PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانشگاه کمکککککککککککککک.بچه ها به مشورتتون احتیاج دارم

sanaaaaaaaaaaa20
22-08-2015, 13:26
سلام بچه ها
من متولد 74 .من ئ2 سال پیش یه اتفاق خیلی بدی برام افتاد ک نتونستم کنکورمو خوب بدم و اون سال خیلیییی درصدم بد شد و رشته و منتطقه ی ک میخواستم قبول نشدم.
ب خاطر اتفاقاتی ک افتاده شد نتونستم دوباره کنتکور بدم و رفتم توی کلاس های جهاد دانشگاهی ثبت نام کردم و در یه شرکت معتبرم کار کردم.
این 2 سال با هر بدبختی که بود تموم شد و من خواستم درس بخونم.ولی چه چوری؟؟؟؟از کجا؟تصمیم گرفتم برم در دانشگاه ازاد بدون کنکور رشته ای که میخوامو ثبت نام کنم و برای خودم درس بخونم. و با هر بدبختی که باشه.
بهم کمک کنید
کارم درسته؟
بعد از 2 سال میشه درس خوند از اول؟کمکم کنیدددددددددد!!!

استاد شیفو
22-08-2015, 13:46
بله . برای درس هیچ وقت دیر نیست .

sanaaaaaaaaaaa20
22-08-2015, 14:01
بله . برای درس هیچ وقت دیر نیست .

من بچه ی زرنگی نیستم درسا هم زیاد یادم نیست ب نظرتون موفق میشم؟

After4Ever
22-08-2015, 14:02
بله با شهریه می تونید دانشگاه آزاد بدون کنکور ثبت نام کنید

sanaaaaaaaaaaa20
22-08-2015, 14:06
بله با شهریه می تونید دانشگاه آزاد بدون کنکور ثبت نام کنید

من شنیدم هیچ فرقی با دانشگاه ازاد با کنکور نداره؟
بچه های که کنکور دادن با بچه های ک کنکور ندادن توی یه کلاس ایا درسته؟؟؟؟/

djbehnam73
22-08-2015, 15:01
اگه ازاد زیاد افتادی زیاد نگران نباش ، چون بعضی اوقات الکی میندازه
در رابطه با درس خوندن باید بگم که به شدت از درس متنفرم ولی باید تو این جامعه درس خوند تا به جایی رسید
الان تو کلاس ما فقط 3 نفر هستن که هم سن بابای منن متولد 1344 الی 1348
از طرفی هم چن نفر داریم که 5 سال ازمون بزرگت ترند

After4Ever
22-08-2015, 15:06
من شنیدم هیچ فرقی با دانشگاه ازاد با کنکور نداره؟
بچه های که کنکور دادن با بچه های ک کنکور ندادن توی یه کلاس ایا درسته؟؟؟؟/

اصلا دانشگاش نیازی به کنکور نداره
حالا یکی کنکور داده کار ندارم

sanaaaaaaaaaaa20
23-08-2015, 07:43
اصلا دانشگاش نیازی به کنکور نداره
حالا یکی کنکور داده کار ندارم
متشکرمم از راهنمایتون

- - - Updated - - -

اگه ازاد زیاد افتادی زیاد نگران نباش ، چون بعضی اوقات الکی میندازه
در رابطه با درس خوندن باید بگم که به شدت از درس متنفرم ولی باید تو این جامعه درس خوند تا به جایی رسید
الان تو کلاس ما فقط 3 نفر هستن که هم سن بابای منن متولد 1344 الی 1348
از طرفی هم چن نفر داریم که 5 سال ازمون بزرگت ترند
پس خوبه از ی نظر اینا رابطتون با بچه های بزرگ چه طوره؟:n02:

stabesh
23-08-2015, 09:31
سلام
خیلی خوب کار کردید دیگه حالا مدرک کارشناسی کمترین مدرکه برای کارتون هم خوبه
زمان ما بچه های یکی دو سال بزرگتر بودن منم با چند تاشون دوست بودم اصلا نمی دونستم بزرگترند بعدا فهمیدم مشخص نیست که بزرگتری اونم یکی دو سال ولی بعضیا بودن که کارشناسی ناپیوسته بودن تو کلاسای ما بودن ازمون بزرگتر بودن مشخص بود ولی با اونا هم کمی تا قسمتی دوست بودم در کل جو خوبی در دوران کارشناسی داشتیم بر عکس ارشد بچه ها خیلی ضد هم بودن اصلا به هم کمک نمی کردن و آدم و سر می دووندند نمی دونم جو دکتری چه جوره!!؟؟
موفق باشید

sanaaaaaaaaaaa20
23-08-2015, 10:06
سلام
خیلی خوب کار کردید دیگه حالا مدرک کارشناسی کمترین مدرکه برای کارتون هم خوبه
زمان ما بچه های یکی دو سال بزرگتر بودن منم با چند تاشون دوست بودم اصلا نمی دونستم بزرگترند بعدا فهمیدم مشخص نیست که بزرگتری اونم یکی دو سال ولی بعضیا بودن که کارشناسی ناپیوسته بودن تو کلاسای ما بودن ازمون بزرگتر بودن مشخص بود ولی با اونا هم کمی تا قسمتی دوست بودم در کل جو خوبی در دوران کارشناسی داشتیم بر عکس ارشد بچه ها خیلی ضد هم بودن اصلا به هم کمک نمی کردن و آدم و سر می دووندند نمی دونم جو دکتری چه جوره!!؟؟
موفق باشید

من فک کردم اونجا همه مشخره میکنن و دوستای هم سنم کمه پس با این حساب اوکیه همه چیز
خداروشکر مرسی از راهنماییتون:n02:

stabesh
23-08-2015, 10:27
راستی هنوزم با چند تا از اون دوستام ارتباط دارم و باهاشون صمیمی هستم اصلا هم فکر نمی کنم بزرگترند البته ما بچه های دهه 60 بودیم 70 ها رو نمی دونم اخلاقشون چطوره ولی نگران این موضوع نباشید ممکنه بعضی ها مسخره کنند ولی محلشون نذارید همه جا نخاله پیدا میشه اما کم کم براشون عادی میشه چون تعداد امثال شما کم نیست

sanaaaaaaaaaaa20
23-08-2015, 11:06
راستی هنوزم با چند تا از اون دوستام ارتباط دارم و باهاشون صمیمی هستم اصلا هم فکر نمی کنم بزرگترند البته ما بچه های دهه 60 بودیم 70 ها رو نمی دونم اخلاقشون چطوره ولی نگران این موضوع نباشید ممکنه بعضی ها مسخره کنند ولی محلشون نذارید همه جا نخاله پیدا میشه اما کم کم براشون عادی میشه چون تعداد امثال شما کم نیست

مرسی از حرفاتئن بهم ارامش دادین:n12:

djbehnam73
23-08-2015, 14:57
پس خوبه از ی نظر اینا رابطتون با بچه های بزرگ چه طوره؟:n02:
با اونایی که 5 سال از من بزرگترن رابطم خیلی بهتره تا با اونایی که هم سنمن

sanaaaaaaaaaaa20
25-08-2015, 07:27
با اونایی که 5 سال از من بزرگترن رابطم خیلی بهتره تا با اونایی که هم سنمن

mersi az delgarmiton:n12: