PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالاتی در مورد نظام مهندسی برق

Amin.P30
17-09-2015, 09:50
سلام

آزمون پیش رو نظام مهندسی کی هستش دوستان ثبت نامش؟
من 1391/12 کارشناسیم رو تموم کردم. آیا میتونم در آزمون پیش رو ثبت نام کنم و شرکت کنم؟
آیا باید حتما در نظام مهندسی عضو بشم؟
رشته برق قدرت.
کاردانی و کارشناسی جدا بودن و ناپیوسته خوندم

30vil
17-09-2015, 19:11
سلام

1-آزمون بعدی مشخص نیست فعلا باید منتظر نتایج آزمون مرداد ماه ماند تا بعد از آن آزمون بعدی تاریخش مشخص بشه

2- سه سال از تاریخ مدرک کارشناسی شما باید گذشته باشه تا بتونید در آزمون شرکت کنید

3- بله عضویت و داشتن کارت عضویت اولین مرحله شرکت در آزمونه

Amin.P30
18-09-2015, 12:19
سلام

1-آزمون بعدی مشخص نیست فعلا باید منتظر نتایج آزمون مرداد ماه ماند تا بعد از آن آزمون بعدی تاریخش مشخص بشه

2- سه سال از تاریخ مدرک کارشناسی شما باید گذشته باشه تا بتونید در آزمون شرکت کنید

3- بله عضویت و داشتن کارت عضویت اولین مرحله شرکت در آزمونه

یعنی الان فقط در صورتی که آزمون در اسفند برگزار بشه میتونم شرکت کنم؟ ( سه سالم پر میشه)
میتونم بدون عضویت در نظام مهندسی در آزمون شرکت کنم؟ چطور متوجه میشن که در نظام عضو هستم یا نه؟

30vil
18-09-2015, 12:29
یعنی الان فقط در صورتی که آزمون در اسفند برگزار بشه میتونم شرکت کنم؟ ( سه سالم پر میشه)
میتونم بدون عضویت در نظام مهندسی در آزمون شرکت کنم؟ چطور متوجه میشن که در نظام عضو هستم یا نه؟

بله

بدون عضویت نمیتونید در آزمون شرکت کنید شماره عضویت برای ثبت نام آزمون لازمه

از طریق شماره عضویت

Amin.P30
19-09-2015, 19:34
بله

بدون عضویت نمیتونید در آزمون شرکت کنید شماره عضویت برای ثبت نام آزمون لازمه

از طریق شماره عضویت

من الان دارم ارشد میخونم.
قبلا دوستان میگفتن اونایی که ناپیوسته خوندن یا هنرستان خوندن کلا و تکنولوژی داره تو مدرک کارشناسیشون باید یک سری واحد ها رو بگذرونن حتما وگرنه بهشون فقط نظارت میدن و طراحی نمیدن و.......
آیا هنوز هم اینطوریه؟
من میتونم در ارشد اون واحد هایی که گفته شده رو پاس کنم و آیا در اینصورت اگر قبول بشم طراحی و نظارت رو با هم میدن؟
لیست اون درس ها رو میشه بدید.

Amin.P30
21-09-2015, 09:21
کسی نمیدونه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]