PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار proshow gold

رز313
12-09-2015, 01:54
سلام

ببخشید من نمیدونستم کجا باید سوالمو مطرح کنم:n03:

من نرم افزار pro show gold رو دانلود کردم وقتی میخوام کلیپ بسازم تبلیغ نرم افزار میاد روی عکس ها. چطور میتونم حذفش کنم؟

از طرفی وقتی میخوام زیر عکس هام جمله ای بویسم بر عکس میشه. مثلا مبارک رو به صورت "کرابم" مینویسه

ممنون میشم کمکم کنید:n16:

sayanermia
12-09-2015, 08:29
سلام

ببخشید من نمیدونستم کجا باید سوالمو مطرح کنم:n03:

من نرم افزار pro show gold رو دانلود کردم وقتی میخوام کلیپ بسازم تبلیغ نرم افزار میاد روی عکس ها. چطور میتونم حذفش کنم؟

از طرفی وقتی میخوام زیر عکس هام جمله ای بویسم بر عکس میشه. مثلا مبارک رو به صورت "کرابم" مینویسه

ممنون میشم کمکم کنید:n16:

درود
شما باید نرم افزار رو کر.ک کنید! حتما هم موقع کار باهاش اتصال به اینترنت رو قطع کنید. منم هر بار کرک میکنم ( درست و صحیح ) وقتی به اینترنت وصلم اتوماتیک کرک و نامعتبر میشناسه و برنامه تبلیغاتو میندازه رو عکس!

برای مورد دوم هم اگر با فارسی نویس مریم هم مشکل حل نشد راحتترین کار اینه در فتوشاپ متن خودتونو بنویسید سپس بدون زمینه با فرمت PNG دخیره کنید بندازید روی عکس ها...

رز313
13-09-2015, 04:37
درود
شما باید نرم افزار رو کر.ک کنید! حتما هم موقع کار باهاش اتصال به اینترنت رو قطع کنید. منم هر بار کرک میکنم ( درست و صحیح ) وقتی به اینترنت وصلم اتوماتیک کرک و نامعتبر میشناسه و برنامه تبلیغاتو میندازه رو عکس!

برای مورد دوم هم اگر با فارسی نویس مریم هم مشکل حل نشد راحتترین کار اینه در فتوشاپ متن خودتونو بنویسید سپس بدون زمینه با فرمت PNG دخیره کنید بندازید روی عکس ها...
سلام
ممنون دوست عزیز
کرک کردم حل شد
خیلی لطف کردید

یه سوال دیگه هم دارم، حجم فیلم ساخته شده من 190 مگه، چطوری میتونم کمش کنم؟:n16:

sayanermia
13-09-2015, 08:20
خب خداروشکر مشکلتون حل شد
توی تنظیمات خروجی می تونید نوع فرمت و کیفیت رو مشخص کنید که حجمشو بیارید پایین! ولی اگر نتونستید راه سادش اینه شما با همین کیفیت بالا خروجی بگیرید سپس با یک نرم افزار تبدیل ، اونو به MP4 با بیت ریت پایین مثلا 900 تبدیل کنید

رز313
13-09-2015, 12:18
خب خداروشکر مشکلتون حل شد
توی تنظیمات خروجی می تونید نوع فرمت و کیفیت رو مشخص کنید که حجمشو بیارید پایین! ولی اگر نتونستید راه سادش اینه شما با همین کیفیت بالا خروجی بگیرید سپس با یک نرم افزار تبدیل ، اونو به MP4 با بیت ریت پایین مثلا 900 تبدیل کنید

ممنون از کمکتون
من با دو تا نرم افزار

Advanced video compressor
و
Xilisoft Video Converter Ultimate

حجمشو تا 13 مگ کم کردم ولی کیفیتش خیلی پایین اومد. نمیخوام اینطور بشه.
نرم افزار دیگه ای سراغ دارید؟:n40:

رز313
13-09-2015, 14:34
درست شد سپااااااااااااااااااااااس :n16: