PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم روشن میشه اما بالانمیادبوقم نمیزنه

worldm
02-10-2015, 19:24
سلام ی مادربرد گیگابایت 880ga-ud3hدارم ک بی اوات سیستم روبالانمیادوبادستکاری درست میشد ولی بعداینکه دیروز ازپادگان اومدم مرخصی تااول لوگوی ویندوز10بالامی اومد سیستم خاموش میکرد که دوبار بایدروشن میشد تاکارمیکرد تااینک امروزرفتم سروقتش که بینم مشکلش چیه وازکارت گرافیک وپاور شروع کردم ودرش اوردم وهمینطور رم هارو که دوتا 2 گیگ هستن رو دوبار جازدم باطری مادربرد روهم دراوردم چنددقیقه،ولی درست نشد البت کابل مانیتور روبه گرافیک انبرد مادربرد هم وصل کردم درست نشدپاور دیگه م تست کردم نشد
الان سیستم بالا نمیاد پاوروگرافیک روی یه سیستم قدیمی دیگه تست کردم بالامی یان ومشکل از پاورو گرافیکم نیست رم چون ddr3 س نتونستم روی سیستم قدیمیم تست بکنم ولی توی سرچ هایی که کردم فمیدم مادربردم احتمالا سوخته دلیل این اتفاق چی میتونه باشه؟سیستمم تقریبا نو هس مال 4 سال پیشه
نظرتونو بگین اگ راه دیگه ای هست که بشه دوبار سیستمم رودرست بکنم سیستم اصلیم بود سی پی یو م AMD Phenom II X2 555 بود هیچ نوع بوق هشداری هم نمیزنه
قطاتم ایناست
--- card skystar2.8a
cpu:AMD Phenom II X2 555
ram:2*2g ddr3 kngmax
gafc:9500gt
power:green 330wat
motherboard:gigabyt 880ga-ud3h

EXTREME
02-10-2015, 23:06
الان مشکل سیستمتون اینه که روشن میشه و تصویر نمیده ؟
اگر این خست اگر با دیفالت کردن بایوس درست نشد باید با یک باتری مین دیگه تست کنید اسلات رم و گرافیک بهتره با مسواک و اسپری خشک تمیز بشه بهتر بود گرافیک که روی یک سیستم دیگه سالم بوده ولی حتما سیستمتون رو با یک پاور دیگه تست کنید رم هم مهمه اگر با تعویض رم درست نشد باید با یک رم دیگه تست بسه اگر این موارد بررسی شد اونموقع میتونیم بگیم مشکل یا از بایوس مین یا خود مین میتونه باشه اگر دیباگر داشته باشید لازم نیست دیگه با قطعه سیستم رو چک کنید از روی کد مشکل رو میفهمید
Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

worldm
03-10-2015, 03:40
مشکلم همینه
گرافیک روسیستم دیگه زدم بالااومد ولی رم رونه باشه رم دوتادارم که هرکدوم روجداگانه تست کردم ولی بالا نیومد البته فگتم که خودمادربرد گرافیک انبرد داره باااونم بالا نیومد
مادربردهای شرکتای دیگه هم این مشکلودارن؟؟؟؟
اگه مشکل ازمادربردباشه یه مدل دیگه که بتونه این سی پی رو انلاک بکنه وبدون مشکل کاربکنه روهم معرفی کنیدبا حددود قیمتیش
پاوردیگه هم تست کردم گفتم که بالا نیومد

EXTREME
03-10-2015, 09:11
اگرههمه قطعه ها چک شده و فقط مین مونده باشه برای تهیه مین بهتره تو تاپیک خرید مین تاپیک بزنید

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

abbas67set
05-10-2015, 21:31
سلام
من تقریبا همین مشکل رو دارم، از وقتی که ویندوز 10 رو نصب کردم هر روز به یه مشکل خوردم.
اول اینکه به محض اینکه کامپیوتر رو روشن میکنم خاموش میشه و باید سیم برق رو دربیارم و دوباره وصل کنم چند بار باید اینکار رو بکنم تا روشن بشه.

امروز هم کلا از کار افتاد و روی صفحه مادربورد گیر میکنه. یعنی این صفحه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
06-10-2015, 09:21
بایوس مین رو یک بار دیفالت کنید و بوت سیستم رو بزارید روی هاردتون ببینید بازم مشکلی است یا نه