: هم قبلا شاهد بودیم. قصه هم بسیار جذابه و هیچ کدوم از شخصیت ها در طول داستان رها نمیشن و بهشون پرداخته میشه.
کلا به کسایی که این سریال زیبا رو ندیدن، توصیه می کنم اون رو بخرن و دنبال کنن.
ارزشش رو داره.

nar nia
09-02-2016, 20:20
اظهار تأسف حسن فتحی از اشتباه سهوی «شهرزاد»/ توضیح طراح صحنه سریال

کارگردان مجموعه تلویزیونی «شهرزاد» ضمن ابراز تاسف از استفاده از تصویر مدیرمسئول روزنامه کیهان در این سریال گفت: این اتفاق کاملا سهوی و غیرعمدی بوده است.

«حسن فتحی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفت: شب گذشته از طریق تهیه‌کننده مجموعه شهرزاد متوجه اشتباه صورت گرفته شده و خیلی متاسف شدم.
وی افزود: عمدی در کار نبوده و اشتباه سهوی بود که طراح صحنه ما مرتکب شده و در حقیقت ایشان تصویر آقای شریعتمداری را نشناختند وگرنه ما اصلا چنین کاری نمی‌کردیم.
فتحی تصریح کرد: اصلا دلیلی ندارد که ما بخواهیم از تصویر آقای شریعتمداری استفاده کنیم، چون قصه شهرزاد متعلق به سال 32 است و در حقیقت اشتباه صورت گرفته در این قسمت از لحاظ تاریخ و زمان یک مورد غیرعمد بوده است.
«حسن روح‌پروری»، طراح صحنه سریال «شهرزاد» نیز در همین رابطه یادداشتی خطاب به حسن فتحی نوشته و نسخه‌ای از آن را در اختیار خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار داده که متن کامل آن در ادامه می‌آید:
جناب آقای حسن فتحی
با سلام و عرض ادب
احتراماً درباره شبهه‌ای که راجع به عکس الصاقی در شهربانی پروژه وزین شهرزاد و نسبت آن به فردی خاص روی داده، لازم به توضیح است:
با عنایت به حساسیت شما نسبت به عدم استفاده از عکس اشخاص خاص در صحنه‌ها و روزنامه‌ها؛ متاسفانه این اتفاق به دلیل عدم شناخت گرافیست صحنه آقای رامین اسدی روی داد که ایشان تعدادی عکس قدیمی را از طریق جستجوی اینترنت به دست آورده بودند و همچنین عدم شناخت مدیر صحنه یعنی آقای صدرا صدری که منجر به استفاده سهوی از عکس مذبور شد.
استفاده از این عکس فقط و فقط جنبه تزئینی داشت و برای پر کردن قاب تصویر کنار عکس بازیگران مورد استفاده قرار گرفته بود.
بدین وسیله مراتب عذرخواهی خود و گروه همراهم را به اطلاع شما می‌رسانم.
با تشکر حسن روح پروری

nar nia
12-02-2016, 20:47
«شهرزاد» به جشنواره برلین می‌رود

سریال «شهرزاد» در شصت و ششمین جشنواره بین المللی فیلم برلین شركت می كند. به گزارش خبرگزاری مهر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، مجموعه نمايش خانگی «شهرزاد» در شصت و ششمين دوره از جشنواره فيلم برلين در بخش European Film Market به اختصار EFM حضور دارد.
این نخستین بار است كه یک سریال ایرانی تولید بخش خصوصی در یكی از جشنواره ها جهانی شركت كرده است. European Film Market یكی از ۳ مركز داد و ستد بزرگ فیلم در دنیاست كه در طول جشنواره بین المللی فیلم برلین، فرصتی برای عرضه محصولات كمپانی های فیلمسازی در دنیا برای خرید و فروش است.
شركت EMFilm در آلمان كه حق پخش جهانی سریال «شهرزاد» را خریداری كرده است، به عنوان یكی از كمپانی های شركت كننده در این مركز تجاری در طول جشنواره برلین حضور دارد.
سیدمحمد امامی تهیه كننده و سرمایه گذار، حسن فتحی كارگردان، فاطمه معتمدآریا و برخی دیگر از عوامل تولید سریال «شهرزاد» نیز در این جشنواره حاضر هستند.
جشنواره بین‌المللی فیلم برلین یا برلیناله (Berlinale) ‏یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین جشنواره‌های سینمایی در اروپا است که هر ساله در ماه فوریه به مدت ۱۰ روز در برلین آلمان برگزار می‌شود. این جشنواره كه امسال از ١١ تا ٢١ فوریه برابر با ٢٢ بهمن‌ماه تا ٢ اسفندماه برگزار می شود در كنار جشنواره فیلم ونیز و جشنواره فیلم كن مهمترین رویداد سینمایی اروپا به شمار می‌رود.

nar nia
12-02-2016, 20:54
کارگردان شهرزاد: تکذیب عذرخواهی از مدیر کیهان/ اسپانسر حق دخالت ندارد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تعریف و تمجیدهای اخیر سید محمد هادی رضوی( فردی که به عنوان اسپانسر سریال شهرزاد از او یاد می شد) از مدیر مسئول کیهان باعث شد تا حسن فتحی کارگردان سرشناس این سریال در نامه ای این اظهارات را تکذیب و از گفته های وی تبری جوید.

«ایران آنلاین» خبرداد نامه شدید اللحن فتحی پس از آن نوشته شد که رضوی در توضیح عکسی که مدیر کیهان را در این سریال کنار زندانیان توده نشان می داد، به عذرخواهی از حسین شریعتمداری پرداخت و حتی از وی با القابی مثل سردار قلم یاد کرد.

فتحی در نامه خویش که خطاب به سید محمد امامی تهیه کننده و سرمایه گذار سریال نوشته شده است عملاً ادعاها درباره اسپانسر بودن رضوی را مردود می شمارد و می گوید عوامل این سریال در صورت تکرار دخالت های بیرونی، کار ساخت آن را متوقف خواهند ساخت.

متن این نامه کارگردان سریال محبوب شهرزاد به شرح زیر است:

جناب آقای سید محمد امامی تهیه کننده محترم سریال شهرزاد

متاسفانه اخیرا، انتشار مواضع رسانه ای افراد غیرمسئول درباره اینجانب و سریال شهرزاد موجب بروز مسایلی گشته است که در ارتباط با آنها تذکر چند نکته ضروری است:

1- بنابر روال و قاعده مرسوم، در صورت بروز هر موضوع شبهه برانگیز حسب مورد تنها تهیه کننده و کارگردان یک سریال، موظف به ادای توضیحات لازم و رفع ابهام در آن زمینه هستند.

2- هرگونه اظهارنظر شخصی افراد مرتبط با سریال و نقل قولهای کذب و بدون اطلاع از طرف اینجانب، مغایر با اخلاق و رفتار حرفه ای است.

3- طرح اظهارنظرهای حاشیه ساز در رسانه ها و مآلاً طرح موضوعات سیاسی که مفهوماً هیچ ارتباطی با داستان ساده و عاشقانه این سریال ندارد، خلاف انصاف بوده و تنها موجب تشویش اذهان عمومی خواهد شد.

