PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب smartlaunch 4.1

shahnarhem
20-09-2015, 16:10
دوستان کسي هست اين برنامه را توي ويندوز 7 نصب کرده باشه؟
من بعد از نصب کرک توي ويندوز 7 درايو ها و فولدر ها توي پنجره جديد باز مي شند از اينکه سيستم ويروس ندارد کاملا مطمئن هستم يک بار ديگه هم اين مشکل را داشتم که حل شد اما حالا هر کاري مي کنم مشکلم حل نميشه همه تاپيک هارو هم خوندم و کارهارا انجام دادم
مشکل از اونحجا شروع شد که ويندوز را دوباره عوض کردم و اسمارت لانچ را با کرک نصب کردم
روي چند تا سيستم ديگه هم تست کردم فايل هاي کرکش را هم از چند لينک و جاي مختلف دانلود کردم
لطفا اگه کسي راهي به نظرش ميرسه راهنمايي کنه:n03:

shahnarhem
21-09-2015, 10:16
یعنی کسی نیست منو راهنمایی کنه؟:n03::n03::n03::n03:

shahnarhem
22-09-2015, 19:24
کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک ککککککک:n34::n34::n34::n34::n34:

shahnarhem
25-09-2015, 17:57
نا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])امید شدم تو این فروم به این بزرگی کسی نیست منو کمک کنه:n03::n03::n03::n03:

sharpsabre
16-10-2015, 14:30
دوستان کسي هست اين برنامه را توي ويندوز 7 نصب کرده باشه؟
من بعد از نصب کرک توي ويندوز 7 درايو ها و فولدر ها توي پنجره جديد باز مي شند از اينکه سيستم ويروس ندارد کاملا مطمئن هستم يک بار ديگه هم اين مشکل را داشتم که حل شد اما حالا هر کاري مي کنم مشکلم حل نميشه همه تاپيک هارو هم خوندم و کارهارا انجام دادم
مشکل از اونحجا شروع شد که ويندوز را دوباره عوض کردم و اسمارت لانچ را با کرک نصب کردم
روي چند تا سيستم ديگه هم تست کردم فايل هاي کرکش را هم از چند لينک و جاي مختلف دانلود کردم
لطفا اگه کسي راهي به نظرش ميرسه راهنمايي کنه:n03:

سلام
مشکل باز شدن در پنجره جدید هست ؟ اگه اینطوره که باید از داخل Folder and option گزینه Open in new رو غیر فعال کنی