PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد تغییر شرکت سرویس adsl

S!L3NT
03-09-2015, 13:51
سلام دوستان من کرج هستم و قصد تغییر سرویس رو دارم.
در حال حاضر سرویس 128 صبا نت رو بصورت حجمی دارم که اصلا بصرفه نیست !
بطور میانگین ماهی دارم 40-50 تومن میدم اما در عمل هیچی دانلودی ندارم !

یکی از دوستان اسیا تک رو پیشنهاد کرد چون من نمیخوام ماهی بیشتر از 50 تومن خرج کنم واسه نت و سرویس شبانه این شرکت مثل اینکه خوبه.
میخواستم بپرسم اگه الان اقدام کنم از طریق سایت فرم جمع اوری رو چقدر طول میکشه و من چند روز بدون نت میمونم ؟

poorya_2
03-09-2015, 13:59
درود

بستگی به سرعت عمل و مسئولیت پذیری ISP و مرکز مخابراتی داره

من خودم تا الا 3 بار تغییر ISP دادم که هر کدومش بین 24 تا 72 ساعت طول کشید تخلیه کنن

البته من خیلی پیگیر بودم و فشار زیادی بهشون میاوردم

S!L3NT
03-09-2015, 14:02
ممنون.
پس به لحاظ قانونی نهایت 48 ساعت طول میکشه ؟ بعد برای اینکه من دوباره سفارش بدم اینترنتی از شرکت اسیاتک برای وصل شدنش چقدر طول میکشه ؟
با توجه به شناختی که دارم فکر نمیکنم 48 ساعته اصلا فرم جمع اوری که پر کردم توی صبانت اصلا ببیننش !!! مخابرات هم که غوغاس !
سرجمع بیشترین زمانی که بدون نت بودید برای تغییر isp چقدر بوده ؟

poorya_2
03-09-2015, 14:08
ممنون.
پس به لحاظ قانونی نهایت 48 ساعت طول میکشه ؟ بعد برای اینکه من دوباره سفارش بدم اینترنتی از شرکت اسیاتک برای وصل شدنش چقدر طول میکشه ؟
با توجه به شناختی که دارم فکر نمیکنم 48 ساعته اصلا فرم جمع اوری که پر کردم توی صبانت اصلا ببیننش !!! مخابرات هم که غوغاس !
سرجمع بیشترین زمانی که بدون نت بودید برای تغییر isp چقدر بوده ؟

میگم که بستگی به سرعت عمل اونها داره ، قانونی وجود نداره ، میتونن 24 ساعته هم تخلیه کنن

پروسه وصل شدنش هم سریعترین زمان ممکن که من تجربه کردم از خود مخابرات سرویس گرفته بودم ، که 1 ساعته واسم خط جدید رو وصل کردن

بیشترین زمانی که برای من این پروسه طول کشید توی پیشگامان بود که 5 روز طول کشید ، بچه های همین فروم دو هفته و بیشتر هم دیدم که منتظر تخلیه خط بودن

دیگه بستگی به پیگیری و شانس شما داره