PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب و بزرگ(monkey test & time service)

79alimonir
24-08-2015, 10:32
چند وقته که دو تا برنامه عجیب به نام time service و monkey test گوشیمو نابود کردند این برنامه ها اصلا نه غیر فعال میشن و نه پاک میشن بعضی موقع ها گوشیم داغ میشه در حالی که استفاده نکردم!!!
بعضی موقع ها میرن برا خودشون برنامه دان می کنند و نصب می کنند همیشه هم از تو همه چیز میان بیرون و برنامه خودشون رو باز می کنند!!!! خلاصه بد بختم کردند کلی هم هی پیام های الکی میدن اصلا ایکونی هم ندارند که آن اینستال کنم وقتی هم خیلی میزنم توقف اجباری گوشی ریست میشه و بعد میزنه آندروید آپگریدینگ و خلاصه دوباره نصب میشن.:n14::n14::n14::n14::n14::n14::n14::n28:: n28::n28::n28::n28::n28::n28::n28:
لطفا کمکم کنید!!!!!!!!گوشیم هم xperia P هستش .
:n34::n34::n34::n34::n34:

کمک!!!!! کمک!!!!!:n13::n13::n13::n13:

79alimonir
24-08-2015, 10:38
کمک!!!!!!!!!!!!!
کمک!!!!!!!!!!!!!!:n34::n34::n34::n34:

zahra.as
09-09-2015, 13:37
سلام، منم چندروزه گوشیم هی پیام میده ک متاسفانه monkey test متوقف شده است، نمیدونم چه مرگش شده،اعصابمو خورد کرده :-((((

ali1400
14-09-2015, 22:06
این یه ویروس هست که مدتیه توی گوشیهای آندروید افتاده و شما حتی اگه گوشی رو به تنظیمات کارخانه برگردونی اما باز اینها نصب میشن
برای حل این مشکل دوتا راه دارید

راه اول ( آسان)
رام رسمی گوشی یا تبلتتون رو بگیرید و با استفاده از راهنمای فلش زدن گوشی مربوطه اون رو فلش کنید.

راه دوم (حرفه ای) اما وقت گیر
ابتدا گوشیتون رو روت کنید و بعدش برنامه root uninstaller رو نصب کنید. برنامه های مزاحم رو برای همیشه پاک کنید.

ali1400
14-09-2015, 22:10
این هم راه دیگه اش بنقل از سایت همسایه

اول گوشی تونو روت کنید بعد نرم افزار link2sd رو نصب کنید به نرم افزار اجازه دسترسی به روت بدهید از لیست برنامه ها برنامه Monkey Test رو انتخاب کنید از گزینه ی عملیات (action) گزینه حذف نصب (Uninstall) رو بزنید و تایید کنید میتونید برنامه های دیگه که به همراه این نرم افزار نصب شدن هم حذف کنید موفق باشید

zahra.as
15-09-2015, 09:36
مرسی علی اقا، الان چند روزه ک دیگ هشدار نمیده، چرا؟!؟!

Omid.R.G
15-09-2015, 14:01
شما باید برای پیشگیری از این مشکلات یه آنتی ویروس روی گوشی نصب کنی. پیشنهاد من Bitdefender Mobile Security هست که هم سرعت دستگاه رو پایین نمیاره و هم رایگانه. استفاده ازش ساده س و نیاز به تنظیمات زیاد نداره . فقط یه قابلیت داره که باید براش پول بدی و اونم ضد سرقته. حدود 20 هزار تومن قیمت خریدشه از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . با این قابلیت توی هر لحظه می تونی وارد اکانت بیت دفندر که از قبل ساختی بشی و روی نقشه ببینی دستگاهت کجاس.

ali1400
15-09-2015, 23:23
مرسی علی اقا، الان چند روزه ک دیگ هشدار نمیده، چرا؟!؟!
تا جایی که خوندم این برنامه ها از طرف شرکتهای چینی نوشته شده و هر وقت دلشون بخواد برنامه رو وادار به دانلود میکنن.