4- به سبب اینکه در بدو توافق برای ساخت این سریال، تصور نمودم تنها با جنابعالی به عنوان تهیه کننده و سرمایه گذار، همکاری خواهم داشت از این رو در کمال احترام اگر قرار باشد هر فردی به جز شما در مقام تهیه کننده در هر مورد دست به تفسیر ناصحیح از گفته و ناگفته های من بزند با کمال احترام ناگزیرم از همکاری برای ساخت قسمت های بعدی سریال، انصراف بدهم تا به مصداق «گنه کرد در بلخ آهنگری، به شوشتر زدند گردن مسگری» قربانی موضع گیری های پرحاشیه این قبیل افراد نشوم.

حسن فتحی-کارگردان سریال شهرزاد

hp722
18-02-2016, 20:21
این سریال زیبا خوب نشون داد توی جدایی ها اونی که بدبخت میشه پسره.دختر اول آخر ازدواج میکنه و 4روز اول ناراحته ولی بعد قشنگ میره بچه دارم میشه ولی از اونور اون پسر هروزش نکبت تر از دیروزه

یکی از قشنگ ترین درام هاییه که دیدم و با صدای استاد چاووشی ام بی نظیر شده

MOHAMMAD2010
18-02-2016, 20:25
این سریال زیبا خوب نشون داد توی جدایی ها اونی که بدبخت میشه پسره.دختر اول آخر ازدواج میکنه و 4روز اول ناراحته ولی بعد قشنگ میره بچه دارم میشه ولی از اونور اون پسر هروزش نکبت تر از دیروزه

حالا اینجا این جوری شده ! امکان داره کاملا برعکس باشه !

hp722
19-02-2016, 10:02
حالا اینجا این جوری شده ! امکان داره کاملا برعکس باشه !

احتمالش هست ولی چه برای خودم چه اطرافیان همینجوری که در سریال دیدم شده

Milad4171
28-02-2016, 12:38
من که کلا خیلی وقته هیچ امیدی به سریال ایرانی نداشتم. اما به دلیل سانسور های دائمی و بی دلیلی که در تلویزیون میشه و سلیقه ای عمل کردن یا دستکاری در اثر تهیه کننده ها خیلی ها رو آوردن به پخش خانگی که دستشون هم بازتر باشه و این به نظرم باعث میشه سازنده اثری تقریبا خوب رو ایجاد کنه
من تا قسمت 19 رو دیدم و به نظرم سریال موفقیت بوده..
از لحاظ آب بستن به داستان میشه گفت خیلی موفق بوده . در حالی که دیده میشه یه سری لوکشن ها در حد 5 دقیقه هیچ دیالوگی رو بازیگر نداره و فقط تصویری از لوکشن رو به بیننده نشون میده ! مثلا ورود بازیگر به خونه و قدم زدن تا داخل خونه ! یه کاری رو که میتونه 1 دقیقه ای انجام بده 4 5 دقیقه طول میکشه ! بعد هم نگاه بازیگر به اینور و اونور. همینطوری یه 10 دقیقه ای میگذره ! در جاهایی که بیننده حس میکنه باید اینجا سرعت بیشتر بشه و لوکشن ها دائما عوض بشن .

اما در حالت کلی من واقعا از سریال راضی هستم. به نظرم تیم تیم خوبی هست. فیلم برداری یک سر و گردن از فیلم هایی که تا به حال در سیما نمایش داده شده بهتره ( بدون در نظر گرفتن فیلم های سینمایی )
دیالوگ ها خیلی خوب و روشنه درسته که یکم سنگین هست اما قابل قبوله ! لوکشن ها هم خوبه . فقط این فلاشر ماشین ها رو اگه درست میکردن خیلی خوب بود :n02: هر سری تا درب ماشین ها باز میشه ماشین فلاشر میزنه !
یه سری ایرادات هم هست که به نظرم نباید گرفته بشه اما گفته بشه بد نیست. مثلا روزنامه زمانه و دادگستری و کافه نادری تو یه خیابون هستن ! میشه دوربین زاویه رو ببنده که وقتی بازیگر مثلا داره میره کافه دفتر روزنامه معلوم نباشه که بیننده بفهمه بغل همدیگه هستن تمام ساختمونا!

در کل به نظر من عالی!

+

یک نکته که به نظرم شاید خیلی ها دقت نکردن. در دیسک های اول ، زمان فیلم تا 1 ساعت 10 دقیقه هم طول میکشید. فکر میکنم بیشتر هم بود. اما در قسمت های دیگه بین 45 دقیقه تا 55 دقیقه متفاوت هست. یک قسمت که 40 دقیقه بود فقط. کلا زمان مناسبی نداره. اما بازم قابل قبول هست هرچقدر هم کوتاه باشه اما به فیلم آب نبسته باشن به نظرم خیلی عالیه.

دوستانی که ندیدن سریال از قسمت 18 و 19 بسیار قشنگ تر از قبل میشه !

smahdis
28-02-2016, 14:18
دوستان من این سریال رو میخوام بخرم برای خونه،

گفتم دانلود نکنم بهتره (حروم نباشه)،

قیمت خریدش چطوریاست؟ هر قسمت یه سی دیه؟ من سی دی خوان ندارم.

kenzu
28-02-2016, 14:24
از سایتش بخر بعد دانلود کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed sx
28-02-2016, 15:28
[*=center] نسخه کیفیت معمولی – 19,990ریال
[*=center] نسخه کیفیت اچ دی – 29,990ریال
[*=center] تمام کیفیت ها – 39,990ریال

Milad4171
28-02-2016, 18:58
دوستان یه سوال.
فرمت دانلود الکترونیکی چی هست ؟
کسی از سایت دانلود کرده سریال رو ؟

Greedy
28-02-2016, 20:20
دوستان یه سوال.
فرمت دانلود الکترونیکی چی هست ؟
کسی از سایت دانلود کرده سریال رو ؟
mp4

وقتی هم از سایتش میخری با این کیفیت ها میتونی دانلود کنی :

XENON24
09-03-2016, 13:01
سیدمحمد امامی درباره اکران سینمایی مجموعه «شهرزاد» گفت: خوشبختانه استقبال خیلی خوب بود و اگر می‌دانستیم استقبال تا این اندازه است، از قسمت اول سریال برای هر قسمت یک اکران مردمی تعیین می‌کردیم و اصلا شاید سینمایی‌اش می‌کردیم.

این تهیه کننده درباره اینکه آیا امکان سینمایی کردن این سریال در فصل های بعدی وجود دارد، عنوان داشت: تصمیمی در این باره نداریم.

امامی درباره اینکه آیا در قسمت‌های بعدی سریال نیز شاهد اکران مردمی خواهیم بود گفت: بله حتما این اتفاق ویژه دوباره خواهد افتاد.

