PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رایت کردن ویندوز

abay
17-09-2006, 14:40
سلام
من یه ویندوز 900مگی رو دانلود کردم اما نمیدونم اون چه جوری رایت کنم همه ی دوستان میدونن که نمیشه تو یه سی دی رایت کرد ومن نمی دونم چه جوری میشه تو دو تا سی دی رایت کرد لطفا" دوستان راهنمایی کنند.

AK1
17-09-2006, 20:59
چرا مي شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روش اور بارنينگ هست كه مي شه تا يك گيگ رايت كرد مقالش هم تو سايت هست

براي اين كار بايد رايترتون از اين سيستم پشتيباني كنه و از سي دي خوب استفاده كنين

راستي فايلي كه گرفتين ايزو هست براي رايت
اگه اينجوريه با كلون سي دي بزار براي رات اول مي گه كه حجم زياده اور رايت كگنم كه شما بايد موافقت كنين البته از سي دي خامتون بايد بگذرين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

abay
17-09-2006, 22:50
چرا مي شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روش اور بارنينگ هست كه مي شه تا يك گيگ رايت كرد مقالش هم تو سايت هست

براي اين كار بايد رايترتون از اين سيستم پشتيباني كنه و از سي دي خوب استفاده كنين

راستي فايلي كه گرفتين ايزو هست براي رايت
اگه اينجوريه با كلون سي دي بزار براي رات اول مي گه كه حجم زياده اور رايت كگنم كه شما بايد موافقت كنين البته از سي دي خامتون بايد بگذرين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
البته من میدونستم میشه یک گیگ را در یک سی دی رایت کرد ولی منظور من رایت کردن در حالت عادی بود راستی رایتر من این وضعیت رو ساپورت میکنه ولی من نتونستم با این روش رایت کنم یعنی کردم ولی نشد ویه اخطار میداد که اگه یادم باشه به معنی غیر منتظره بود البته من اون قسمتکه گفتین((اگه اينجوريه با كلون سي دي بزار براي رات اول مي گه كه حجم زياده اور رايت كگنم كه شما بايد موافقت كنين البته ازسي دي خامتون بايد بگذري))رومتوجه نشدم وسوال اصلی من این بود که چه جوری میشه این ویندوز رو تو دو تا سی دی رایت کنم مثل ویندوز مدیا سنتر که دو تا سی دی است.

salim_a
17-09-2006, 22:57
آره ميشه

رايتش كرد

----------------------------------------------------
يه نگاه بنداز شايد كمكي كردي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

closer
18-09-2006, 07:56
وپسوند فایلی که دانلود کردین چیه؟

mshiraz.2006
18-09-2006, 08:34
به نام خدا

من خبری از شهر شما ندارم ولی تو شیراز بعضی مغازه ها سیدی های 999 مگابایتی می فروشن که در بعضی مواقه واقعا بدرد می خورن. فکر کنم بگردی پیدا کنی...

closer
18-09-2006, 08:40
اگر پسوندش iso هست شما این فایل رو با برنامه هایی که مخصوص ادیت فایل های iso هستند بازش کن
پوشه های موجود در اون رو به همراه حجم هر کدوم بنویس اینجا .
به طور مثال در تک سی دی های معمول بازار این شاخه ها هست
حجم 10 مگ VALUEADD
حجم 12 مگ SUPPORT
حجم 460 مگ I386
حجم 100 کیلو DOCS