در مورد آنتی ویروس هم خدمت دوستمون بگم که تا حالا هیچ آنتی ویروسی این رو شناسایی نکرده و تنها در قسمت نرم افزارهای ناخواسته نمایششون میده اما قادر به حذف کردن اونها نیستن.
شاید آپدیتهای جدیدشون درست بشه

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

zahra.as
17-09-2015, 12:58
ممنون:n01:

babak IP
24-09-2015, 07:18
امکان حذف این دو بد افزار غیر ممکنه این ها تروجان های جدید یک اپلیکیشن اندرویدی هستند که از تماس های اینترنتی به ریشه سیستم یک سری کدک ارسال میکنن که این کدها در رام تغیراتی ایجاد میکنن که باعث پدید امدن این دو ویروس میشه حالا کار اینا چیه؟؟؟
time service و monkey test
وقتی شما به اینترنت وصل میشی یه سری از اطلاعات کیبردتو می دزدن حجم ترافیک رو با نصب یه سری برنامه ها و بازی های بیخود ناخواسته بالا میبرن البته شایان ذکر است که این ویروس روی گوشی ها وتبلت های روت شده قابل دستکاری است قربانی این ویروسها اگر سری به کذشته سیستم خود بزنن یکی از این موارد را برای دعوت این ویروس انجام دادند نصب تلگرام فارسی که نیاز به روت دارد_لاین کرک شده_استفاده از اپ استور های غیر رسمی مانند پلازا و ..._تونل کردن همه سیستم با ف ی ل ت ر ش ک ن
فقط یک راه برای از بین بردن این ویروس کشف کردم که براتون میزارم معنی این ویروس ها هم میمون های بازی گوش هست

ali1400
26-09-2015, 20:21
آموزش حذف کامل این ویروس رو توی تاپیک جدا واسه دوستان گذاشتم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mosafer222
03-10-2015, 20:10
منم چند وقتیه درگیره این ویروسا شدم البته من میتونم حذفشون کنم ولی با خاموش روشن شدن گوشی اول گوشی شروع میکنه به آپگرید و بعدش این دو برنامه به همراه کلی نرم افزار مثل مرورگر و ...نصب میشه
البته مشکل من جدیدا اینجوری شده که هر وقت وای فای رو روشن میکنم گوشی هنگ میکنه و به محض اینکه خاموشش میکنم سیستم به سرعت عادیش برمیگرده
در ضمن آموزش دوستمون رو دیدم ولی نمیخوام گوشیمو روت کنم
لطفا کمکم کنید
راستی هر چی قابلیت آپدیت خودکار سیستم عامل رو آف میکنم فایده نداره و به محض روشن کردن گوشی شروع به آپ میکنه

ali1400
03-10-2015, 20:26
منم چند وقتیه درگیره این ویروسا شدم البته من میتونم حذفشون کنم ولی با خاموش روشن شدن گوشی اول گوشی شروع میکنه به آپگرید و بعدش این دو برنامه به همراه کلی نرم افزار مثل مرورگر و ...نصب میشه
البته مشکل من جدیدا اینجوری شده که هر وقت وای فای رو روشن میکنم گوشی هنگ میکنه و به محض اینکه خاموشش میکنم سیستم به سرعت عادیش برمیگرده
در ضمن آموزش دوستمون رو دیدم ولی نمیخوام گوشیمو روت کنم
لطفا کمکم کنید
راستی هر چی قابلیت آپدیت خودکار سیستم عامل رو آف میکنم فایده نداره و به محض روشن کردن گوشی شروع به آپ میکنه
برای حذف کاملش طبق آموزشی که گذاشتم باید گوشی رو روت کنید اما میتونید بعد از انجام کارتون براحتی آنروتش کنید تا مثل اول بشه.
شما وقتی پاکش کردی قبل از ریستارت کردن تیک unknow source رو بردار شاید این روش جواب بده اما به محض نصب اولین برنامه مجددا راه میفته

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

arshia101
17-10-2015, 11:47
سلام
در مورد راه حل دوم بعد از روت کردن تبلت و نصب روت اننیستال و سوپر یوزر این ویروسها اصلن پاک نشدن چون گزینه ای uninstal ندارن فریز هم که میکنی دوباره بعد از خاموش و روشن کردن این ویروسها فعال میشن ....

ali1400
17-10-2015, 19:12
سلام
در مورد راه حل دوم بعد از روت کردن تبلت و نصب روت اننیستال و سوپر یوزر این ویروسها اصلن پاک نشدن چون گزینه ای uninstal ندارن فریز هم که میکنی دوباره بعد از خاموش و روشن کردن این ویروسها فعال میشن ....

باید طبق آموزش این تاپیک عمل کنید تا ویروس کاملا پاک بشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]