وی ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی های انجام شده، فصل اول سریال شهرزاد شامل 28 قسمت است و تمام تلاشمان بر این است تا قبل از شروع سال جدید، قسمت‌های 22 و 23 را در قالب یک پکیج به بازار عرضه کنیم، اما اگر به هر دلیلی آماده نشود به‌‌ همان روال سابق و دوشنبه‌هایمان عمل خواهیم کرد و طبق زمان بندی‌هایمان آخرین قسمتی که در سال 94 عرضه می‌شود‌‌ همان قسمت 22 خواهد بود.

سریال «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی سیدمحمد امامی و محمد هادی رضوی برای شبکه نمایش خانگی تهیه و تولید شده است.

شهرزاد با عنوان قبلی روزی روزگاری عاشقی یک مجموعه ویدئویی در 26 قسمت 60 دقیقه‌ای به کارگردانی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی محمد امامی در 1393 است.داستان سریال «شهرزاد» در دههٔ سی خورشیدی می‌گذرد. داستانی که روایتی عاشقانه بر بستر تاریخ است نغمه ثمینی و حسن فتحی آن را نوشته‌اند. ترانه علیدوستی، علی نصیریان، شهاب حسینی و مصطفی زمانی ایفاگر نقش‌های اصلی این مجموعه هستند.

شهرزاد یک دانشجوی پزشکی است که قصد ازدواج با جوانی به نام فرهاد را در سال های 32 و زمامداری دکتر مصدق دارد. پدران این دو از افراد گوش به فرمان شخصی متنفذ به نام بزرگ آقا هستند. تحولات 28 مرداد فرهاد را که روزنامه نگار و از طرفداران پر و پا قرص مصدق است، به دلیل اتهام به قتل و توطئه بر علیه سلطنت به پای چوبه دار می کشد، اما به دست بزرگ آقا نجات پیدا می کند. پس از این ماجرا شهرزاد و فرهاد تصمیم به ازدواج می گیرند اما در آستانه ی ازدواج، بزرگ آقا که به دلیل نازایی دخترش از نداشتن وارث در عذاب است با این ازدواج مخالفت می کند و دستور میدهد که شهرزاد با دامادش ازدواج کند و ...

منبع: خبرگزاری ایسنا

pcforlife
13-03-2016, 15:07
بین تولیدات داخلی چه صدا سیما و چه شبکه خانگی برای فروش، فقط این سریال رو دنبال میکنم... حتی فیلم های سینمایی تولیدی داخل هم تعریفی نیستند.
خوشبختانه تا قسمت 21 که سریال رو از سایت خرید کردم، احساس نمیکنم پولم رو ریختم دور.
داستان ریتم مشخص و مناسبی داره که با ایجاد اتفاقات و گره های مختلف درباره شخصیت ها به خوبی پیش میره. بازی بازیگران هم در سختگیرانه ترین حالت قابل قبوله. دیالوگ ها تصنعی و بیش از اندازه عجیب غریب یا خیلی امروزی نیستند و نکته جالب اینه بعضی از دیالوگ ها انگار حرف امروز هستند و 60 سال برده شدن عقبتر.
طراحی صحنه، لباس و ... که برای ساخت فضای تاریخی لازمه هم مطلوب بوده که تماما با کارگردان مجربی مثل آقای فتحی واقعا ارزش تماشا داره.
.
البته در این بین مسلما نقاط ضعفی هم هست. برای روایت داستان در بعضی مواقع به شکلی هست که بیینده راحت میتونه نقطه عطف بعدی داستان رو حدس بزنه یا یه سری از شخصیت هایی که میشد بیشتر روی اونها کار بشه از سریال کنار گذاشته شدن. بازی بازیگران هم در بعضی از قسمت ها واقعا افت میکرد. راجع به این موضوعات میشه دو قسمت 13 و همچنین قسمت 14 سریال اسم برد که به نظرم ضعیف ترین قسمت های شهرزاد بودند. تیر خوردن آذر که قرار بود بهانه ای باشه برای مواجه شدن شهرزاد و فرهاد و بازی تصنعی زمانی رو رستمی برای اینکه به فکرشون برسه چه دکتری رو برای آذر بیارن و اون صحنه ی خنده داره در آوردن گلوله از روی لباس در تاریکی و.. واقعا مسخره و غیر منطقی بود. این اواخر هم من احساس کردم ماهیت داستان بیش از اندازه داره از گادفادر برداشت میکنه که فکر نکنم جالب باشه... حذف شخصیت حشمت به این سادگی به نظرم کار درستی نبود، حالا این اسپویلری که پورعرب راجع به داستان داده باشه درست باشه هم جای بحث داره.
در طراحی صحنه هم موارد عجیبی وجود داشت که میلاد جان هم اشاره کرد بهش. یه موضوعی دیگه اتومبیل ها هست که ادم از تمیز بودنشون تعجب میکنه... حالا بزرگ آقا پولداره و دائم ماشینش رو تمیز میکنن:n02:، هاشم و جمشید و ... هم مگه چند تا نوکر و چاکر دارن که ماشیناشون برق میزنه... تاکسی های تو شهر هم همینطور.../ گویا تاکید شده که ماشین ها نباید کثیف بشن:n02:!! صحنه های بیمارستان هم اون حس لازم رو برای فضای دهه 30 نداره، شاید کانسپت های کافی برای بیمارستان های اون موقع نداشتند. بعضی از دیالوگ ها هم بیش از حد در داستان تکرار میشن! "صبح درود بر مصدق میگفتن، شب مرگ بر مصدق" یا "لزه گوشتت رو جلو خورشید کباب میکنه" و... بارها تکرار شده.
.
.
در پایان چشم امید ما به برادر حشمت بود که در فقدان ایشون برادر فولادشکن جای خالیشون رو ایشالا پر کنن!:n12:
راستی این آهنگ شروع سریال هم عوض شد اصلا خوب نبود.. موسیقی تیتراژ ابتدایی در قسمت های اول واقعا عالی بود.

[Mohsen]
11-04-2016, 21:16
سوتی جالب سریال شهرزاد

در بخش بیستم 20 از سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی یک گاف بزرگ رخ داده است. سوتی ای که از تیم حرفه ای شهرزاد به دور بود!

سکانسی که حشمت در بیمارستان از بزرگ آقا نگهبانی می کند و ناگهان تلفنی زنگ می خورد و به حشمت می گوید که اطلاعات مهمی درباره دشمنان بزرگ آقا دارد.

حشمت (ابوالفضل پورعرب) در بخش 19 شهرزاد، تیر خورده و بنابراین در این جا با دستی بسته شده دیده می شود. ولی در درنگی کوتاه به یک باره باند دست وی برداشته و با تلفن گفتگو می کند!

