PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Automotiv Classic * 3ds max

RealFlow
22-09-2015, 05:21
زمان ساخت : 14 ساعت
نرم افزار 3ds Max

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%85%DA%A9%D8%B3_%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88_ %D9%82%D8%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C_2_.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%85%DA%A9%D8%B3_%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88_ %D9%82%D8%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C_1_.jpeg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%85%DA%A9%D8%B3_%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88_ %D9%82%D8%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C_1_.JPG

TheGnomonWorkshop
23-09-2015, 02:36
سلام دوست عزیز
خسته نباشی
پیشنهاد میکنم دوباره بشینی بسازیش و از فیلم آموزشیش هم بیشتر کمک بگیری ( بیشتر افراد از همین آموزش شروع کردن! )
مدلی که ساختی موج زیاد داره
وایر فریم خیلی ایراد داره
سگمنت ها رو بیشا از حد زیاد کردی و خیلیاشون بی ربط و اضافیه
بهتره چند تا نمونه کار از وایر فریم مدل های ماشینی ببینی تا یکم بیاد دستت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید سعی کنی با کمترین تعداد سگمنت مناسبترین مکانشون رو انتخاب کنی تا یه مدل یکنواخت و منظمی داشته باشی

موفق باشی

RealFlow
23-09-2015, 15:15
سلام دوست عزیز
خسته نباشی
پیشنهاد میکنم دوباره بشینی بسازیش و از فیلم آموزشیش هم بیشتر کمک بگیری ( بیشتر افراد از همین آموزش شروع کردن! )
مدلی که ساختی موج زیاد داره
وایر فریم خیلی ایراد داره
سگمنت ها رو بیشا از حد زیاد کردی و خیلیاشون بی ربط و اضافیه
بهتره چند تا نمونه کار از وایر فریم مدل های ماشینی ببینی تا یکم بیاد دستت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید سعی کنی با کمترین تعداد سگمنت مناسبترین مکانشون رو انتخاب کنی تا یه مدل یکنواخت و منظمی داشته باشی

موفق باشی

سلام دوست من
ممنون از راهنمایی هاتون
یک سوال داشتم که : تو اینجور مدلسازی ها از Turbo Smooth استفاده کنیم بهتره؟ یا از Nurms Subdivision ؟
نمیدونم شما نمر افزار تون چیه مکس یا مایا یا سینما فوردی؟!

TheGnomonWorkshop
25-09-2015, 01:23
من با مکس کار میکردم
فرقی ندارن
شما هرکدوم راحتترید میتونید استفاده کنید
عملکردشون یکسانه فقط ممکنه اگه مدل رو با حالت Nurms Subdivision به یک نفر بدید متوجهش نشه
همینطور شما میتونید چند تا جسم رو با هم انتخاب کنید و بخواید با هم دیگه اسموت بشن، برای این کار Turbo Smooth بهتره