PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای ارتقا کارت گرافیک

ps2005
15-09-2015, 14:37
سلام دوستان
سیستم من در حال حاضر این هست:
مادربرد:albatron -775
سی پی یو:intel core 2 DUO e7300
رم:4 gig ddr2 چهار
گرافیک:geforce 210
پاور:enermax 500 w
میخواستم کارت گرافیک zotac gtx 750 ti gddr5 رو تهیه کنم و جایگزین گرافیک سیستم کنم.به نظر شما روی این سیستم این گرافیک جواب میده و اصلا سیستم بالا میاد؟
اگر جواب خیر است چه گزینه دیگری میتونید به من پیشنهاد کنید برای کارت گرافیک و برای اجرای متوسط بازیها؟
تشکر دوستان

امير موسر
15-09-2015, 19:08
بله بالا میاد و مشکلی نداره ولی اکثر بازی های روز نیاز ویندوز 64 بیتی و حافظه رم حداقل 6گیگابایتی دارن که در این صورت از نظر من ، خیر به صرفه نیست ارتقا کارت گرافیک به تنهایی . CPU تون هم ضعیفه .

پیشنهاد من ارتقا کلی سیستم هست .

ps2005
15-09-2015, 19:28
بله بالا میاد و مشکلی نداره ولی اکثر بازی های روز نیاز ویندوز 64 بیتی و حافظه رم حداقل 6گیگابایتی دارن که در این صورت از نظر من ، خیر به صرفه نیست ارتقا کارت گرافیک به تنهایی . CPU تون هم ضعیفه .

پیشنهاد من ارتقا کلی سیستم هست .

امیر خان خیلی ممنون از راهنمایتون.دارم فکر میکنم درست می فرمایید ارتقا بهتره.متاسفانه بودجه کم دارم برای همین به فکر ارتقا فقط کارت گرافیک افتادم.
من غیر از موارد بالا دو تا هارد و یک کارت تلویزیون هم روی سیستمم دارم اگر زحمت بکشید چهار قطعه مادر برد-سی پی یو-رم-کارت گرافیک رو به من تا 1.300 یا 1.400 تومان معرفی کنید.با این قطعاتی که معرفی می کنید و دو تا هارد و یک کارت تلویزیون فکر می کنید پاور 500 وات کافیه یا باید پاور رو هم عوض کنم؟
اگر امکانش هست سی پی یو i5 باشه.گرافیک همونی که گفتم یا حالا یکم بالاتر.مادر برد هم بتونم اون کارت تلویزیون رو بذارم از نوع pci expers 1 هست.ببخشید زحمت شد.
ی ویندوز ده 64 بیتی روی اون یکی هاردم ریختم برای بازی.دو تا سیستم عامل دارم ویندوز سون 32 بیتی و ویندوز ده 64 بیتی.
بازم ممنون

امير موسر
15-09-2015, 20:11
سلام . خواهش میکنم .

پیشنهاد من »

CPU : I3 4170
MAIN : ASROCK H81M-GL
RAM : 2X4GB GEIL C11
VGA : GTX 950 AMP ZOTAC

پاور هم اگر درست نوشته باشی نیاز به تعویض نداره .