این سهل انگاری از آن جا آب می خورد که گویا این سکانس در دو شات گرفته شده و در بار دوم فراموش کرده اند که دست حشمت آسیب دیده است.

hp722
17-05-2016, 17:22
بسیار سریال قشنگی بود و بازخورد عالیی بین بینندگان داشت.مراسم خوبی ام تو میلاد اجرا کردن برای اختتامیه.جالب اینجاست بلیط هاش اینترنتی توی 45 دقیقه تموم شده بود.بی صبرانه منتظر فصل دوم این سریال زیبا هستم که اینجور که اطلاع دادن از تیر ماه شروع میشه

Hossein_it
17-05-2016, 17:46
بسیار سریال قشنگی بود و بازخورد عالیی بین بینندگان داشت.مراسم خوبی ام تو میلاد اجرا کردن برای اختتامیه.جالب اینجاست بلیط هاش اینترنتی توی 45 دقیقه تموم شده بود.بی صبرانه منتظر فصل دوم این سریال زیبا هستم که اینجور که اطلاع دادن از تیر ماه شروع میشه

کجا گفتن تیرماه میاد؟
طبق اون چیزی که سایتشون زده نیمه دوم سال جاری پخش میشه اونم گفتن احتمالا پس قطعی نیست.

hp722
18-05-2016, 21:17
کجا گفتن تیرماه میاد؟
طبق اون چیزی که سایتشون زده نیمه دوم سال جاری پخش میشه اونم گفتن احتمالا پس قطعی نیست.

اومدن فصل دوم که حتمیه.من 3تا خبرگزاری خوندم یکیش نوشته بود فیلمبرداری از تیر شروع میشه یجا نوشته بود فیلنامه نویسی از تیر شروع میشه و آخرین خبری که خوندم نوشته بود از اواخر تیر ماه ریلیز میشه.دیگه صحتش با منتشر کننده اش

mr_khodaei2008
27-05-2016, 18:58
ظاهرا فثل دو جنگ قباددبا فرهاد و شهرزاد هست

boobeger
05-06-2016, 19:01
امیدوارم کیفیت سریال توی فصل دوم هم حفظ بشه و با افت مواجه نشه.

jahangir1400
05-06-2016, 21:23
امیدوارم کیفیت سریال توی فصل دوم هم حفظ بشه و با افت مواجه نشه.

امیدوارم، اما نظر من اینه که به احتمال زیاد افت میکنه، اونم به یه دلیل ساده و روشن:
نبود استاد علی نصیریان...

در همون فصل اول هم قسمتی که نبود همون قسمت کلی افت میکرد، مگر اینکه ابتکار خاص و جدیدی به خرج بدن که این کمبود جبران بشه

محمد 1381
05-06-2016, 22:35
در مورد فصل اول به نظرم شهرزاد بسیار بسیار خوب نوشته شده یعنی کسانی که نوشتنش توانایی فوق العاده خوبی برای تجزیه تحلیل روحیات و حالات انسانی و ارتباطاتش داشتند.

چنتا از این بازیگرا به نظرم بی نظیر بودن و بعدم انتخاب هنرپیشه و دادن اون نقشها و ترکیب های 2 گانه یعنی از نظر من که نه زمینه هنری نه توانایی ارزیابی دارم به نظر من بهترین سریالی بود که من تا بحال دیده بودم و قابل مقایسه

با هیچ سریال دیگری نبود.و بعدم پیچ و تابهایی که درش می انداخت پیچ و تابهایی نبود که شمارو با یه چیزی که قبلا زمینشو نساخته بود رو به رو کنه یعنی یه دفعه یه چیزی از راه برسه که قبلا به شما هشدار رو نداده بود که داره میرسه. حتی برخی از اوقات
که نمونه ای از قسمتهای بعدی رو میگذاشتند اینقدر این حساب شده بود که بتونند در حالی که شما رو گمراه میکنند به راه بیارند.

فقط امید من یه چیزه که در فصل دوم بیخودی با قباد ماجرارو مانند گذشته ادامه ندن اون اگر بشه سریال رو از یک گفتگویی در یک سطحی عمیق و دقیق و انسانی تبدیل میکنه به مسائل عادی.در اوایل فصل اول هم یک جاهایی که وارد حریم سیاسی میشد یکمی اون توانایی و قدرت رو از دست میداد. اصلا ضرورتی نداشت .البته اجبار اونارو شاید بشه فهمید ولی اصلا جایی برای تصفیه حسابهای سیاسی نبود. برای اینکه حیف است یک کاری اینچنین هنری با اینچنین هنرپیشه هایی به ویژه ترانه علیدوستی
که واقعا بی نظیره این دختر اصلا صورت و میمیک صورتشو و کلامشو و ارائشو نقشهای متفاوتی که ناچار باید در جاهای مختلف ایفا میکرد یا خود استاد بزرگ و عزیز نصیریان یا شهاب حسینی فوق العاده بودند.

درباره فصل دوم من نگرانم فصل دوم نکشه یعنی من هرچی فکر میکنم که از این آدما فرهاد و قباد و شهرزاد به عنوان بازیگران اصلی یا اینکه 2-3 نفری که دارن نقشی پیدا میکنند چی میشه درآورد مطمئن نیستم چون شما در فصل اول ستونی داشتید
بزرگ آقا در مقابل حریفانش و در مقابل 2 تا سرهنگی که اونجا درگیر هستند و بنابر این شما میتونستید یک مجموعه ای رو اداره کنید. ولی با برداشتن برگ آقا با بقیش جز اینکه تصفیه حسابهای شخصی بکنید که دل یک عده ای خنک بشه چیز دیگری نیست.

امیدوارم همه دوستا ن سریال شهرزاد رو ببینند علتش هم این است که شما رو درگیر میکنه و بعد از اون به شما جنبه ها و جلوه های مختلف انسانی رو نشون میده از یه طرف شما واقعا قدرت رو میبینید که چگونه بیداد میکنه چگونه قدرت در درون خودش کثافت رو داره نه فساد رو کثافت رو داره از طرف دیگه شما میتونید ببینید یه جامعه ای چه قدر بدبخت و بیچارست از نظر وابستگی و چه قدر مهر طلبه که دائما باید رضایت خاطر همه رو بدست بیاره.از طرف دیگه پا رو روی همه چیز میگذاره.

banii
12-08-2016, 12:05
دیشب 1 قسمت و نیمش رو دیدم؛ این همه تعریف میکردید این بود انصافا؟:n27:
ما که شاهد چیز شاخی نبودیم! صد رحمت به هم خزعبلات تلویزیون! :n31:
بعد توقع داشتند برای حفظ هنر این مرز و بوم پول هم بدیم و اوریجینال بخریم. بنده به زعم خودم به تمامی دم و دستگاه این مرز و بوم می اغتشاشم! :)

پ ن : حالا امیدوارم در ادامه نظرم نسبت بهش عوض بشه !

ضمنا از شخصیت هایی که بدم نیامد : بزرگ عاغا / قباد / دست راست بزرگ (پورعرب) / پدر فرهاد / خواهر فرهاد / شیرین

بقیه واقعا خیلی حال به هم زن و چندش برانگیز بودند بخصوص: خواهر های شهرزاد / خود شهرزاد / فرهاد / مادر شهرزاد /

این ترانه علیدوستی هم هر چقدر توجه میکنم قیافه ای هم بنده خدا نداره! وای به حال مملکتی که سلبریتی اش ایشون میشه ! :n29:

FARZAD-O
14-08-2016, 17:01
دیشب 1 قسمت و نیمش رو دیدم؛ این همه تعریف میکردید این بود انصافا؟:n27:
ما که شاهد چیز شاخی نبودیم! صد رحمت به هم خزعبلات تلویزیون! :n31:
بعد توقع داشتند برای حفظ هنر این مرز و بوم پول هم بدیم و اوریجینال بخریم. بنده به زعم خودم به تمامی دم و دستگاه این مرز و بوم می اغتشاشم! :)

پ ن : حالا امیدوارم در ادامه نظرم نسبت بهش عوض بشه !

