PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مرورگر اندروید برای باز کردن سیستم دانشگاهی گلستان

Mehrdad-kia
02-10-2015, 05:46
سلام دوستان
کسی هست بدونه با چه مرورگری میشه سامانه ی گلستان رو روی گوشی باز کرد ؟
من گوگل کروم و موزیلا و اینترنت اکسپلورر رو تست کردم جواب نداد

امان از این سامانه ی درب و داغون

:n03::n35::n13::n27:

mohsen0000000000
02-10-2015, 08:24
سلام دوستان
کسی هست بدونه با چه مرورگری میشه سامانه ی گلستان رو روی گوشی باز کرد ؟
من گوگل کروم و موزیلا و اینترنت اکسپلورر رو تست کردم جواب نداد

امان از این سامانه ی درب و داغون

:n03::n35::n13::n27:

درود
نمیشه .
حتما باید با سیستم عامل ویندوز و مرورگر اینترنت اکسپلورر باشه.

amir deja vu
11-10-2015, 00:44
اگر سایت "سما" (سایت سیستم آموزشی اکثر دانشگاه ها) منظورتون هست ، نرم افزار ONE BROWSER رو برای اندروید امتحان کنید

Mehrdad-kia
05-11-2015, 14:41
سلام
هیچ مرورگری باز نمیکنه
منم همین داستان رو داشتم که با حدودن بیست تا مرورگر مختلف امتحان کردم و نشد و بیخیال شدم اگه پیدا کردی که بعید میدونم، آمار بده
ممنون

Sent from my LG-D295 using Tapatalk

jasoos1991
16-02-2016, 08:01
سلام دوست عزیز

از این برنامه استفاده کنید 100 درصد جواب میده بهتون

بازکردن سایت گلستان درآندروید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

panahww
22-02-2016, 23:08
این کتباید پول بدم

starlit1994
16-03-2016, 02:01
سلام
هیچ مرورگری باز نمیکنه
منم همین داستان رو داشتم که با حدودن بیست تا مرورگر مختلف امتحان کردم و نشد و بیخیال شدم اگه پیدا کردی که بعید میدونم، آمار بده
ممنون

Sent from my LG-D295 using Tapatalk

با این نرم افزار من تونستمم برم سایت پیام نور
با تبلت هم امتحان کردم، جواب داد

PNUNA.COM
14-04-2016, 17:17
آموزش تصویری اجرا و باز کردن سیستم دانشگاهی گلستان در اندروید و ios ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کامـــلا رایــــگـــــان

سایت پیام نورنا : بنا به درخواست بسیاری از دانشجویان ، آموزش کامل اجرا و باز کردن سیستم دانشگاهی گلستان در دستگاه های اندرویدی و ios توسط پیام نورنا فراهم شد / آموزش تصویری

به گزارش سایت پیام نورنا (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : دانشگاهای مختلفی از جمله دانشگاه های پیام نور – تربیت مدرس – علم و فرهنگ – شهید بهشتی و … از سیستم جامع دانشگاهی گلستان استفاده می کنند.

همانطور که در جریان هستید سیستم دانشگاهی گلستان (سایت گلستان) که یکی از سیستم های آموزشی در اکثر دانشگاه های کشور می باشد ، فقط با مرورگر اینترنت اکسپلورر (IE) و آن هم فقط در کامپیوتر و یا لپ تاپ باز می شود.

متاسفانه اخیرا در کافه بازار و اپ استور اپل که مربوط به نرم افزارهای اندرویدی و ios می باشد ، نرم افزارهای آموزشی قرار گرفته که چگونگی اجرا و باز کردن سیستم دانشگاهی گلستان در آنها ذکر شده است که همه ی آنها به صورت یک آموزش می باشد و با قیمت های بالا از 1000 تومان تا 5000 تومان بفروش می رسد. در صورتی که این آموزش کاملا برگفته شده از سایت مایکروسافت می باشد و هیچ نیازی به خرید نرم افزارهای مربوطه در کافه بازار و اپ استور اپل نیست.

حال در این قسمت شما را به صورت کامل و تصویری از اجرای مرورگر اینترنت اکپسلورر (IE) در اندروید و با نحوه باز کردن سایت گلستان – سیستم دانشگاهی گلستان در سیستم اندروید و ios آشنا خواهیم کرد.

❖ آرزوی باز کردن سایت گلستان در آندروید و ios برآورده شد.
❖ اولین شبیه ساز اینترنت اکسپلورر در آندروید و ios
❖ انتخاب واحد ، پرداخت شهریه ، حذف و اضافه ، مشاهده نتایج آزمون ، اعتراض و … را در گوشی خود انجام دهید
❖ دیگر نیاز نیست برای رفتن به سیستم دانشگاهی گلستان از کامپیوتر و یا لپ تاپ استفاده کنید.
❖ برای دیدن نتایج آزمونتون دیگه به کافی نت یا سیستم نیاز ندارید
❖ قابلیت باز کردن سیستم دانشگاهی گلستان و سایت های که نیاز به اینترنت اکسپلورر دارند.
پس با پیام نورنا باشید و آموزش تصویری به صورت کامل را دریافت و مطالعه کنید تا بتوانید سیستم دانشگاهی گلستان را در گوشی ها و تبلت های اندرویدی و ios خود اجرا کنید:

نام آموزش
نمایش فایل

آموزش و راهنمای تصویری اجرا و بازکردن

سیستم دانشگاهی گلستان در دستگاه های اندرویدی و ios

آموزش تصویری به صورت فایل PDF (با کیفیت بالا) ا 970KB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دریافت آموزش به صورت اپلیکیشن موبایل برای اندروید – فرمت apk

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فیلم تصویری از مرحله 2 به بعد (با کیفیت بالا) ا 2.30MB

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دقت داشته باشید قبل از دریافت و مشاهده فیلم آموزشی ، حتما و حتما فایل آموزشی به صورت PDF را دریافت و مطالعه کنید.

فایل آموزشی از مرحله اول به صورت کامل و تصویری توضیح داده شده است.