PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش آموزش های نایاب فتوشاپ و چند اموزش نرم افزارهای گرافیکی دیگر

mehdeejay
30-08-2015, 13:35
این ادعا رو میکنم که چندین مورد آرشیو اموزش فتوشاپ در هیچ سایتی برای فروش موجود نیست.
ارشیو حاصل بیش از یه سال سرچ در انواع سایت های فارسی و خارجی و شبکه های اشتراک ویدیو هست و میشه گفت گلچینی از بهترین های اینترنت.یعنی میشه گفت اموزشی نمونده در سطح نت که در مجموعه من نباشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1BMVEXh5PJm yKVAAAAAXRSTlMAQObYZgAAAApJREFUCNdjYAAAAAIAAeIhvDM AAAAASUVORK5CYII= و هر انچه برای حرفه ای شدن نیازه در این مجموعه هست و شما رو از هر مجموعه دیگری بی نیاز میکنه
سایت های فروش اموزش زیادی وجود دارن ولی متاسفانه خیلیاشون کاربردی نیستن و فقط چندین مورد از مجموعه به کار شما میاد.همچنین لایه بازها که بریا فروش میذارن خیلیاشون به کار شما نمیاد ولی من ضروری ترین ها رو گذاشتم.
فقط در مورد ترکیب تصاویر بیش از 40 آموزش کمیاب و میشه گفت نایاب گذاشتم که فقط تازگیا 5 تاش رو یه سایت ایرانی دوبله کرده با قیمت 12 تومن.دقت کنید 12 تومن برای 5 آموزش ولی من در یه دی وی دی بیش از 40 اموزش حرفه ای از ترکیب تصاویر حرفه ای با قیمتی بسبار ارزان میفروشم.ابن مجموعه به مرور اضافه میشه
اموزش هایی که باز زبان اصلی تهیه کردم و جایی ندیدم برای فروش ،در 90 درصد موارد اموزش دهنده ابزار مورد نیاز پروژه رو قرار نداده بود و من با صرف ساعاتی در نت ابزار و عکس های مورد نیاز هر پروژه رو نیز تهیه کردم
عکس مجموعه رو ببینید میفهمید تفاوت با بقیه اموزش های نت و زحمتی که برای تهیه مجموعه کشیده شده.حتی برای حرفه ای ها نیازه این مجموعه و ضرر نمیکنن.
فروش هم بر روی هارد و هم دی وی دی
برای دریافت لیست پیام بدید.
ضمنا در پایان هر ماه جایزه ای برای دو نفر از خریداران در نظر گرفتم:
اونایی که هارد دارن یه ترا داده مجانی تعلق میگیره (قرعه و انتخاب دو نفر).و کسانی که هارد ندارن و نمیخوان بفرستن بر روی دی وی دی جایزه تعلق میگیره ولی نه یه ترا

mehdeejay
02-09-2015, 14:23
دوستان در مورد نحوه اعتمادسازی اگه خواستید بهتون میگم.یه راه میگم که خیالتون راحت بشه