PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مانیتور برای ps4

HOJ-JAT
20-08-2015, 20:55
سلام
نمایشگر میخوام برای کنسول ps4 میدانید که این کنسول قدرمتند است بنابراین مانیتور باید شرایط زیر را حتما داشته باشد
ورودی hdmi داشته باشد
حتما 1080 باشد
چون بیشتر برای گیم میخواد فاکتور های گیم را داشته باشد مثلا روان بود تصویر و...
حتما گارانتی درست و حسابی توی ایران داشته باشد که خراب شد تعمیرش کنن
قیمتش نهایت 800 باشه
چندتا سوال هم داشتم
الان من با tv که 4500w الجی هست بازی میکنم همه چیش خوبه میخواستم ببینم زمان پاسخ گویی تلویزیون چند است؟ و ایا در گیم تاثیر دارد؟
ایا مانیتوی هست که بشه خروجی صدا رو ازش گرفت با جک 3.5 میل ؟
چرا اختلاف قیمت مانیتور ها در سایت های مشهور انقدر زیاد هست ؟ مثلا یک مدل دیدم ال دیجیتال میده 790 دیجی کالا میده 690 یک جا دیگ میده 610 ایا اختلافی در کار هست؟
مانیتور های که چند ورودی دارند را میشه مثل تلویزیون انتخاب کرد که از کدوم ورودی بگیرند یا خودکار تشخیص میده؟
مانیتور فعلی من l1755s الجی هست که 17 اینچه و عریض نیست میخواستم ببینم قیمت دس دوش چنده؟

kaveh-gh
20-08-2015, 22:26
درود و وقت بخیر

ایا مانیتوی هست که بشه خروجی صدا رو ازش گرفت با جک 3.5 میل ؟ بلی امکانش هست

چرا اختلاف قیمت مانیتور ها در سایت های مشهور انقدر زیاد هست ؟ مثلا یک مدل دیدم ال دیجیتال میده 790 دیجی کالا میده 690 یک جا دیگ میده 610 ایا اختلافی در کار هست؟
احتمالا تفاوت تو گارانتی هاشونه

مانیتور های که چند ورودی دارند را میشه مثل تلویزیون انتخاب کرد که از کدوم ورودی بگیرند یا خودکار تشخیص میده؟ بله میتونید انتخاب کنید

مانیتور فعلی من l1755s الجی هست که 17 اینچه و عریض نیست میخواستم ببینم قیمت دس دوش چنده؟ خیلی قیمت دقیقی ندارم ولی فکر نمیکنم ماکسیمم بیشتر از 150 بخرن
مانیتوری که بنده بهتون پیشنهاد میکنم BenQ Full HD RL2455HM Gaming: 810,000 و میتونید هم خروجی صدا ازش بگیری . در ضمن پورت های D-sub , DVI , HDMI رو داره و 1080 هست . اگه اشتباه نکنم گارانتی آواژنگه که اگه همینطور باشه خوبه .
در ضمن Design خیلی شیکی داره به نظر من . اطلاعات جزئی تر رو میتونی از این لینک ببینی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]