PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا کمک کنید پردیس خودگردان

VJK2589
01-09-2015, 12:45
سلام دوستان
رتبه کنکور من در ارشد رشته برق 3 هزار و خورده ایی شد و من چون امکان رفتن به شهرستان رو نداشتم فقط روزانه و شبانه تهران و اطرافش رو زدم و برای اینکه می دونستم قبول نمی شم پردیس های خودگران تهران رو هم زدم که اگه کسی پرسید حداقل بگم یه چیزی قبول شدم غیر انتفاعی و پیام نور رو نزدم آزاد هم شرکت نکردم .
الان که جوابا اومده پردیس علم و صنعت الکترونیک دیجیتال قبول شدم . الان واقعا ناراحتم چون الکترونیک دیجیتال دقیقا همون رشته اییه که دوست داشتم و اعصابم خورده چون سر کنکور اشتباهی کردم که با عث شد رتبه ام خراب بشه . برای همین وسوسه شدم در مورد پردیس سوال بپرسم
اولا اینکه عنوان پردیس خودگردان داخل مدرک درج می شه ؟
دوما استاداش همون استادای دانشگاه علم و صنعت هستن و کلاسا با بقیه بچه ها (روزانه و شبانه )برگزار می شه ؟
سوما مدرکش چه قدر اعتبار داره ؟
چهارما من لیسانسم رو سراسری یکی از دانشگاهای تهران خوندم به نظرتون اگه ارشدم رو از اینجا بگیرم ارزش مدرکم پایین می یاد ؟
و در آخر به نظرتون با هزینه زیادی که داره می ارزه پولش رو جور کنم و بخونم یا کلا بی خیال ارشد گرفتن بشم چون نمی تونم یه بار دیگه بخونم
واقعا ازتون ممنون می شم راهنماییم کنید چون از دیروز اعصابم خیلی خورده و نمی دونم باید چی کار کنم
اگه کسی هم پردیس درس خونده ازش ممنون می شم از تجربیاتش بگه
:n16:

VJK2589
01-09-2015, 12:46
راستی یه سوال دیگه کسی حدود رتبه هایی که پردیس قبول می شن رو می دونه ؟ بچه هاش از لحاظ درجه علمی چه جورین ؟

stabesh
02-09-2015, 09:09
سلام
من ارشدمو پردیس خوندم بچه ها خیلی قوی نیستند ولی استادا از تهرانن حتما دانشگاه خودتون نیستند میتونن از دانشگاه های دیگه باشند بستگی به خودتون داره اگر درس بخونید استادای خوبی دارید اما کلاس از بچه های روزانه و شبانه جداست و در مدرک پردیس خودگردان نوشته میشه نمی دونم برای دکتری چقدر اعتبار داره یا معدلش در ضریب کمتر از یک ضرب میشه یا نه اما فکر کنم پردیس علم و صنعت تهران نباشه ها نوره تحقیق کردید؟
موفق باشید

paranoid_android
02-09-2015, 09:52
سلام
من ارشدمو پردیس خوندم بچه ها خیلی قوی نیستند ولی استادا از تهرانن حتما دانشگاه خودتون نیستند میتونن از دانشگاه های دیگه باشند بستگی به خودتون داره اگر درس بخونید استادای خوبی دارید اما کلاس از بچه های روزانه و شبانه جداست و در مدرک پردیس خودگردان نوشته میشه نمی دونم برای دکتری چقدر اعتبار داره یا معدلش در ضریب کمتر از یک ضرب میشه یا نه اما فکر کنم پردیس علم و صنعت تهران نباشه ها نوره تحقیق کردید؟
موفق باشید
سلام. اساتید اگر مال خود دانشگاه باشن، رابطشون با بچه های پردیس چجوریه؟ از نظر علمی بهشون بها میدن؟ برای مقاله و اینجور چیزا.. جسارته، میتونم بپرسم چه رشته ای و پردیس کدام دانشگاه بودید؟
راستی، بنده پردیس خودگردان دانشگاه های خوب مثل شهید بهشتی و تربیت مدرس و علم و صنعت رو به مراتب بهتر از دانشگاه های آزاد و غیرانتفایی ها و پیام نور میدونم. حداقل برای کسی که تصمیم به اپلای به دکتری خارج از کشور داشته باشه. نظر شما چیه؟

stabesh
02-09-2015, 10:01
برخورد اساتید خیلی خوبه بله وقت میذارند
من پردیس کیش دانشگاه تهران رشته نرم افزار خوندم
من مقاله ندادم ولی همکلاسی هام چرا مقاله دادند
اما سطح علمی بچه های آزاد البته شهرهای بزرگ بالاتر از پردیسه برای اپلایم بالاخره اسمش دانشگاه فلانه پس پردیس بهتره اما کلا من از بقیه همدوره ای های کارشناسی هم شنیدم تو ارشد بچه ها خیلی باهم همکاری ندارند حتی برای هم دیگه میزنن به همکلاسی ها نباید نگاه کرد باید راه خودتو بری و از اساتید استفاده کنی

VJK2589
02-09-2015, 13:05
سلام
موفق باشید

سلام خیلی ممنون که پاسخ دادین
بله تهران هست میدان رسالت
فکر کنم قبلا نور بوده الان ااومده تهران

Ayaaab
14-02-2016, 19:31
برخورد اساتید خیلی خوبه بله وقت میذارند
من پردیس کیش دانشگاه تهران رشته نرم افزار خوندم
من مقاله ندادم ولی همکلاسی هام چرا مقاله دادند
اما سطح علمی بچه های آزاد البته شهرهای بزرگ بالاتر از پردیسه برای اپلایم بالاخره اسمش دانشگاه فلانه پس پردیس بهتره اما کلا من از بقیه همدوره ای های کارشناسی هم شنیدم تو ارشد بچه ها خیلی باهم همکاری ندارند حتی برای هم دیگه میزنن به همکلاسی ها نباید نگاه کرد باید راه خودتو بری و از اساتید استفاده کنی

ببخشید من یه سوال دیگه ای دارم
شما که تو پردیس درس خوندین میدونین اگه یکی باباش هیات علمی باشه
بعد تو پردیس بهش شهریه رو تخفیف میدن؟

siavash_1147
29-03-2016, 14:11
در مورد واحد بین الملل امیرکبیر
من میدونم اگه کلاسا به حد نصاب نرسه با بچه های اصلی قاطی میکنن کلاساشونو
هم کلاس جدا دارن هم مختلط
کسی میدونه تا چه رتبه کارشناسی بین الملل امیرکبقر قبول میشن؟

Alireza SM
29-03-2016, 14:43
ببخشید من یه سوال دیگه ای دارم
شما که تو پردیس درس خوندین میدونین اگه یکی باباش هیات علمی باشه
بعد تو پردیس بهش شهریه رو تخفیف میدن؟

بستگی به تصمیم هیئت امنا داره ممکنه بدن ممکنه ندن.