PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کاهش ناگهانی فضای خالی دایو c!!!

khunkhah
02-10-2015, 17:39
سلام دوستان
خسته نباشید
درایو C سیستمم 8.92گیگابایت فضای خالی داشت حین اجرای سایفون،سایفون شروع به آپدیت خودش کرد و بعدش با پرشدن ناگهانی درایوم مواجه شدم و فضای خالی به 3.90گیگابایت رسید
حتی بعد ازینکه سایفون رو پاک کردم بازدم تغییر آنچنانی تو فضای درایو نشد
می شه کمک کنین،کارم طراحیه و شدیدا به فضای خالی درایو احتیاج دارم

K!ng of th3 K!ngs
02-10-2015, 18:16
ببینید محتویات پوشه Temp رو پاک کنید چه تغیری میکنه؟(برای این کار دکمه ی START + R رو بگیرید و بنویسید %temp% و همه ی محتویات رو پاک کنید.)
همچنین مطمئن بشید Recycle Bin خالی و اگر میتونید اطلاعات Browse هارو به جز History پاک کنید

khunkhah
02-10-2015, 18:46
این کاررو کردم
حتی با ccleaner هم حافظه اضافه رو پاک کردم
وارد advance propertiseهم شدم و ازونجا ریستورپوینت و ... رو هم پاک کردم تغییری درش ایجاد نشد آنچنان حدود یک گیگابایت فقط فضا ازاد شد

milad.xp
03-10-2015, 13:09
سلام دوستان
خسته نباشید
درایو C سیستمم 8.92گیگابایت فضای خالی داشت حین اجرای سایفون،سایفون شروع به آپدیت خودش کرد و بعدش با پرشدن ناگهانی درایوم مواجه شدم و فضای خالی به 3.90گیگابایت رسید
حتی بعد ازینکه سایفون رو پاک کردم بازدم تغییر آنچنانی تو فضای درایو نشد
می شه کمک کنین،کارم طراحیه و شدیدا به فضای خالی درایو احتیاج دارم

سلام
یه ترفند هست به این صورت که وارد سرچ ویندوز بشین و زمانی که این اتفاق افتاده (مثلا 2-10-2015) رو جستجو کنین.
بعد از اتمام جستجو فایل ها رو بر اساس date modified مرتب کنین.
حالا به دنبال فایلایی بگردین که اون موقع (مثلا ساعت 10:24) که این اتفاق افتاده بگردین. همچنین می تونین فایل ها رو براساس size مرتب کنین و فایلای حجیم رو بررسی کنین.
هر فایلی که مشکوک بود رو دربارش تصمیم گیری کنین.

فقط بگم که این فقط یه پیشنهاده و احتمال اینکه جواب نده هم زیاده ولی خب تیریه تو تاریکی.
یاعلی