PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارتباط برنامه نویسی و نسخه های جدید وی ام ویر

iranch
28-08-2015, 02:12
درود
شاید بگید چه ربطی به برنامه نویسی؟ اما از عمد اینجا مطرح کردم چون فکر کنم بهترین پاسخ رو برنامه نویس ها میتونن بدن، چون میدونن چطور ارتباط ها برقرار میشه
چرا هر نسخه جدید ویندوز که میاد یک نسخه جدید از Vmware workstation رو برای شبیه سازی اون نصب کرد؟ در صورتی که برای لینوکس این طور نیست...
الان برای نصب ویندوز 10 در وی ام ویر ، باید وی ام ویر نسخه حدید رو نصب کنیم!
مگر ما میخواهیم وقتی ویندوز 10 رو مستقیم نصب کنیم، چیزی رو به روز میکنیم؟ پس چرا در مورد شبیه سازی این مورد وجود دارد؟ مگر چطور کار میکنند این نر افزار ها؟

عــــلی
31-08-2015, 15:52
سلام منکه به این مشکل بر خورد نکردم من همون نسخه ی vm 9 رو داشتم وقتی ویندوز ده هنوز بیرون نیومده بود و نسخه ی preview ش اومده بود نصب کردم روی vm ware و کار کرد

_H2_
05-09-2015, 09:25
سلام
اصلی ترین تفاوب سیستم عامل های مجازی/میهمان برای برنامه مجازی ساز در درایورهای سخت افزاری است.
مانند وقتیکه رایانه ای میخرید و میخواهید کارت صدا، گرافیک و کارت شبکه را به کمک CD مادربورد به سیستم عامل بشناسانید.

بطور معمول مشکل سازترین قطعه کارت شبکه خواهد بود که یا بطور کل نصب نمیشود و یا با گیر و قطع و وصل شدن نصب میشود.
که در شرایط صنعتی و واقعی بسیار مشکل ساز خواهد شد، بعنوان نمونه ای از تجربه شخصی، شما سرور مجازی میخرید و هر چندروز یکبار و بی قاعده ارتباطش قطع میشود ... کارت شبکه هنگ میکند ...
البته همانطور که "علــی" آقا اشاره کردند، دور از ذهن هم نیست که نسخه قدیمی یک درایور بتواند در یک سیستم عامل میهمان جدید هم به خوبی کار کند و مشکلی مشاهده نشود.
نسخه هماهنگ سیستم عامل میهمان و بروز بودن مجازی ساز کمک میکند تا درایورهای مناسب و هماهنگ در سیستم عامل نصب شوند.

البته در اینجا بد نیست از HyperV که رقیب مایکروسافتی VMWare است، هم یادی کنیم.
این مجازی ساز، تفاوت کمتری در نسخه های خود و سیستم عامل میهمان ایجاد میکند، پس میتوان نتیجه گرفت که امکان کم کردن تفاوت بین نسخه های مجازی ساز و سیستم عامل میهمان وجود دارد.

این مجازی ساز در نسخه های سروری Win2008R2 به بعد و نسخه های دسکتاپی Win8.0 به بعد دردسترس است و سازگاری خوبی را هم در سطح سیستم عامل های مختلف لینوکسی و ویندوز و آندروئید و... ارائه میدهد
برای نصب این مجازی ساز باید ضمن فعال کردن قابلیت مجازی سازی در بایوس ، CPU شما هم باید قابلیت Hyper Threading را پشتیبانی کند که البته بیشتر CPU های فعلی این قابلیت را د ارند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]