PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف شدن خود به خود درایو ها (پارتیشن ها )

ZERO NN
14-09-2015, 19:02
سلام خدمت تمامی استاتید عزیز:

## دوستان 2 تا از پارتیشن(درایو) های بنده خود به خود حذف شدن و در قسمت Disk Management تبدیل به Free Space شده اند و یکی از پارتیشن ها نیز خود به خود به New Volume تبدیل شده است.

سوالات:
1-چه دلیلی میتونه داشته باشه؟
2-چه طور درایو ها و اطلاعتمو برگردونم؟
3-از انجایی که ینده یکی از پارتیشن (درایو) با نرم افزار BitLocker ویندوز رمز گذاری کرده ام اگه Free Space به درایو جدیدی تبدیل کنم و با نرم افزار های معمولی اطلاعاتمو ریکاوری کنم در بازیابی اطلاعات درایو رمزگذاری شده به مشکل می خورم راه حل چیست؟

پ.ن:از Win7 استفده می کنم بعضی دوستان میگن بی دلیل در وین 7 درایو ها بعضی موقع حذف میشن!(البته بنده عد از چندین سال استفاده اولین بارمه همچین اتفاقی افتاده)

مرسی و ممنون از وقتی که می زارید .

EXTREME
14-09-2015, 19:31
ممکنه این مشکل از فایل سیستم یا ویروس یا خرابی خود ویندوز باشه ببینید میتونید در این حالت با نرم افزار easeus data recovery پارتیشن هارو ریکاوری کنید یا نه؟

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

ZERO NN
15-09-2015, 00:33
ممکنه این مشکل از فایل سیستم یا ویروس یا خرابی خود ویندوز باشه ببینید میتونید در این حالت با نرم افزار easeus data recovery پارتیشن هارو ریکاوری کنید یا نه؟

با سلام
دوست عزیز بعد چندین ساعت Recovery با نرم افزار easeus به جای دو پارتیشن 4 پارتیشن پیدا می کنه که فایل ها مرتب و منسجم نیستن و فایل های پارتیشن رمزگذاری شده با BitLocker به فرمت های دیگر نمایش داده می شوند

از آنجایی که برای بازکردن پارتیشن رمزگذاری شده نیاز به بازیابی کامل و دقیق آن است تا ویندوز آنرا به عنوان درایو رمزگذاری شده بعد برگشت شناسایی کند
#نرم افزار دیگری هست که پارتیشن ها به صورت دقیق تر بازیابی کند ؟(نرم افزار های Magic Partion recover و Find and Mount جواب ندادن)

#حالا بهترین راه حل چیست؟

EXTREME
15-09-2015, 14:30
با نرم افزار های mini tool partition wizard و active file recovery هم تست کنید تنها راه شما ریکاوری است اگر پارتیشن هارو بسازید و بعد ریکاوری کنید ممکنه بعضی از اطلاعات به درستی ریکاوری نشه یا ناقص برگرده

ZERO NN
15-09-2015, 14:38
دوست عزیز نرم افزار ی هست که بدون BitLocker ویندوز فایل های رمزگذاری شده با BitLocker رو Decrypte کنه؟