PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش حذف ویروس time service در اندروید

ali1400
26-09-2015, 20:20
درود
مدتی هست که بدافزاری به نام time service به همراه monkey test بر روی گوشیهای اندرویدی دیده شده که تا الان با هیچ یک از آنتی ویروسها قابل شناسایی و پاک کردن نیست. حتی با بازگردوند گوشی به تنظیمات اولیه و در بعضی از مواقع با فلش زدن مشکل حل نمیشه.

چند روز پیش با آموزشی که توی xda بود و با کمی تغییرات موفق به حذف این ویروس شدم و برای کمک به دوستان این روش رو به زبون ساده و به فارسی واستون آماده کردم.

در این روش باید گوشیتون روت بشه.

لینک دانلود آموزش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

prespolis
27-09-2015, 13:29
مرسی عزیزم
بی نهایت تشکر بابت آموزش رایگانت

mohebronaldo
16-10-2015, 01:36
درود
مدتی هست که بدافزاری به نام time service به همراه monkey test بر روی گوشیهای اندرویدی دیده شده که تا الان با هیچ یک از آنتی ویروسها قابل شناسایی و پاک کردن نیست. حتی با بازگردوند گوشی به تنظیمات اولیه و در بعضی از مواقع با فلش زدن مشکل حل نمیشه.

چند روز پیش با آموزشی که توی xda بود و با کمی تغییرات موفق به حذف این ویروس شدم و برای کمک به دوستان این روش رو به زبون ساده و به فارسی واستون آماده کردم.

در این روش باید گوشیتون روت بشه.

لینک دانلود آموزش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مرسی ولی خیلی پیچیدست.راه ساده تر نداره.دیونم کرد هرکاری مینکنم پاک نمیشه

ali1400
16-10-2015, 09:50
مرسی ولی خیلی پیچیدست.راه ساده تر نداره.دیونم کرد هرکاری مینکنم پاک نمیشه

راه ساده ترش اینه که گوشیتون رو روت کنید و بعد با برنامه link2sd یا تیتانیوم بکاپ فریزش کنید تا دیگه اجرا نشه. در این روش حذف نمیشه اما از اجرا شدنش هم جلوگیری میکنه.

mohebronaldo
17-10-2015, 05:42
راه ساده ترش اینه که گوشیتون رو روت کنید و بعد با برنامه link2sd یا تیتانیوم بکاپ فریزش کنید تا دیگه اجرا نشه. در این روش حذف نمیشه اما از اجرا شدنش هم جلوگیری میکنه.
میشه واضح تر توضیح بدید دوست عزیز شرمنده ام

arshia101
17-10-2015, 12:07
متاسفانه بعد از روت کردن و فریز کردن با برنامه تیتانیوم این ویروس ویرانگر با خاموش و روشن شدن دوباره اجرا میشود ...

ali1400
17-10-2015, 19:10
میشه واضح تر توضیح بدید دوست عزیز شرمنده ام

اول اینکه باید گوشیتون رو روت کنید.
کافیه تو نت سرچ کنید مثلا روت کردن گوشی گلکسی s6
بعد از انجام عمل روت کردن برنامه تیتانیوم بکاپ و یا link2sd رو دانلود کنید.
برید توی اون برنامه و time service و monkey test رو پیدا کنید و گزینه فریز رو بزنید. البته با این روش ویروس حذف نمیشه بلکه متوقف میشه .

ali1400
17-10-2015, 19:14
متاسفانه بعد از روت کردن و فریز کردن با برنامه تیتانیوم این ویروس ویرانگر با خاموش و روشن شدن دوباره اجرا میشود ...

بله راه حل کامل تو پست اول اومده و باید تمام مراحل رو طی کنید تا ویروس کاملا پاک بشه.

mohebronaldo
18-10-2015, 21:12
بله راه حل کامل تو پست اول اومده و باید تمام مراحل رو طی کنید تا ویروس کاملا پاک بشه.
دیگه راه ساده ای نیست واسه حل مشکل.هرکاری کردم بازم هست.فک کنم باید رام عوض شه وگرنه بازم میاد.دوستان من خودم موندم چی بگم

dativ67
18-10-2015, 21:50
دیگه راه ساده ای نیست واسه حل مشکل.هرکاری کردم بازم هست.فک کنم باید رام عوض شه وگرنه بازم میاد.دوستان من خودم موندم چی بگم
سلام برنام روت انیستال دان کن البته گوشی باید روت باشه
در هنگام اجرا با سوپر یوزر اجازه دسترسی به ریشه یا همون روت را بده
در مرحله بعد نام دو بد افزار را انتخاب و پاک کنید دقت کنید به فایلهای سیستمی اسیب نزنید موفق باشید

Sent from my HUAWEI Y550-L01 using Tapatalk

ali1400
20-10-2015, 19:43

خیر در حال حاضر راه ساده تری نیست. آیا مراحل آموزش رو کامل رفتید؟ با خطایی روبرو شدید؟

راهی هم که دوستمون تو پست بالا گفته پاک میکنه اما باز میادش با ریستارت فقط روت انیستالر میتونه فریزش کنه.

یه راه دیگه هم میتونم بهتون پیشنهاد بدم ولی احتمالش خیلی کمه که درستش کنه.
اول گوشیتون رو روت کنید بعد برنامه زیر رو دانلود کنید و بریزید روی گوشی و وشیتون رو باهاش اسکن کنید و بعد ببینید میتونه ویروسها رو پاک کنه یا نه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما با آموزش پست اول قطعا میتونید حلش کنید. این هم لینک آموزشی همون پست اول که گذاشتم به زبان انگلیسی

dativ67
20-10-2015, 19:48
این اموزش در یکی از سایتها به مبلغ ۲۹۰۰۰تومان به فروش میره

mohebronaldo
22-10-2015, 08:44
این اموزش در یکی از سایتها به مبلغ ۲۹۰۰۰تومان به فروش میره

این آموزش یعنی همونه که تو یه سایت اندرویدی زده.شما مطمعنید

ali1400
22-10-2015, 11:44
این آموزش یعنی همونه که تو یه سایت اندرویدی زده.شما مطمعنید

دوست عزیز فکر نکنم تو زمینه آندروید دیگه از xda حرفه ای تر داشته باشیم.
این آموزش از همونجا برگرفته شده.

mohebronaldo
30-11-2015, 09:03
دوست عزیز فکر نکنم تو زمینه آندروید دیگه از xda حرفه ای تر داشته باشیم.
این آموزش از همونجا برگرفته شده.
این کارو کردم به زور بازم هی میگه moneky test متوقف شد.ikeyboard دیگه android system 1.2 1.3 .1.0 دیگه خسته شدم.گوشی بچه هاست دادن درست کنم ولی حل نمیشه تو هر برنامه ای میرم میپره بیرون میگه moneky test stoped android patch.بعضی ها میگن با یه برنامه فریزش میکنن.من به کل آنیستالش کردم بازم ظاهر میشه رو صفحه.واسه خودش پیج های تبلیغاتی ناجور وا میکنه.خسته شدم هربرنامه ای نصب کردم روش پاکش نمیکنه.به نظر شما راهی هست دوستان

mohebronaldo
30-11-2015, 11:48
خیر در حال حاضر راه ساده تری نیست. آیا مراحل آموزش رو کامل رفتید؟ با خطایی روبرو شدید؟

راهی هم که دوستمون تو پست بالا گفته پاک میکنه اما باز میادش با ریستارت فقط روت انیستالر میتونه فریزش کنه.

یه راه دیگه هم میتونم بهتون پیشنهاد بدم ولی احتمالش خیلی کمه که درستش کنه.
اول گوشیتون رو روت کنید بعد برنامه زیر رو دانلود کنید و بریزید روی گوشی و وشیتون رو باهاش اسکن کنید و بعد ببینید میتونه ویروسها رو پاک کنه یا نه.

اما با آموزش پست اول قطعا میتونید حلش کنید. این هم لینک آموزشی همون پست اول که گذاشتم به زبان انگلیسی
با تتانیوم پاکش کردم هی میگه متوقف شد هر برنامه ای رو باز میکنم میپره ازش بیرون.اون آنتی ویروس رو نصب کردم همشو پیدا میکنه نزدیکای 19 20 تا ویروس پیدا میکنه تیک هاشو میزنم پاک نمیشه اصلا رو اعصابه هرکاری میکنم نمیشه خودم موندم چیکار کنم.تمام اونایی که تو آنتی ویروس پیدا میکنه پاک میکنم دوباره ظاهر میشه