ضمنا از شخصیت هایی که بدم نیامد : بزرگ عاغا / قباد / دست راست بزرگ (پورعرب) / پدر فرهاد / خواهر فرهاد / شیرین

بقیه واقعا خیلی حال به هم زن و چندش برانگیز بودند بخصوص: خواهر های شهرزاد / خود شهرزاد / فرهاد / مادر شهرزاد /

این ترانه علیدوستی هم هر چقدر توجه میکنم قیافه ای هم بنده خدا نداره! وای به حال مملکتی که سلبریتی اش ایشون میشه ! :n29:

شما کجا بودی دیگه

گمونم اگه یه اسلحه بدن دستت هر چی آدمه از دم میکشی و فقط خودت رو زنده نگه میداری با این حملاتی که به این سریال زیبا کردی.
----------------
بنده چندین ساله که به سریالها و فیلمهای ایرانی نگاه نمیکنم.این اولین سریالیه که تونست منو بنشونه پای تلویزیون.

banii
14-08-2016, 17:40
شما کجا بودی دیگه

گمونم اگه یه اسلحه بدن دستت هر چی آدمه از دم میکشی و فقط خودت رو زنده نگه میداری با این حملاتی که به این سریال زیبا کردی.
----------------
بنده چندین ساله که به سریالها و فیلمهای ایرانی نگاه نمیکنم.این اولین سریالیه که تونست منو بنشونه پای تلویزیون.

سلام همین دور و برا بودم. :n01:
بله ظاهرا شما درست شناختی منو دقیقا همینجوری هستم :)
البته همه ی همه که نه اما خب خیلی خلوت و دنج میکنم دنیا رو :)

-----

پ ن : 7 قسمت اش را دیدم.
خب کمی از اون فضای خاله زنکی که قسمت اول شاهدش بودیم داره فاصله میگیره اما هنوز هم به باورم تفاوت آن چنانی و چشمگیری با باقی سریالها نداره.

green-mind
14-08-2016, 20:54
دوستان کسی اطلاعی داره فصل دومش کی میاد ؟
خوب اینجوری که خیلی فاصله افتاد بین دو فصل

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

jahangir1400
14-08-2016, 23:55

به گفته کارگردان به احتمال زیاد از نوروز 1396 در 20 قسمت

banii
15-08-2016, 15:50
سلام.

نظرم عوض شد؛ از علاقه مندانِ به این سریال عذرخواهم که عجولانه و با دیدن 1 یا 2 قسمت اش نظر منفی مو گفتم.
الان تا قسمت 11 اش رسیدم
متحول شدن قباد عالی بود... زوج قباد و شهرزاد هم زوج دوست داشتنی ای است و این خیلی نکته ی جالبی بود. اینکه کلیشه ای نبود و دختره به چنگال کثیف یک مرد زن دار هوس باز مثلا بره و ...
یکجورایی به نظرم این مثلث عشقی یادآور داستان معروف فرهاد و شیرین و خسرو هم است. مثل همونها میشه گفت عشق فرهاد و شهرزاد عشقی خالص ، ناب و پاک (مانند فرهاد و شیرین) و عشق شهرزاد و قباد آمیزه ای از عشق و علاقه و زندگی زناشویی و لذت است. (خسرو و شیرین) اینجا هم شهرزاد (شیرین) معبودِ فرهاد و معشوقِ خسروی داستان است.

----

در مورد کرکتر ها هم که نظرمو گفتم تا حددوی نظرام عوض شد.
اون بزرگ عاغای جنایتکار آدم کش زورگو که حالم ازش بهم خورد:n02: (البته بازی عالی استاد جای تمجید داره انصافا)
شیرین که گفتم دوسش دارم از گنده دماغیاش خوشم نمیاد. اما عجب جیگریه واقعا. شیطونی هم که داره میکنه با اون پسر لندنیه داستانو س.ک.سی تر کرده! نازا هم که هستش که دیگه هیچی اصن! زیبا ، جادار، مطمئن! :)
مادر فرهاد که خیلی زن ساده و بی شیله پیله ایه هم خوشم آمد.
شهرزاد و خواهر کوچکش دخترای خوبی اند:n17: مامانشون هم با اینکه مذهبی و تو سری خوره اما زن بدی نیست! :) خواهر عقده ای و یک عمر تحقیر شده و البته تازه به دوران رسیدشون هم باید حس ترحم و هم تنفر بهش داشت. :n06:
خود فرهاد هم که خیلی آقاست.:)

----

چقدر قشنگ بود اون صحنه ای که این جوانمرده (پدر فرهاد) پسرشو برد یک جای دنج دو پیک نوشیدند و از عشق خودش و گذشته هاش گفت... بابا سینه سوخته :)! چه آهنگ قشنگی هم داشت توی بار اجرا میشد! (جمشید شیبانی بی تو)

----

در مورد تعبیرات سیاسی اش هم :

ممنون که به این نکته ظریف اشاره کردین که پادشاه فقید عزیز ما توی جریانات 28 مرداد خودش وارد صحنه نشده و بزنه توی خیابان مردمو قلع و قمع کنه (همانگونه که در 57 چنین نکرد ) بلکه یک سری اصحاب قدرت همچون بزرگ کاسه داغتر از آش جریان رو براه انداختند... بقول استاد مصطفی بادکوبه ای: سلطنت طلب نیستم اما نمی توانم به روح مردی که چون همتایانش در خاورمیانه (قبل و بعد) میتوانست برای حفظ قدرت خون مردم خیابان و کوچه بازر را بریزد و نریخت درود نفرستم.

پرداختن به این موضوع که فرصت پیشرفت و پس انداز مال و مکنت برای آحاد مردم در آن زمان وجود داشته هم نکته خوبیه (حتی پایین ترین سطوح اجتماعی همچون همان دختریکه پدر معتاد و خاک بر سری داره با یکذره تلاش بیشتر میتونه خودشو از شاگردی خیاطی به جاهای بالاتر برسونه و عصای دست خانواده نکبتش بشه.)

در کنار اینکه مصدق رو داره خیلی فرشته جلوه میده (من نظرم به رضاشاه 100 ، محمد رضا 80 و برای مصدق نظرم 50% بهش نزدیکه) میتونست یک جاهایی انتقاداتی را هم بهش وارد کنه و خاکستری جلوه اش بده نه مطلقا سفید یا سیاه.
همینطور ضروری بود از خوبی های شاهان پهلوی هم بگه که البته خب طبیعتا با وجود دیو دو سری که الان درگیرشیم و اجازه ی نفس کشیدنمون هم به زور داریم امکان این کار وجود نداره.
البته تصور میکنم یک سری چیزای کوچک یک رفتارهای کوچک بعضیا مثل جمشید رو میشه ازش این استنباط داشت که باز هم غنیمته.

