PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست لینک دانلود Red Hat Enterprise Linux 7.1 Workstation

sajjads24
23-09-2015, 03:19
سلام دوستان
سیستم عامل لینوکس Red Hat Enterprise Linux 7.1 Workstation رو میخواستم البته اگه نسخه 32 یا 64 بیتی رو پیدا کنید فرقی نداره ولی 64 بیتی بهتره که به این نام :
rhel-workstation-7.1-x86_64-dvd.iso
در اینترنت شناخته شده ولی لینک سالم پیدا نکردم!
لطفا راهنمایی کنید از کجا دانلودش کنم ؟

با تشکر

merikhi
23-09-2015, 06:29
از خود ردهت میشه دانلود کرد ولی مجانی که نیستش!

sajjads24
23-09-2015, 12:47
از خود ردهت میشه دانلود کرد ولی مجانی که نیستش!

توی سایت خودش هم هرچی گشتم لینک دانلودش رو ندیدم بی زحمت لینک دانلودش رو بزارید ؟

با تشکر

merikhi
23-09-2015, 18:52
توی سایت خودش هم هرچی گشتم لینک دانلودش رو ندیدم بی زحمت لینک دانلودش رو بزارید ؟

با تشکر

برای دانلودش باید ثبت نام کنید. try it now رو انتخاب کنید ادامه بدید البته نسخه‌های متفاوتی داره ارزونترینش برای دسکتاپه که ۴۹ دلاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توزیع Centos خیلی شبیه ردهت هستش از کدهای همون درست میشه در واقع و مجانیه کاملن. میتونید اونو امتحان کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sajjads24
24-09-2015, 15:18
برای دانلودش باید ثبت نام کنید. try it now رو انتخاب کنید ادامه بدید البته نسخه‌های متفاوتی داره ارزونترینش برای دسکتاپه که ۴۹ دلاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توزیع Centos خیلی شبیه ردهت هستش از کدهای همون درست میشه در واقع و مجانیه کاملن. میتونید اونو امتحان کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه همون redhat رو میخواستم .
خوب کارهایی که گفتید رو انجام دادم و ثبتنام کردم بعد وارد شدم بعد گزینه try it now رو زدم و بعد به مرحله بعد رفت و بعد نسخه مورد نظرم یعنی همون workstations v رو انتخاب کردم و بعد گزینه free subscripte رو زدم ولی بازم دانلود نشد و لینک نداد و این پیام رو میده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حالا مشکل کجاست و چرا اینطوری میشه ؟

merikhi
24-09-2015, 23:34
نه همون redhat رو میخواستم .
خوب کارهایی که گفتید رو انجام دادم و ثبتنام کردم بعد وارد شدم بعد گزینه try it now رو زدم و بعد به مرحله بعد رفت و بعد نسخه مورد نظرم یعنی همون workstations v رو انتخاب کردم و بعد گزینه free subscripte رو زدم ولی بازم دانلود نشد و لینک نداد و این پیام رو میده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حالا مشکل کجاست و چرا اینطوری میشه ؟

ای بابا! ایمیل شرکتی و سازمانی میخواد. با ایمیل معمولی جیمیل و یاهو و... قبول نمیکنه! عجب گیریه این :n02:
البته دانلودش هم کنی فکر کنم رایگانش ۳۰ روز یا ۹۰ روز بیشتر نتونی استفاده کنی!

تورنتش هست حدود ۱۰ گیگه! بنظرم دانلود نکنی بهتره چون موقع نصب بازم به همون
subscripte گیر میده! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]