PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات عجیب ویندوز

Somalia
23-08-2015, 10:01
سلام

چهار مشکل عجیب برای من بوجود اومده که متاسفانه با هرچی سرچ که انجام دادم حتی به انگلیسی جوابی پیدا نکردم

اولین مشکل از Windows Photo Viewer هست که هیچ فایل عکسی رو نمیتونه بخونه و این پیغام رو میده که ممکنه عکس پاک شده باشه یا اینکه در مکانی هست که آماده نیست !!!!!! تنها راه حلی که پیدا کردم این بود که فایل های غکس رو از Paint باز کنم

دوم وقتی از قسمت Region and Language کیبورد فارسی رو اضافه میکنم بعد از ریستارت از Taskbar پاک میشه و مجبورم دوباره برم از اونجا تنظیم کنم جالب تر از اون این هست که وقتی فرمت رو فارسی انتخاب میکنم همه چی عربیه ... الاحد و ...

سوم گویا مایکروسافت تشخیص داده ویندوز تقلبی هست و اون پایین نوشته This Copy Of Windows Is Not Genuine و هر دفعه والپیپر من رو سیاه میکنه و اول روشن کردن یه سری سوال میپرسه که میخوای بخری نسخه ویندوز رو یا ...

چهارمین مشکل هم مربوط به موزیلا هست که اکثر اوقات لاک میشه و بعد از چند دقیقه Unresponsive Script میاد که عکس رو الحاق کردم .

حالا به نظرتون کلا ویندوز رو بکــــوبم دوباره بسازم ( کلا ویندوز رو عوض کنم ) یا نه میشه کاریش کرد . مرسی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mb1372
23-08-2015, 11:20
سلام

چهار مشکل عجیب برای من بوجود اومده که متاسفانه با هرچی سرچ که انجام دادم حتی به انگلیسی جوابی پیدا نکردم

اولین مشکل از Windows Photo Viewer هست که هیچ فایل عکسی رو نمیتونه بخونه و این پیغام رو میده که ممکنه عکس پاک شده باشه یا اینکه در مکانی هست که آماده نیست !!!!!! تنها راه حلی که پیدا کردم این بود که فایل های غکس رو از Paint باز کنم

دوم وقتی از قسمت Region and Language کیبورد فارسی رو اضافه میکنم بعد از ریستارت از Taskbar پاک میشه و مجبورم دوباره برم از اونجا تنظیم کنم جالب تر از اون این هست که وقتی فرمت رو فارسی انتخاب میکنم همه چی عربیه ... الاحد و ...

سوم گویا مایکروسافت تشخیص داده ویندوز تقلبی هست و اون پایین نوشته This Copy Of Windows Is Not Genuine و هر دفعه والپیپر من رو سیاه میکنه و اول روشن کردن یه سری سوال میپرسه که میخوای بخری نسخه ویندوز رو یا ...

چهارمین مشکل هم مربوط به موزیلا هست که اکثر اوقات لاک میشه و بعد از چند دقیقه Unresponsive Script میاد که عکس رو الحاق کردم .

حالا به نظرتون کلا ویندوز رو بکــــوبم دوباره بسازم ( کلا ویندوز رو عوض کنم ) یا نه میشه کاریش کرد . مرسی

سلام
به نظر من مشکل دوم و سومتون به هم مرتبطه و برای رفعش حداقل باید ویندوز رو اکتیو کنید.
پیشنهاد من تعویض ویندوزه البته ویندوز دستکاری نشده...

OMID.NAJAFI_24
28-08-2015, 10:29
چون ویندوزای ایرانی بنا به دلیل تحریم خریداری نمیشن...مجبوری از کرک آپدیت استفاده کنی...اما این مشکلاتی که گفتی مربوط میشه به خرابی ویندوز...عوضش کن...ولی وقتی که ویندوز عوض کردی برو به قسمت windows update در قسمت کنترل پنل سیستم و گزینه آپدیت ویندوز رو لغو کن تا دوباره این مشکلات برات پیش نیاد

mohammad.vampire
09-09-2015, 17:20
سلام
پنجره روکه باز میکنم یه کادر سمت راست صفجه هست که نمیدونم ازکجا اومده چه جوری باید ازبین ببرمش؟با کادرقرمز مشخص کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad.vampire
09-09-2015, 17:24
سلام
به نظر من مشکل دوم و سومتون به هم مرتبطه و برای رفعش حداقل باید ویندوز رو اکتیو کنید.
پیشنهاد من تعویض ویندوزه البته ویندوز دستکاری نشده...

ویندوزت رو اکتیو کن سه تاش درست میشه
داخل سی دی ویندوزت فایل اکتیوش هست

aliram38
09-09-2015, 18:23
سلام
پنجره روکه باز میکنم یه کادر سمت راست صفجه هست که نمیدونم ازکجا اومده چه جوری باید ازبین ببرمش؟با کادرقرمز مشخص کردم

سلام
آیکن کنار help (علامت سوال) (؟) را بزن. درست میشه.

mb1372
09-09-2015, 19:17
سلام
پنجره روکه باز میکنم یه کادر سمت راست صفجه هست که نمیدونم ازکجا اومده چه جوری باید ازبین ببرمش؟با کادرقرمز مشخص کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حذف شود. ...

پروین زرگران
09-09-2015, 21:20
الان ویندوزها با kms active نصب میشن خودکار بهتره از اونا استفاده کنین از سایت وزین پی سی ورلد هم میتونین دانلود کنین

mohammad.vampire
10-09-2015, 23:54
سلام اقا سیستم درست کارمیکرد تا چندساعت پیش الان روشن کردم بالا نمیومد میگفت سیدی ویندوز بزار سیدی گذاشتم خود ب خورد شروع کرد ب عوض کردن ویندوز وقتی ب مرحله انتخاب درایو میرسه هر درایوی ک انتخاب میکنم برای نصب،نصب نمیشه واین ارور رو میده.مشکل کجاست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]