مساله دیگه به نظرم یکجورایی داره میگه که حکومتیان آن موقع به جد مخالف دانشگاه رفتن زنها و تجدد و ... بودند ... که کلا وقتی برای اولین بار رضاشاه بزرگ زنان را از اسارت حجاب درآورده و اولین دانشگاه های ایران را هم برای پسران و دختران کشورش ساخته کلا بحث در این زمینه اگه کسی باور اولی رو داشته باشه خردمندانه نیست.

چندتا موضوع دیگه توی ذهنم بود گفتم هر موقع رفتم توی این تاپیک پست بدم در موردشون بگم الان یادم رفته ...

danielo
15-08-2016, 19:54
کلیشه به شدت موج میزد در این سریال .مخصوصا زن اول قباد .
واقعا ضعف کارگردانی مشهود بود

ahmad000012
15-08-2016, 19:59
سلام.

نظرم عوض شد؛ از علاقه مندانِ به این سریال عذرخواهم که عجولانه و با دیدن 1 یا 2 قسمت اش نظر منفی مو گفتم.
الان تا قسمت 11 اش رسیدم
متحول شدن قباد عالی بود... زوج قباد و شهرزاد هم زوج دوست داشتنی ای است و این خیلی نکته ی جالبی بود. اینکه کلیشه ای نبود و دختره به چنگال کثیف یک مرد زن دار هوس باز مثلا بره و ...
یکجورایی به نظرم این مثلث عشقی یادآور داستان معروف فرهاد و شیرین و خسرو هم است. مثل همونها میشه گفت عشق فرهاد و شهرزاد عشقی خالص ، ناب و پاک (مانند فرهاد و شیرین) و عشق شهرزاد و قباد آمیزه ای از عشق و علاقه و زندگی زناشویی و لذت است. (خسرو و شیرین) اینجا هم شهرزاد (شیرین) معبودِ فرهاد و معشوقِ خسروی داستان است.

----

در مورد کرکتر ها هم که نظرمو گفتم تا حددوی نظرام عوض شد.
اون بزرگ عاغای جنایتکار آدم کش زورگو که حالم ازش بهم خورد:n02: (البته بازی عالی استاد جای تمجید داره انصافا)
شیرین که گفتم دوسش دارم از گنده دماغیاش خوشم نمیاد. اما عجب جیگریه واقعا. شیطونی هم که داره میکنه با اون پسر لندنیه داستانو س.ک.سی تر کرده! نازا هم که هستش که دیگه هیچی اصن! زیبا ، جادار، مطمئن! :)
مادر فرهاد که خیلی زن ساده و بی شیله پیله ایه هم خوشم آمد.
شهرزاد و خواهر کوچکش دخترای خوبی اند:n17: مامانشون هم با اینکه مذهبی و تو سری خوره اما زن بدی نیست! :) خواهر عقده ای و یک عمر تحقیر شده و البته تازه به دوران رسیدشون هم باید حس ترحم و هم تنفر بهش داشت. :n06:
خود فرهاد هم که خیلی آقاست.:)

----

چقدر قشنگ بود اون صحنه ای که این جوانمرده (پدر فرهاد) پسرشو برد یک جای دنج دو پیک نوشیدند و از عشق خودش و گذشته هاش گفت... بابا سینه سوخته :)! چه آهنگ قشنگی هم داشت توی بار اجرا میشد! (جمشید شیبانی بی تو)

----

در مورد تعبیرات سیاسی اش هم :

ممنون که به این نکته ظریف اشاره کردین که پادشاه فقید عزیز ما توی جریانات 28 مرداد خودش وارد صحنه نشده و بزنه توی خیابان مردمو قلع و قمع کنه (همانگونه که در 57 چنین نکرد ) بلکه یک سری اصحاب قدرت همچون بزرگ کاسه داغتر از آش جریان رو براه انداختند... بقول استاد مصطفی بادکوبه ای: سلطنت طلب نیستم اما نمی توانم به روح مردی که چون همتایانش در خاورمیانه (قبل و بعد) میتوانست برای حفظ قدرت خون مردم خیابان و کوچه بازر را بریزد و نریخت درود نفرستم.

پرداختن به این موضوع که فرصت پیشرفت و پس انداز مال و مکنت برای آحاد مردم در آن زمان وجود داشته هم نکته خوبیه (حتی پایین ترین سطوح اجتماعی همچون همان دختریکه پدر معتاد و خاک بر سری داره با یکذره تلاش بیشتر میتونه خودشو از شاگردی خیاطی به جاهای بالاتر برسونه و عصای دست خانواده نکبتش بشه.)

در کنار اینکه مصدق رو داره خیلی فرشته جلوه میده (من نظرم به رضاشاه 100 ، محمد رضا 80 و برای مصدق نظرم 50% بهش نزدیکه) میتونست یک جاهایی انتقاداتی را هم بهش وارد کنه و خاکستری جلوه اش بده نه مطلقا سفید یا سیاه.
همینطور ضروری بود از خوبی های شاهان پهلوی هم بگه که البته خب طبیعتا با وجود دیو دو سری که الان درگیرشیم و اجازه ی نفس کشیدنمون هم به زور داریم امکان این کار وجود نداره.
البته تصور میکنم یک سری چیزای کوچک یک رفتارهای کوچک بعضیا مثل جمشید رو میشه ازش این استنباط داشت که باز هم غنیمته.

مساله دیگه به نظرم یکجورایی داره میگه که حکومتیان آن موقع به جد مخالف دانشگاه رفتن زنها و تجدد و ... بودند ... که کلا وقتی برای اولین بار رضاشاه بزرگ زنان را از اسارت حجاب درآورده و اولین دانشگاه های ایران را هم برای پسران و دختران کشورش ساخته کلا بحث در این زمینه اگه کسی باور اولی رو داشته باشه خردمندانه نیست.

چندتا موضوع دیگه توی ذهنم بود گفتم هر موقع رفتم توی این تاپیک پست بدم در موردشون بگم الان یادم رفته ...
تا آخر فصل احتمالا چندین بار نظرت درباره خوب و بد بودن کارکترها عوض میشه
واقعا دمشون گرم طوری فیلم را ساختند که یک کارکتر بطور مطلق خوب و یا بد نیست

nar nia
04-09-2016, 20:14
در فصل دوم «شهرزاد»، «بزرگ آقا» زنده می‌شود؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با وجود اینکه در بخش نخست سریال شهرزاد که از شبکه نمایش خانگی توزیع می شد شخصیت بزرگ آقا فوت می شد اما علی نصیریان خبر از فعالیتش در فصل دوم سریال "شهرزاد" داده، باید دید بزرگ آقا به فصل دوم این سریال چگونه باز می گردد؟

به گزارش جام جم آنلاین،‌ علی نصیریان بازیگر نقش بزرگ آقا در سریال نمایش خانگی "شهرزاد" به میزان گفت: درباره کار بنده در فصل دوم سریال "شهرزاد" به بنده گفته اند که در سری جدید این اثر حضور دارم.

