PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طریقه hot spot کردن اینترنت تو ایکس پی رو توضیح میدین؟

shabnam1986
30-08-2015, 19:01
من ی روتر معمولی بدون آنتن دارم میخوام با ی کارت شبکه وایرلس اینترنت رو به موبایل شیر کنم شدنیه؟

shabnam1986
30-08-2015, 19:53
اینم کارت شبکه هام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

H.E.R.O.E.S
02-09-2015, 00:10
دوست عزیز شما با استفاده از دو روشی که میگم می تونید مشکل خودتون حل کنین....

1- microtic
2-other programing

1.
اگر برای کارای حرفه ای می خاید میتونید از سیستم عامل میکروتیک استفاده کنید که میتونید از وی ام ویر هم کمک بگیرید یا یک سیستم به عنوان سرور انتخاب کنین...

این روش زیاد به درد کارای خانگی نمی خوره و بیشتر تو دانشگاه ها یا مراکزی که میخان کاربران خاصی از اینترنت وای فای استفاده میکنن به درد می خوره....

2.
در این روش می تونید از نرم افزار های جانبی زیادی استفاده کنین...
مثل laptop to hot spot و...
که برای استفاده از این ویژگی مودم شما بالاجبار باید اینترنتش از طریق کابل باشه...

.
.
.
برای چجور کاری میخاید تا بهترین انتحاب و بهتون بگم؟؟؟

Sent from my HUAWEI G525-U00 using Tapatalk

H.E.R.O.E.S
02-09-2015, 00:17
کارت شبکه دی لینک ۱۲۳ فکر نکنم بتونه بهترین انتخاب براتون باشه...
چون به جای این که برید دو تا کارت شبکه بگیرید که قدرت و برد کمتری داره می تونستید یک مودم روتر ... خریداری کنید که قدرت و برد بیشتری داره...مودم های روتر بیشتر برای کارای سروری استفاده میشه...
ولی بازم میگم بسته به نوع شبکتون که میخاد کوچیک باشه یا بزرگ انتخاب تجهیزات شبکه ای یا سیستمی هم میتونه فرق کنه...
برای چجور کاری میخاید؟ مصرف خانگی یا اداری؟؟؟

shabnam1986
02-09-2015, 10:22
خوب من فقط میخواستم آندرویدم رو به اینترنت کابلی کامپیوتر بابا تو مغازه وصل کنم...

H.E.R.O.E.S
02-09-2015, 13:18
برای این کار همون نجهیزات هم کافیه... تازه یک دونش هم کافیه

نرم.افزار labtop hotspot رو دانلود کنید و نصب کنید و سپس وایرلس و به سیستم وصل کنید و نرم افزار و ران کنید...
خود برنامه یک شبکه وای فای میسازع که به اون با هرچی دوست دارید وصل بشید و از اینترنت وای فای لزت ببرید...[emoji12]

3274
02-09-2015, 14:58
بهترین برنامه برای اینکار Connectify هست. من چند سال باهاش کار کردم و اگر expire نشه عالیه
این وبسایتش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی بهتره از وبسایتهای دانلود ایرانی مثل سافت98 دات ir بگیرین که کرک مطمئن برنامه همراهشه