PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواب آور طبیعی

amir hamzeh
24-08-2015, 22:12
کسی از دوستان و کاربران گرامی ایا یه خواب اور طبیعی و یا گیاهی استفاده کرده که واقعا خواب اور باشه و بتونه به ادامه خواب کمک کنه و واقعا خودش تجربه کرده باشه چون داروهای شیمیایی برای حافظه عوارض بدی داره اگر چه دارهای گیاهی هم بی عوارض نیست ولی خب فکر کنم بهتر باشه.

M.R.S.
25-08-2015, 00:03
گیاهیی که در این زمینه بیشتر از همه مطرح هست سنبل الطیب هست که البته در مطالعات انجام سده تنها دقایقی شروع خواب رو کوتاه تر میکرده و البته سمیت کبدی زیادی داره که استفاده بی رویه اون توصیه نمیشه
ملاتونین هم وجود داره که هورمون طبیعی بدن هست اما تاثیر چنداتی در درمان بی خوابی نداره و در نوع خاصی از بی خوابی موثر هست
در کل علی رغم تصور و دید منفی که به داروهای ساختگی وجود داره،این داروها مزایای زیر رو دارن:
شناخت کامل اثر و کاربرد،شناخت عوارض،شناخت تداخلات دارویی

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Saeed Dz
25-08-2015, 13:36
کسی از دوستان و کاربران گرامی ایا یه خواب اور طبیعی و یا گیاهی استفاده کرده که واقعا خواب اور باشه و بتونه به ادامه خواب کمک کنه و واقعا خودش تجربه کرده باشه چون داروهای شیمیایی برای حافظه عوارض بدی داره اگر چه دارهای گیاهی هم بی عوارض نیست ولی خب فکر کنم بهتر باشه.
پياده روى و مصرف ماست يا دوغ.

hesam_a_r
25-08-2015, 15:00
شربت والریک و قرص ترانکی وال-البته باید 2 هفته مصرف بشه تا اثر گزاریش شرو ع بشه

amir hamzeh
25-08-2015, 17:57
شربت والریک و قرص ترانکی وال-البته باید 2 هفته مصرف بشه تا اثر گزاریش شرو ع بشه
چی هستند این داروها؟

hesam_a_r
26-08-2015, 02:20
عصاره گیاهان دارویی

masooyan
26-08-2015, 11:31
قرص تراگزاکوم حکیم مومن تبریزی و سدامین شرکت گل دارو که به صورت کپسول هستش رو میتونم معرفی کنم +عرق خواب آور شرکت بهاران یزد. از عطاری ها میتونید تهیه کنید.