PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Galaxy J5 / Xperia Z1 / LG G2

mojtabaivi
29-08-2015, 16:03
با سلام. من قصد خرید گوشی با بودجه 900 تومن دارم. مشخصات J5 رو نیگا کردم و با توجه به قیمتش ازش خوشم اومد. Z1 و G2 هم خیلی کانفیگشون خوبه و قیمتشون اومده پایین، ولی قدیمی هستن دیگه.
برای من کیفیت صفحه نمایش و دوربین اولویته.
J5 یه ذره دوربینش ضعیفه ولی صفحه نمایش Super AMOLED هست.
Z1 دوربینش از J5 بهتره ولی صفحه نمایشش متاسفانه TFT هست.
G2 اما توی هر دو مورد خوبه. ولی خب قیمتش بالای یه میلیون هست.

حالا نظر شما چیه؟ آیا گوشی دیگه ای توی این رنج قیمت هست که صفحه نمایش و دوربینش در حد اینا باشه؟ ممنون

super smart
29-08-2015, 22:12
سلام دوست عزیز

J5 اصلا قابل قیاس با این دو تا پرچمدار نیست

G2 هم رو میتونید بدون گارانتی زیر یه میلیون پیدا کنید فقط مشکل بزرگ جی2 نداشتن کارت حافظست

تو این رنج قیمت سامسونگ گلکسی الفا رو هم داریم که میتونید دربارش تحقیق کنید

نظر من اینه که کمی بودجه خودتونو افزایش بدید و از پرچمداران سال 2014 مثل جی3 ،زد2 ، اس5 و یا حتی زد3 کامپکت بخرید

موفق باشید

campuzlit
30-08-2015, 20:08
دوست عزیز چجوری اومدی J5 رو با G2 و Z1 مقایسه کردی؟ اصلا قابل مقایسه نیست. بین این سه قطعا G2 برتری هاش بیشتره.

G2 با گارنتی رو دیجی زده یک نومن پس ارزش داره 100 تومن بذاری رو پولت و G2 بخری. تا یک تومن بهترین گوشی همین G2 هست. گلکسی آلفا هم فقط از نظر ظاهری و زیبایی بهتره و گرنه مزیتی به G2 نداره.

اینکه پرچمدار دو سال پیش رو بخری خیلی بهتر از میان رده ای همچون J5 هست. و این لفظ قدیمی شدن اگر به معنای این هست که می خواهی گوشی سال 2015 داشته باشی بله قدیمیه ولی از نظر کارایی بهتر از خیلی از گوشی های جدید و میان رده هست و با توجه به پرچمدار بودنش ساپورت خوبی هم میشه.

Iloveu-ALL
31-08-2015, 22:57
آقا پرچمدار بگیر خیلی بهتره
حداقل خوبیش برای این 2مدل گوشی کلی کاستوم رام هست
هر بازی رو راحت اجرا میکنن و ...

j5 که در مقابل اینا میشه گفت هیچه