PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا پرداخت 9 هزارتومان ""هزینه راه اندازی سرویس"" اجباریه ؟

mehrabooni
20-08-2015, 13:55
آیا پرداخت 9 هزارتومان ""هزینه راه اندازی سرویس"" اجباریه ؟

khoodet
20-08-2015, 14:17
نه لازم نیست فقط ۵ هزینه رانژه لازمه
اما معمولا شرکت ها به زور میگرنند
باید تهدیدشون بکنی به شکایت شاید نگیرند

4l1r3z4
20-08-2015, 14:21
آیا پرداخت 9 هزارتومان ""هزینه راه اندازی سرویس"" اجباریه ؟

تو 195 ازشون شکایت کن ؛ از شاتل داری میگیری؟! چون فقط شاتل که میگه 9 تومنو باید بدی!!!

mehrabooni
20-08-2015, 15:01
تو 195 ازشون شکایت کن ؛ از شاتل داری میگیری؟! چون فقط شاتل که میگه 9 تومنو باید بدی!!!

بنظرت ارزش داره شکایت کنم ؟
اره از شاتل دارم میگیرم !

4l1r3z4
20-08-2015, 15:51

بلللله ؛ حتما شکایت کن. چون این کارو این شرکت دزد ( شاتل ) هنوز داره ادامه میده و از کاربر پول زور میگیره! من خودم به شخصه اگه شاتل 1000 تومنم زیادی میخواست ازم بگیره ، ازشون شکایت میکردم و پدرشونو درمیاوردم ( با اینکه 1000 تومن الان هیچیییی نیست ) چون حاضر نیستم پول زور به این شارلاتانا بدم ؛ در ضمن چه طور خود این شرکتا پول نیم گیگو ( 1800 تومن رو ) از کاربر میگیرن ولی ما نباید پولمونو بگیریم؟!!!!

alireza3dshadow
20-08-2015, 15:52

ببین اول چک کن اون خطی که میگیری چقدر اینترنتش میکشه یا اصلا راه اندازی میشه من العان شاتل گرفتم از سر خط تست کرد گذاشت خط رو 512 بالا نیومد کسی که میاد راه اندازی میکنه خرابی خط میزنه اکر به هر دلیل راه اندازی نشد بقیه پولت رو پس میدن
اگر بخوای خودت وصل کنی هیچ چیزی رو گردن نمیگیرن بعدا

mehrabooni
20-08-2015, 17:26
بلللله ؛ حتما شکایت کن. چون این کارو این شرکت دزد ( شاتل ) هنوز داره ادامه میده و از کاربر پول زور میگیره! من خودم به شخصه اگه شاتل 1000 تومنم زیادی میخواست ازم بگیره ، ازشون شکایت میکردم و پدرشونو درمیاوردم ( با اینکه 1000 تومن الان هیچیییی نیست ) چون حاضر نیستم پول زور به این شارلاتانا بدم ؛ در ضمن چه طور خود این شرکتا پول نیم گیگو ( 1800 تومن رو ) از کاربر میگیرن ولی ما نباید پولمونو بگیریم؟!!!!

اخر ماه که خواستم تخلیه کنم شکایت مینویسم
بعد از این ماه میرم اسیاتک فکرکنم فعلا از همه بهتره

mehrabooni
20-08-2015, 17:32
نه لازم نیست فقط ۵ هزینه رانژه لازمه
اما معمولا شرکت ها به زور میگرنند
باید تهدیدشون بکنی به شکایت شاید نگیرند

شاتل میگه توی سایتمون نوشتیم میگیریم پس اجباریه
میگه برین شکایت کنین

dvb595959
20-08-2015, 17:35
درود
من میخام از مخابرات اینترنت بگیرم ( استان خوزستان ) ... الان هزینه رانژه کردن خط دقیقا چقدر باید پرداخت کنم؟فرض کنید بخوام اینترنت با سرعت 256 هم بگیرم که میدونم مبلغش 11990 تومانه.... با محاسبه پول رانژه کردن مجموعا چقدر باید پرداخت کنم.... هر چی که باید بدونم بگین که اگه خواستن پول زور بگیرن حالشون رو با شکایت جا بیارم.تشکر

