PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با sharing ویندوز

MaliN
16-09-2006, 12:00
سلام من یه مشکلی با sharing ویندوز دارم هر وقت یه فایل یا یه پوشه از با هاردم از یه کامپیوتر دیگه برمی دارم میام تو سیستم خود اجرا کنم اون فولدر رو access denied بهم میده باید برم تو properties اون فولدر گزینه شیرینگ رو تیک بزنم تا فایل ها رو بهم نشون بده تازه بعضی وقتها هم فایل ها رو نشون میده ولی اجرا نمی کنه. :sad:
ولی الان مشکل من جدی تر شده من یسری فایل از کتمپیوترم تو شرکت که نحت شبکس کپی کردم الان موقع اجرا پیعام زیر رو میده :angry:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و وقتی هم که گزینه شیرینگ properties ویندوز رو میزنم این پیغام رو میده :angry:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این رو هم بگم من قبلا زیاد فایل از شرکت تو فولدر اوردم ولی اکثر اوقات با کاری که تو قسمت اول توضیح دادن حل می شد
اگه دوستان یه لطفی بکنن بگن چی کار کنم که دیگه همچین مشکلی برام پیش نیاد واقعا ممنون می شم :sad: :blush:

MaliN
16-09-2006, 14:56
بچه کسی نبود که بتونه مشکل من رو حل کنه

MaliN
16-09-2006, 18:19
الووووووووووووووووووووووو ووووووووو
کسی نبود

Saeed kmss-D
16-09-2006, 18:52
یه کم صبر کنی بد نمیشه.

mahsoft
16-09-2006, 19:12
محل

share name

نام

monster

رو پاك كن

و نام واقعي فولدر رو بنويس بايد مشكل حل شه

MaliN
16-09-2006, 20:38
یه کم صبر کنی بد نمیشه.
سلام اگه دقت می کردی می دیدی پست اولم
امروز, 12:00 PM
پست دومم
امروز, 02:56 PM
و پست سومم
امروز, 06:19 PM

یعنی هر سه ساعت اقای فعال

محل

share name

نام

monster

رو پاك كن

و نام واقعي فولدر رو بنويس بايد مشكل حل شه

mahsoft جان این کار رو قبلا هم انجام داده بودم ولی شما گفتید دوباره انجام دادمولی نمیشه .
اصلا نمیشه کاری کرد که این مشکل ایجاد نشه

Programer
17-09-2006, 00:32
منم بعضی مواقع این مشکل رو دارم معمولا با نصب دوباره ویندوز مشکل حل میشه البته کامپیوتری که شر ها روشه.ولی خوب این راه حل منطقی نیست مطمئنا یه تنظیم داره تو Administrator tools

seyyed.ali
17-09-2006, 01:15
سلام
اول ميري تو folder option>view
و اين تيك رو بر مي داري use simple file sharing (Recomanded).g
حالا اگه رو هر فولدري properties رو بياري
يه گزينه ي security هم به بالا بغل sharing اضافه شده
اونجا بايد user خودتو add كني و full control بهش بدي
حالا چرا اينطوري ميشه؟
چون احتمالا شما با access وuser يه كامپيوتر ديگه اين فايل يا فولدر ها رو كپي مي كني
و security اون به هم ميريزه و توي شبكه ها ي LAN به خصوص به وضوح مشخص ميشه كه windows گند زده و خيلي دردسر سازه :puke:
البته اگه تو دومين "domain" هستي اگه با domain\administrator لوگان بشي :blink: :blush: :laughing: ;) اين مشكل پيش نمياد

MaliN
17-09-2006, 11:37
سید جان دستت درد نکنه خیلی لطف کردی من قسمت security تمام کلید هام غیرفعال بود به غیر از advanced اونجا رو گزینه owner یوزر خودم رو اد کردم درست شد

خیلی ممنون منو از فلاکتی نجات دادی