وی ادامه داد: با این وجود هنوز درباره زمان کار در سریال "شهرزاد2" هنوز تماسی با من صورت نگرفته است.

نصیریان در خصوص فعالیت این روزهای خود خاطرنشان کرد: در حال حاضر در هیچ کار بازی نمی کنم.

نکته قابل توجه این است با وجود اینکه در پایان فصل اول سریال "شهرزاد" داستان اینگونه نشان داده شد که بزرگ آقا فوت کرده، باید دید که استاد علی نصیریان در فصل دوم سریال "شهرزاد" درواقع بزرگ آقایی است که زنده شده یا کارگردان برای حضور او نقش دیگری در نظر گرفته است؟! و فرضیه دیگر البته می تواند فلاش بک هایی باشد که به گذشته و زمان زنده بودن بزرگ آقا بر می گردد.

گفتنی است، براساس صحبت هایی که پیش تر مطرح شده بود، قرار بود تصویربرداری فصل دوم سریال "شهرزاد" از 15 شهریور آغاز شود.

حسن فتحی کارگردان حرفه ای عرصه سینما و تلویزیون، کارگردانی فصل دوم این سریال را بر عهده دارد و بازیگرانی چون شهاب حسینی و ترانه علیدوستی در این اثر به ایفای نقش می پردازند.

banii
05-09-2016, 13:34
چه جلب ...

به نظرم آقای نصیریان همونطور که رفتند بهتر باشه... اینجوری خود کارگردان و عوامل یکجوری ضعف نشون دادند که بدون نصیریان کلی از بار فیلم کم میشه ...
باز همون فلش بک زدن به گذشته زیباتر به نظر میرسه تا گزینه های احتمالی دیگه.... آخه زنده شد و برمیگرده به زندگی دیگه یعنی چی؟ لطفا یکی بگه ما هم بدونیم:)!
البته بجز ایشون آقایان هاشم پور و پورعرب و پاک نیت و امیرحسین رستمی و ... هم رفتند و خب حتما باید بازیگرای جانشین پیدا بشند...
یکجایی خوندم سیمین یا همان فاطمه معتمد آریا هم در نقش عمه بلقیس وارد سریال میشه ... :)
یک حسی هم بهم میگه شهاب حسینی تمام هنر و توانش رو فعلا رو نکرده، توی بعضی از صحنه ها کاملا معمولی بود و یک سری جاها هم گاها عالی ظاهر میشد ... و از این به بعد (که افراد نامبرده حضوری ندارند) بار اصلی بازیگری به عهده ایشونه ...
سرهنگ تیموری هم که نمرده و فعلا هستیم خدمتشون. خداییش از خوب های سریال بود... :n02:

در کل نظرم اینه که سریال افت خواهد داشت. کلا توی مملکت همین شکله همه چیز.... اول یک چیزی رو خوب روانه ی میدان میکنند بعد که مشتری ، پول ، حالا اینجا بیننده هرچی ... زیاد شد شاهد افت کیفیت هستیم چون پول که سر جاشه (و احتمالا روز افزون هم خواهد بود) ...

Mahdi.Gamer
05-09-2016, 14:22
تو این سریال فمینیستی احتیاج دارن به حضور مردهای مقتدر، برای خورد کردنشون.

Sent from my C2105 using Tapatalk

nar nia
23-09-2016, 21:18
امیر جعفری به فصل دوم سریال «شهرزاد» پیوست

امیر جعفری در حالی به فصل دوم سریال «شهرزاد» پیوست که پیش از این رویا نونهالی به جمع بازیگران اضافه شده بود و به نظر می رسد دو نقش کلیدی در فصل دوم این سریال اضافه خواهد شد. به گزارش خبرگزاری مهر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، امیر جعفری در فصل دوم سریال «شهرزاد» نوشته نغمه ثمینی به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی محمد امامی به ایفای نقش می پردازد. امیر جعفری و حسن فتحی پیش از این در آثاری چون «کیفر»، «پستچی سه بار در نمی زند» و «میوه ممنوعه» با یکدیگر همکاری کرده بودند.
پیش از این حضور رویا نونهالی در فصل دوم این سریال قطعی شده بود.
فصل اول سریال «شهرزاد» که در ۲۸ قسمت پخش شد، مورد استقبال بالای مخاطبان واقع شده است.
پیش تولید فصل دوم این سریال نیز این روزها به صورت جدی دنبال می شود و نیمه مهرماه فیلمبرداری آن آغاز خواهد شد.​

nar nia
15-10-2016, 20:57
تهیه کننده «شهرزاد» درگیر در یک اختلاس هشت هزار میلیارد تومانی! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همزمان با ساخت فصل دوم سریال «شهرزاد»، اطلاعات تازه‌ای از اتهامات مطرح درباره تهیه کننده این سریال منتشر شده و آن‌گونه که رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس شورای اسلامی خبر داده، پای یک پرونده هشت هزار میلیارد تومانی در میان است؛ پرونده‌ای که ظاهراً قرار است در جریان رسیدگی به آن اشخاص دیگری نیز دستگیر شوند و بنابراین، سرنوشت تولید محبوب‌ترین محصول شبکه نمایش خانگی، در هاله‌ای از ابهام فرو رفته است.
به گزارش «تابناک»؛ همزمان با نخستین گام‌های پس از پیش تولید و آغاز تولید فصل دوم سریال «شهرزاد» ـ که با تهیه کنندگی محمد امامی ساخته می‌شد ـ سرمایه گذار و تهیه کننده این سریال بازداشت و اندکی بعد اعلام شد که بازداشت امامی به فساد مالى رخ داده در صندوق فرهنگيان کشور مرتبط است. با وجود آنکه خانواده امامی درصدد پرده پوشی این ماجرا برآمدند، هر روز اطلاعات تازه‌ای درباره این شخص منتشر می‌شود.

پیش از این مشخص شده بود، او مالکیت «ابد و یک روز» را در اختیار داشته، در «خوب بد جلف» ساخته پیمان قاسم خانی نیز سرمایه گذار بوده و 300 میلیون از سرمایه «کاناپه» اثر تازه کیانوش عیاری را نیز تأمین کرده بود. «فروشنده»، «محمدرسول‌الله» و «دراکولا» سه فیلم سینمایی است که گفته شده، رایت شبکه خانگی‌اش توسط او خریداری شده و ظاهراً مذاکراتی برای خرید رایت «نهنگ عنبر2» و «گشت 2» توسط امامی نیز انجام شده بوده است.

پس از آن «تابناک» مطلع شد، این حواشی تازگی ندارد و از چند ماه پیش وقایعی در جریان بوده که باعث شده، سازمان سینمایی از پنج ماه پیش، فعالیت تهیه کننده «شهرزاد» را در مقام تهیه کننده آثار جدید متوقف کند و در واقع آنچه اکنون با دستگیری امامی عیان شده، در ماه‌های گذشته غیررسانه‌ای نمود بیشتری داشته است.

