PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایور وایرلس لپتاپ سونی vcp f11 ggx

علی سعادت نیا
08-10-2015, 00:47
سلام من یه لپتاپ سونی مدل vcp f11 ggx دارم سی دی بک آپ خودش خراب شده یه ویندوز 7 64 بیت گرفتم ویندوز رو عوض کردم الان وایرلس نصب نیست هر چی هم تو اینترنت میگردم درایورش نیست یا هین لینک بالا که گذاشتید باز نمیشه چکار کنم ؟

navid_fo
08-10-2015, 09:31
سلام من یه لپتاپ سونی مدل vcp f11 ggx دارم سی دی بک آپ خودش خراب شده یه ویندوز 7 64 بیت گرفتم ویندوز رو عوض کردم الان وایرلس نصب نیست هر چی هم تو اینترنت میگردم درایورش نیست یا هین لینک بالا که گذاشتید باز نمیشه چکار کنم ؟
سلام دوست من
شما با یک کامپیوتر دیگه نرم افزار جامع درایور ها را دانلود کن DriverPack Solution ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اینم آدرسشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دو راه داره یکی کلشو دانلود کنی بعدش با فلش یا هارد ببری توی لب تاپت بعدش هر چی درایوره میشناسه و آپدیت می کنه یا
با لن وصل کنی همین لب تاپتو به صورت آنلاین خود سایت یه نرم افزار سبک میده آپدیتت م یکنه
به همین راحتی

علی سعادت نیا
08-10-2015, 17:49
سلام دوست من
شما با یک کامپیوتر دیگه نرم افزار جامع درایور ها را دانلود کن DriverPack Solution ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم آدرسشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دو راه داره یکی کلشو دانلود کنی بعدش با فلش یا هارد ببری توی لب تاپت بعدش هر چی درایوره میشناسه و آپدیت می کنه یا
با لن وصل کنی همین لب تاپتو به صورت آنلاین خود سایت یه نرم افزار سبک میده آپدیتت م یکنه
به همین راحتی

سلام فایلی رو که گفتید دانلود کردم 2.5 مگابایت بود بعد انتقال دادم به لپتاپ و اجراش کردم خودش گفت 5 تا درایور و 2 تا برنامه نصب نشده نصب اتوماتیک زدم بعد گفت با موفقیت همه نصب شده لپتاپ رو ریستارت کردم ولی بازم وایر لسم نصب نیست

navid_fo
09-10-2015, 23:05
نباید این طور باشه:n36::n41:

درایور جینیوس هم چک کم شاید این خوش کنه