PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد دکمه خاموش روشن کیس

o2o2
30-09-2015, 11:46
سلام
دکمه خاموش روشن کردن کیس من دچار مشکل شده و وقتی روشن میکنی دکمه داخل میمونه و بیرون نمیاد و چند ثانیه بعد کامپیوتر خاموش میشه برای همین باید بعد از اینکه روشن کردم یک دونه محکم بزنم روی کیس تا دکمه خاموش روشن ، بیرون بپره و کامپیوتر خاموش نشه .

کیس رو باز کردم ولی دسترسی به دکمه خاموش روشن ندارم جاش خیلی بده و دست نمیره اونجا انگار پرچ شده .

لطفا کمک کنید :n35:

ДŁI
30-09-2015, 13:54
سلام
دکمه خاموش روشن کردن کیس من دچار مشکل شده و وقتی روشن میکنی دکمه داخل میمونه و بیرون نمیاد و چند ثانیه بعد کامپیوتر خاموش میشه برای همین باید بعد از اینکه روشن کردم یک دونه محکم بزنم روی کیس تا دکمه خاموش روشن ، بیرون بپره و کامپیوتر خاموش نشه .

کیس رو باز کردم ولی دسترسی به دکمه خاموش روشن ندارم جاش خیلی بده و دست نمیره اونجا انگار پرچ شده .

سلام
لطفا مدل یا یه عکس از داخل کیس و قسمتیکه کلید معلومه بگیریدو آپلود کنید ت تاپیک .توضیح خواهم داد.
پرچی نیست .. معمولا چند پین داره قاب جلوی کیس.. که جدا میشه و میتونید کلید رو باز کنید و سرویس کنید

EXTREME
30-09-2015, 16:44
سلام

پنل جلوی کیس رو باز کردید برای تعویض دکمه ؟

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

o2o2
30-09-2015, 20:33
سلام
موفق شدم روکش جلوی کیس رو بردارم .

دکمه ای که میخوره به کلید خاموش روشن کامپیوتر یک قطعه پروانه ای شکل پلاستیکی هست که شکسته . با چسب 123 هم درست نشد .

میدونید از کجای تهران میشه این قطعه پروانه ای شکل پلاستیکی رو خرید ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]