PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل شورتکاد (shortcut) فلش

smaeelhj
11-09-2015, 18:55
سلام به همگی
چند ماهه پیش فلش رو دادم دوستم بعد که پس آورد یه حالت جدید برای فلش بوجود اومده بود,وقتی بر روی اسم فلش در مای کامپیوتر دابل کلیک میکنم در پنجره جدید بجای نماش فایلها یه شورتکاد (shortcut) که بازم اسم فلش روشه هست که وقتی روی اون دابل کلیک میکنم تازه وارد فلش و مکان فایلها میشه...
لطفا کمک کنید......

sabtgharb2
11-09-2015, 19:22
سلام با
McAfee VirusScan Enterprise v8.8 Patch 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ویروس کشی کنید
کامپیوتر ویروسی شده

tinitow
11-09-2015, 20:47
سلام
وقتی فلشم رو وصل میکنم ، کامپیوتر اون رو میشناسه ، اما بازش نمیکنه و این ارور رو میده
(روی سیستم آنتی ویروس بیت دفندر نصبه و یه تروجان هم پیداکرد و delete کرد)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali_mohandes
11-09-2015, 21:06
سلام
وقتی فلشم رو وصل میکنم ، کامپیوتر اون رو میشناسه ، اما بازش نمیکنه و این ارور رو میده
(روی سیستم آنتی ویروس بیت دفندر نصبه و یه تروجان هم پیداکرد و delete کرد)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اون ارور به خاطر نبودن ویروسه یعنی یکی از فایل های مورد نیاز همون تروجان ه پاک شده....شما یک بار فلش رو فرمت کن...موفق باشی

ali_mohandes
11-09-2015, 21:08
سلام به همگی
چند ماهه پیش فلش رو دادم دوستم بعد که پس آورد یه حالت جدید برای فلش بوجود اومده بود,وقتی بر روی اسم فلش در مای کامپیوتر دابل کلیک میکنم در پنجره جدید بجای نماش فایلها یه شورتکاد (shortcut) که بازم اسم فلش روشه هست که وقتی روی اون دابل کلیک میکنم تازه وارد فلش و مکان فایلها میشه...
لطفا کمک کنید......
سلام
اول کل سیستم وفلش رو با یه انتی ویروس اپدیت اسکن کنید حواستون باشه همه رو باهم اسکن کنید اول سیستم رو اسکن کنی بعدش فلش ویروسی بزنی باز همون داستان......یو اس بی رو بزن بعدش کل سیستم رو اسکن کن ویروس رو پاک کن وتمام.....یه توصیه من به شما اگگه ک مشکلی واست نیست ویندوز عوض کن اگه هم هست ه هیچ ا همون انتی ویروس اپدیت اسکن کنی مشکل به طور کامل حل میشه...
پیروز وپاینده باشی

banii
11-09-2015, 22:15
فلش بنده هم چند مدت پیش به این ویروس آلوده شده بود که با راهنمایی دوست خوبم Captain پاکشون کردم .

به آنتی ویروس ها اعتماد نکنید و خودتون به روش دستی پاکش کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_mohandes
11-09-2015, 22:24
فلش بنده هم چند مدت پیش به این ویروس آلوده شده بود که با راهنمایی دوست خوبم @Captain ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پاکشون کردم .

به آنتی ویروس ها اعتماد نکنید و خودتون به روش دستی پاکش کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز چرا اعتماد؟؟؟من همیشه با یه انتی ویروس اپدت این ویروس رو از بین می برم بار هاوبار ها نگفتم اعتماد کنید گفتم بایه انتی ویروس اپدیت اسکن کنید من باESET Smart Securityاپدیت شده این کارو انجام دادم...خیلی راحت...
موفق باشی

banii
11-09-2015, 22:36
دوست عزیز چرا اعتماد؟؟؟من همیشه با یه انتی ویروس اپدت این ویروس رو از بین می برم بار هاوبار ها نگفتم اعتماد کنید گفتم بایه انتی ویروس اپدیت اسکن کنید من باESET Smart Securityاپدیت شده این کارو انجام دادم...خیلی راحت...
موفق باشی

من شنیده ام اغلب آنتی ویروس ها ، ویروس هایی مثل شورتکات و اتوران را از بین نمیبرند و باید دستی حذف بشند.
و خودم هم دو سه بار از این مشگلات برام بوجود اومده که آنتی ویروسی که نصب داشتم هم اون بار اول آویرا بود و دفعه بعدی هم پاندا... آپدیتشون رو هم انجام میدادم ... اما این ویروس ها رو پیدا و حذف نمیکردند ...
در مورد Eset اطلاعی ندارم ...