PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد طراحی قالب با فتوشاپ

amir_x3
26-09-2015, 11:33
سلام من میخوام یه قالب برای سایت خودم مثل (سایتهای طراحی بنر و...) بسازم با فتوشاپ
قالب رو میخوام به این صورت باشه که توس صفحه اصلی بغیر از منو ها سه تا باکس داشته باشم که مثلا با کلیک کردن روی اولی که اسمش هست نمونه کار ها یه صفحه جدید باز بشه و توی اون صفحه جدید هم چند باکس قرار بدم با نامهای مثل نمونه کار بنر،نمونه کار لوگو،نمونه کار هدر و ... که با کلیک روی هر کدوم از باکس ها تو یه صفحه جدید نمونه کار ها باشه
حالا برای ساخت قالب بافتوشاپ ب صورتی که گفتم باید چیکار کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید:n12::n16:

amir_x3
01-10-2015, 09:53
سلام من میخوام یه قالب برای سایت خودم مثل (سایتهای طراحی بنر و...) بسازم با فتوشاپ
قالب رو میخوام به این صورت باشه که توس صفحه اصلی بغیر از منو ها سه تا باکس داشته باشم که مثلا با کلیک کردن روی اولی که اسمش هست نمونه کار ها یه صفحه جدید باز بشه و توی اون صفحه جدید هم چند باکس قرار بدم با نامهای مثل نمونه کار بنر،نمونه کار لوگو،نمونه کار هدر و ... که با کلیک روی هر کدوم از باکس ها تو یه صفحه جدید نمونه کار ها باشه

کسی نیست راهنمایی کنه:n41:

بنیامین عابدی
04-11-2015, 22:23
فیلم آموزشی زیاد هست

ا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir deja vu
04-11-2015, 22:39

خوب یعنی شما با زبان های سمت کلاینت مثل html ,css , javascript آشنایی دارین؟ برای ساخت قالب باید کدنویسی کنید . طراحی در فوتوشاپ فقط یه بخش جزیی از کار طراحی قالب هست و اصلا بدون اون هم میشه قالب ساخت به شرطی که شما با زبان های سمت کلاینت آشنایی داشته باشین