PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : احتمال پایان تولید گوشی‌های بلک بری

wichidika
10-10-2015, 22:15
احتمال پایان تولید گوشی‌های بلک بری:n28:

مدیر عامل بلک بری هشدار داد اگر عرضه این گوشی تا پایان سال جاری میلادی سودآور نشود، تولید آن را متوقف خواهد کرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش فارس به نقل از پی سی ورلد، ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])جان چن معتقد است گوشی‌های بلک بری باید تا قبل از آغاز سال 2016 برای شرکت سازنده اش سود به ارمغان بیاورند، در غیر این صورت تداوم تولید آنها بی معنا خواهد بود.
وی افزود: ما باید تا سال آینده کسب و کارمان را سودآور کنیم. در غیر این صورت من در مورد کارهایی که باید انجام بدهیم تجدیدنظر می کنم. شغل من این است که مطمئن شوم ارزش شرکت حفظ شده و در حال افزایش است.
گوشی های بلاک بری تا قبل از عرضه آیفون در سال 2007 پرطرفدارترین و محبوب ترین گوشی های هوشمند جهان محسوب می شدند. اما این شرکت از آن زمان تاکنون نتوانسته خود را تحولات بازار هماهنگ کند.
بر اساس بررسی های موسسه تحقیقاتی کام اسکور، سهم بلاک بری از بازار گوشی های هوشمند آمریکا در سپتامبر سال 2009 برابر با 42.6 درصد بود. اما این رقم شش سال بعد در سال 2015 به 1.2 درصد کاهش یافت. در حال حاضر نیز آینده تیره و تاری فراروی بلاک بری است و مشخص نیست آیا این شرکت می تواند شهرت و اعتبار گذشته خود را احیا کند یا خیر.
انتهای پیام/آ