PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس فلش مموری شبیه آیکن درایو (جدید)

AFSORDEH
14-09-2015, 07:36
درود :n40:

تا به حال با ویروس ها و بدافزارهای زیادی که درایو فلش مموری رو درگیر میکردن مواجه شدم که البته بی شباهت به این هم نبودن.

ولی این یکی ظاهرا خیلی سرسخت تر از اون قبلی هاست. که هفته گذشته روی سیستم یکی از دوستان بود که منم چندان جدیش نگرفتم! :hmm:

اضافه کنم که روی اون سیستمی که عرض کردم آنتی ویروس آپدیت شده ی نود32 نصب بود! و آنتی ویروس رایگان من که کمودو بود هم کاری ازش برنیومد. که حذفش کردم و رایگان آواست رو نصب کردم که اونم ناتوان بود.:exclamati

ضمنا اگه این ویروس بیفته به جون کارت حافظه گوشی یا .... میتونه اطلاعات اونو به طور کلی به یکباره نابود کنه!!! :grrr: به این طریق که به محض ورود ویروس به کارت حافظه اطلاعات موجود به درون آیکن درایو انتقال خواهند یاقت و دیگه از طریق گوشی قابل دسترسی نیستند و بعد از اون هم اگه اطلاعات جدیدی از جمله عکس ، صدا، فیلم از طریق گوشی گرفته شد به محض اتصال به سیستم یا ریستارت گوشی کاملا از بین خواهند رفت و فقط اطلاعاتی که قبل از ورود ویروس موجود بودن و به داخل آیکن درایو انتقال داده شدن وجود دارن!!!

امکان انتقال اطلاعات از آیکن درایو (که به صورت مخفی هم هست و مطابق شکل چند تا فایل اضافه هم همیشه داخلش هستن) به مسیر اصلی فلش هم اصلا وجود نداره. و فقط قابل انتقال بر روی هارد هست.

فایل های اضافه داخلش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خود فلش درایو:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میخواستم بپرسم از بین دوستان کسی هست که اخیرا با چنین مشکلی مواجه شده باشه؟ و کدوم آنتی ویروس ها تا به حال تونستن اونو حذفش کنه؟ :n28:

AFSORDEH
14-09-2015, 08:02
خوشبختانه مشکل برطرف شد :n06:

درایو ویندوز رو با همون آواست رایگانی که تازه نصبش کرده بودم اسکن و پاکسازی کردم و بعد این کار این امکان برام فراهم شد که اطلاعاتم رو از داخل ویروس به مسیر اصلی فلش درایو انتقال بدم و پس از اون هم ویروس ها رو حذف کنم.

موفق باشید :n40: