PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سراتو 2000 مونتاژ

keyhantaktaz
27-09-2015, 10:31
نظرتون راجع به این ماشین چیه؟شرایط فروشش شدیدا وسوسم میکنه
50 نقد مابقی ماهی 1600 بدون بهره

anti-military
27-09-2015, 11:24
تو که میخواهی اینقدر هزینه کنی خوب شاسی بلند S5 بگیر. شتاب صفر تا صدش هم 9 ثانیه بیشتر نیست.

mohamad skystar
27-09-2015, 12:24
شرایط مناسبی هست
به شرطی که با ملاک های شما برای خرید خودرو
همخوانی داشته باشه. از روی وسوسه خودرو نخرید.
اکثر شرکت ها شرایطی گذاشتن تا مشتری جذب کنن.
در کل سراتو ماشین قابل قبولی بوده

keyhantaktaz
27-09-2015, 15:54
تا حدی به ملاک هام نزدیکه ولی اگه 90 تومن نقد داشتم عمرا سراتو نمیخریدم.چون اقساطی و بدون بهره هستت داره قولم میزنه.
راستش من پرشیا صفر دارم صدای قش قش در ها و ستون های اتاق کلافم کرده دارم ازش فرار میکنم.

keyhantaktaz
27-09-2015, 15:55
تو که میخواهی اینقدر هزینه کنی خوب شاسی بلند S5 بگیر. شتاب صفر تا صدش هم 9 ثانیه بیشتر نیست.

نمیتونم خودم رو قانع کنم که واسه یه لوگو چینی بیشتر از 5 میلیون پول بدم :n03:

anti-military
27-09-2015, 17:49
نمیتونم خودم رو قانع کنم که واسه یه لوگو چینی بیشتر از 5 میلیون پول بدم :n03:

اصلا دلیل بنجل بودن وسایل چینی چیه؟ اینه که میلیون ها شرکت و تولیدی چینی متفرقه جنس ارزون تولید میکنن و توسط وارد کننده های ایرانی وارد ایران میشن
وگرنه صنعت چین خیلی پیشرفته و حرفه ای هستش. شرکت JACK هم از اون دسته شرکت های بسیار با کیفیت چین هستش.

یه تحقیق در مورد ماشین های J5 و S5 کن متوجه میشی در برابر قیمتشون چه کیفیتی دارن.
اینکه ایران خودرو و سایپا بی کیفیت ترین و ارزون ترین قطعات ماشینو از چین وارد میکنن دلیل به بی کیفیتی محصولات چینی نیست

شما که به قول خودت پرشیا صفر داری یعنی واسه ماشینی که مال 28 سال پیش هست کلی پول دادی اما حاضر نیستی واسه ماشینی با کیفیت S5 چون چینی
هست 5 میلیون هم بدی.

تبلیغ ماشین چینی نمیخوام بکنم اما همین ایران خودرو یه شاسی بلند چینی مونتاژ کرده که هم از نظر مشخصات فنی و هم ظاهری از S5 ضعیف تر هستش قیمت گذاشته 85 میلیون! وقتی یه همچین دزدهای تو ایران هستن بهتر ما دلمون رو به پیشرفت صنعت خودروسازی چین خوش کنیم و به ورشکسته شدن یا آدم شدن سایپا و ایران خودرو امیدوار باشیم.

keyhantaktaz
27-09-2015, 20:09
دوست عزیز حرف شما کاملا درسته، آپشن های زیادی داره این ماشین و شاید بهتر از سراتو هم باشه.
ولی ما باید به فکر فروش و خدمات پس از فروشش هم باشیم.
فکر نمیکنم بازار فروش دست دوم خودرو های چینی خوب باشه، همچنین قطعاتشون هم کم یاب هست حدس میزنم.حالا اینارو میشه نادیده گرفت.ولی با لوگوش نمیتونم کنار بیام :n19:

چند تا سوال راجع به سراتو؟
تو خرید سراتو هم دو دل هستم چون تا تونستن ازش کم کردن، یه سنسور دنده عقب نذاشتن!یه سانروف هم نداره!میگن کروز کنترلش نسل یک هست و مشکل داره!خیابونای ما خیلی دست انداز داره و با تعریفی که شندیم سراتو خیلی خشکه نه؟
وقتی میگیم خیلی خشکه یعنی چی؟ کنار کمری خشکه یا کنار سمند و پرشیا هم خشکه؟ ملاک من پرشیا هست، چون بیشتر از این سوار نشدم راستیتش !
سر رو صدا چی؟
سر و صدای اضافه داخل کابین نداره؟صدای باد؟صدای قطعات پلاستیکی؟صدای پلاستیک درب ها؟من به صدا خیلی حساسیت دارم!حتی کوچکترین صدا(منظورم صدای موتور و صدای بیرون نیست، روی صدای وسایل داخل کابین و قژ قژ ستون ها و نوار های پلاستیکی درب ها و صدای باد حساسیت دارم که همشون هم به وفور در قاری ها و توالت های متحرک توالت ساز های داخلی وجود داره)

Pourya-pc
28-09-2015, 00:08
متاسفانه تجربه رانندگی با سراتو رو نداشتم اما ماشین به نسبت هم رده های خودش مثل مزدا۳ نرم حساب میشه . نرمی سراتو سدان در حد پارس شما و شاید کمی بهتر هم باشه .
سایپا سراتو بیسیک میزنه ( وام دار بدون بهره ). یعنی سانروف نداره دنده دستی ۱۶۰۰ ترمز عقب کاسه دواربگ و کلا امکانات مشابه پارس یا سورن هست .
از نظر کیفیت رتبه یک داخلیا هست . با توجه به اینکه ۲۰۶ در رتبه دوم هست و اتاقش بسیار آرام و بیصداست فکر میکنم سراتو هم باید بی صدا باشه .
درمجموع این سراتو بیشتر ۲۵ ملیون ارزش نداره . شما دوست دارید میتونید بخرید ولی یک عالمه پول رو دور ریختید .
موفق باشید .

mohamad skystar
29-09-2015, 01:07
وقتی دست نجس ایرانی به چیزی بخوره بدون که فاتحه اون جنس خونده شده . پس این ماشین چون ایرانیهای کثیف مونتازش میکنن ارزش نداره

دوست عزیز تندخویی نکنید لطفا
خودروهایی که مونتاژ میشن اگر تحت نظارت منظم و دقیق باشن مشکلی ندارن
و دقیقا مثل شرکت مادر تولید میشن.
نمونش ماکسیما - نیسان تیانا - مزدا 3 - مگان - سوزوکی
اینا ابتدا در کشور خودشون تولید میشدن و بعد ایران مونتاژ کرد
با کیفیت قابل قبول.
حتی شرکت تاپ خودرو مرسدس بنز مدل E280 و E350 رو در ایران مونتاژ کرد.
تمام این خودروها با نظارت شرکت های مادر اما در کشور خودمون مونتاژ شدن
و کیفیت خیلی خوبی داشتن و نمیشه گفت خودروهای مونتاژ ایران بد هستن