PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در مرورگر موزیلا در ویندوز 7

behnambb
02-09-2015, 23:40
با سلام و درود خدمت شما

من به تازگی ویندوز 7 نصب کردم روی لپتاپم و وقتی میخوام یک سایتی باز کنم چه روی موزیلا و چه روی کروم و اینترنت اکسپلورر تا میخوات سایت باز بشه چندین صفحه باز میشه و همش هم تبلیغات سایت هست برای رفع مشکلم که بخوام از شر تبلیغات در حین باز کردن سایت راحت بشم چیه و لطفا دقیقا راهنماییم کنین

milad.xp
03-09-2015, 13:52
سلام
یه افزونه بهتون معرفی می کنم که برا فایرفاکسه (کروم و اینترنت اکسپلورر رو خبر ندارم که همچین افزونه ای براشون هست یا نه؟).اسمش Strict Pop-up Blocker هست. برا نصبش به آدرس زیر مراجعه کنین.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد از نصب تو نوار ابزار فایرفاکس یه مربع میاد.(شکل زیر)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه روش کلیک کنین تا روش دایره ی قرمز بیاد یعنی فعاله و جلوی باز شدن صفحات رو میگیره.(شکل زیر)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه دایره ی قرمز رو بردارین غیر فعال میشه.

! نکته: اگه بخواین برای ایمیل فایل آپلود کنین باید افزونه غیرفعال باشه، (بدون دایره ی قرمز) همچنین برای کامنت دادن تو وبلاگ ها و کلا هر عملی که نیازمند بازشدن پنجره ی جدید هست.
در پناه خدای بزرگ.یاعلی

behnambb
03-09-2015, 21:49
با تشکر فراوان ولی این افزونه هم نصب کردم ولی متاسفانه هر صفحه ای که لود میکنم بازم چند صفحه باز میشه که تبلیغاته و نمیدونم چکار کنم خیلی رو اعصابمه بخدا

milad.xp
04-09-2015, 00:16
دوست عزیز یه قضیه اینجا مطرح میشه.
گاهی اوقات یکسری نرم افزارای تبلیغاتی روی سیستم شما نصبه که میتونه منشأ مشکل شما باشه. این نرم افزارها معمولا با دانلود installerها از یکسری سایت ها مثل cnet.com و... روی سیستم شما نصب میشن. باید بررسی کنین که همچنین نرم افزارای تبلیغاتی ای رو سیستمتون نصبه یا نه؟
بعضی وقتا هم بعضی نرم افزارا موقع نصب، یکسری toolbar تو مرورگر نصب میکنن که این مشکلات رو به وجود بیاره.
(مثل تولبار babylon یا ask.com و...)

behnambb
04-09-2015, 22:03
برای حلش باید به کدام مسیر برم تا پاکشون کنم و اینکه از کجا بفهمم تو تولبارم هست ؟؟

milad.xp
04-09-2015, 23:07
با سلام
خب پاک کردن این جور نرم افزارا واقعا اعصاب خورد کنه. ولی:
1- اولین جایی که باید بررسی بشه، صفحه ی Add-ons تو فایرفاکسه (با زدن Ctrl+Shift+A بالا میاد.)
باید افزونه ها چک بشن و افزونه های اضافی پاک بشن.
2- بعدش نوبت به Control Panel و بخش برنامه های نصب شده هست. اونجا رو هم چک کنید و برنامه های مشکوک رو پاک کنین.
معمولا این جوری میتونین از شر 90 درصد تبلیغات راحت بشین. (10 درصد رو هم بزارین به حساب اینکه برنامه نویسای اون شرکتا هم بیکار نبودن و از ترفندای جدید استفاده می کنن.)
یاعلی