اکنون امیرخجسته، نماینده و رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس در رابطه با رقم این اختلاس و پیگیری‌های مجلس در این مورد به خانه ملت می‌گوید: «با توجه به اینکه قریب به 8 هزار میلیارد تومان تخلف مالی در صندوق ذخیره فرهنگیان صورت گرفته است، تحقیق و تفحص را با قاطعیت در مجلس پیگیری خواهیم کرد و به طور حتم باید متخلفان در صندوق ذخیره فرهنگیان مشخص شوند».

این نماینده مجلس همچنین از دستگیری افراد بیشتری در رابطه با این پرونده خبر می‌دهد و می‌گوید: «افراد دیگری هم به همین زودی دستگیر خواهند شد؛ البته دستگاه‌های نظارتی در این خصوص ورود جدی داشته‌اند و باید از اقدامات دستگاه‌های نظارتی از جمله سیستم قضایی تشکر کرد».

به نظر می‌رسد سوای وضعیت پیچیده‌ای که درباره سریال «شهرزاد» و مجموعه آثار سینمایی تحت مالکیت امامی در حال وقوع است، باید توجه بیشتری به شفافیت مالی در حوزه سینما داشت، چرا که اگر این وضعیت استمرار داشته باشد، پس از بابک زنجانی و محمد امامی، شاهد رونمایی از سرمایه‌های سرگردان غیرقابل اتکای دیگری نیز در سینما خواهیم بود که جذبشان در سینمای کشورمان، آسیب‌های بیشتری نسبت به دستاوردهایش خواهد داشت.

nar nia
08-11-2016, 03:45
احتمال ابطال پروانه ساخت شهرزاد 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) احتمال ابطال پروانه ساخت شهرزاد ۲ در پی شکایت تهیه کننده شکایت هادی رضوی از سازندگان فصل دوم شهرزاد

گویا حاشیه های فصل دوم شهرزاد را پایانی نیست. در آغاز و از چند ماه پیش، زمزمه های ناسازگاری بازیگران سر دستمزدهایشان به گوش می رسید. پس از آن با کلی تاخیر هم که سرانجام سریال کلید خورد و تازه داشت به آرامش می رسید، خبر بازداشت تهیه کننده شهرزاد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) محمد امامی از گرد راه رسید.. و اینک شکایت تهیه کننده دوم سریال هادی رضوی همه را ناک اوت کرده است. داستان این گونه بود که چند روز پیش از سوی تیم سازنده شهرزاد، تصمیم گرفته شده است که اگر محمد امامی مشکلش حل نشد و قانون تصمیم بر ضبط اموال این تهیه کننده گرفت علی اسدزاده (مدیر عامل تصویر گستر پاسارگاد) به عنوان تهیه کننده فصل دوم شهرزاد معرفی شود و سرمایه ای که تا به این لحظه از سوی محمد امامی وارد این پروژه شده است بازگردانده شود و همچنین به دلیل این که شهرزاد به نام تهیه کننده به ثبت رسیده است نامش را تغییر دهند. پس از این ها بود که هادی رضوی دیگر تهیه کننده فصل یکم سریال برآشفته شد و این چنین سخن گفت.

هادی رضوی گفت: من شرعا از ساخت شهرزاد ۲ راضی نیستم و دلیلش هم این است که عوامل شهرزاد بدون جلب رضایت من و پرداخت حق و حقوقم اقدام به ساخت سری دوم این سریال کرده اند. هادی رضوی سرمایه‌گذار سریال«شهرزاد» در گفت و گو با تسنیم «پویا» درباره ساخت سری دوم این سریال گفت: در رابطه با ساخت سری دوم شهرزاد، امروز شکایتی را از این سریال در سازمان سینمایی ارایه می‌کنم بخاطر این که من و آقای امامی قراردادی برای سریال شهرزاد داشتیم که اگر این سریال درآینده ادامه پیدا کرد، امتیاز آن در اختیار سرمایه گذاران باشد.
وی ادامه داد: ۵۰ درسد از سهام سریال شهرزاد در اختیار بنده است و چنانچه اگر بخواهد این سریال را ادامه دهند، باید زیر نظر سرمایه گذاران ادامه پیدا کند. وقتی شهرزاد۲ شروع شد گفتند که ما این فیلم را جلو می بریم اما حق شما محفوظ است؛ اما این سریال روز به روز جلو می رود و هیچ حقی از ما محفوظ نشده است. کاری که عوامل شهرزاد دارند انجام می دهند، مانند نماز خواندن در خانه غصبی است؛ مگر می شود در خانه ای نماز خواند که غصبی است.
رضوی بیان کرد: چند روز گذشته شنیدم که برای این سریال اسپانسر گفته اند، من نمی دانم اگر اسپانسر گرفته اند، چرا حق و حقوق من را نمی دهند. من شرعا از ساخت شهرزاد۲ راضی نیستم و دلیلش هم این است که عوامل شهرزاد بدون جلب رضایت من و پرداخت حق و حقوقم اقدام به ساخت سری دوم این سریال کرده اند.

شکایت هادی رضوی از شهرزاد
محمد هادی رضوی سرمایه گذار سریال شهرزاد با اشاره به حواشی جدید این سریال گفت: متاسفانه عوامل سریال شهرزاد من را که حدود ۶۰ درسد از سهام شهرزاد را در اختیار دارم کنار گذاشته اند و برای خود اسپانسر گرفته اند. وی ادامه داد: مدارک لازم جهت ارایه به سازمان سینمایی و ثبت شکایت از عوامل این سریال جمع آوری شده است و من امروز برای ثبت شکایت به سازمان سینمایی وزارت ارشاد اسلامی مراجعه خواهم کرد. سازمان سینمایی پس از بررسی مدارک من به احتمال بسیار پروانه ساخت شهرزاد را باطل خواهد کرد.

hp722
16-06-2017, 22:50
29خرداد اولین قسمت فصل دوم این سریال زیبا ریلیز میشه

پ.ن: اونجور که من توی اخبار خوندم فصل دوم قراره از شبکه ی netflix هم پخش بشه که اگه صحت داشته باشه گام بزرگیه

years
20-02-2018, 00:00
بنظرتون پایان داستان چطوری تمام میشه؟

نظر من:

بازیگر نقش اول فیلم شهرزاد
بعدش شهاب حسینی و مصطفی زمانی
حالا این وسط آخر فیلم شهاب حسینی باید کشته بشه تا سناریو درست در بیاد
مثل فیلم طوقی یا قیصر

بهبودی سر قباد کلاه میذاره
سروان شهربانی زخمی میشه با هاشم دوست میشه

سرهنگ تیموری کشته میشه

نامزد شیرین هم کشته میشه

italodance
18-06-2018, 08:29
29خرداد اولین قسمت فصل دوم این سریال زیبا ریلیز میشه

پ.ن: اونجور که من توی اخبار خوندم فصل دوم قراره از شبکه ی netflix هم پخش بشه که اگه صحت داشته باشه گام بزرگیه

دروغه محض
این سریال چرت و پرت جایی در بالاها ندارد.

Cinema2Cinema
07-07-2018, 09:17
فقط فصل اولش قشنگ بود