khoodet
20-08-2015, 17:37
شاتل میگه توی سایتمون نوشتیم میگیریم پس اجباریه
میگه برین شکایت کنین
اتفاقا شاتل از اون شرکت هایی که مثل چیز از 195 میترسه:n02:
کافی بری اونجا شکایت کنی تو یک روز مشکلت رو حل میکنند

mehrabooni
20-08-2015, 17:39
اتفاقا شاتل از اون شرکت هایی که مثل چیز از 195 میترسه:n02:
کافی بری اونجا شکایت کنی تو یک روز مشکلت رو حل میکنند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khoodet
20-08-2015, 17:41
درود
من میخام از مخابرات اینترنت بگیرم ( استان خوزستان ) ... الان هزینه رانژه کردن خط دقیقا چقدر باید پرداخت کنم؟فرض کنید بخوام اینترنت با سرعت 256 هم بگیرم که میدونم مبلغش 11990 تومانه.... با محاسبه پول رانژه کردن مجموعا چقدر باید پرداخت کنم.... هر چی که باید بدونم بگین که اگه خواستن پول زور بگیرن حالشون رو با شکایت جا بیارم.تشکر
فقط 5 هزار تومن پول رانژه میتونند بگیرند
اگر نیاز به کارشناس برای نصب داشته باشد 9 تومن اضافه میتونند بگیرند

Mr_Parham
20-08-2015, 17:44
اخر ماه که خواستم تخلیه کنم شکایت مینویسم
بعد از این ماه میرم اسیاتک فکرکنم فعلا از همه بهتره

توی سایت شاتل ذکر شده این مورد و شکایت شما به هیچ جا نمیرسه و حرف شما هم کلا عجیب هست. مثل این هست که شما یک کفش رو انلاین خریداری کنید و توی سایت ذکر شده باشه هزینه ی ارسال کفش ۹ هزار تومان میباشد بعد شما بگی من شکایت میکنم (!). اون قیمت چیزی هست که بر اساس معیار های اون شرکت قرار داده شده و شما اگر نمیخواهید پرداخت کنید از اول نباید فکر در مورد تهیه سرویس از اون سرویس دهنده میکردید

پ ن - دقت داشته باشید که ممکنه هزینه ی ارسال اون کفش فقط هزار تومان باشه (برای مثال اگر به پست داده بشه) ولی فروشنده موارد دیگری رو در نظر گرفته که شما نمیبینید. برای مثال هزینه ی Packaging و غیره

dvb595959
20-08-2015, 17:46
فقط 5 هزار تومن پول رانژه میتونند بگیرند
اگر نیاز به کارشناس برای نصب داشته باشد 9 تومن اضافه میتونند بگیرند
چجور نصبی؟
منظورتون ست کردن یوزر و پسورد توی مودم و اینجور کاراس؟
نمایندگیشون میتونه بگه من ثبت نامت نمیکنم؟ممکنه بهش بگم هزینه اش 5 تومنه لج کنه ....

mehrabooni
20-08-2015, 18:17
توی سایت شاتل ذکر شده این مورد و شکایت شما به هیچ جا نمیرسه و حرف شما هم کلا عجیب هست. مثل این هست که شما یک کفش رو انلاین خریداری کنید و توی سایت ذکر شده باشه هزینه ی ارسال کفش ۹ هزار تومان میباشد بعد شما بگی من شکایت میکنم (!). اون قیمت چیزی هست که بر اساس معیار های اون شرکت قرار داده شده و شما اگر نمیخواهید پرداخت کنید از اول نباید فکر در مورد تهیه سرویس از اون سرویس دهنده میکردید

پ ن - دقت داشته باشید که ممکنه هزینه ی ارسال اون کفش فقط هزار تومان باشه (برای مثال اگر به پست داده بشه) ولی فروشنده موارد دیگری رو در نظر گرفته که شما نمیبینید. برای مثال هزینه ی Packaging و غیره

میدونی قیاس مع الفارق چیه ؟

من خودم میتونم مودممو کانفیگ کنمو نویز رو برطرف کنم !

4l1r3z4
20-08-2015, 18:22

رفیق این دو قضیه چه ربطی به هم داره ؟!!!!!!
خود سازمان تنظیم مقررات معین کرده که شرکتا فقط میبایستی هزینه رانژه خط رو از مشترک بگیرن و به هیچ عنوان حق ندارن که به زور یا بالاجبار هزینه نصب رو از مشترک بگیرن و در صورتی که مشترک صلاح ببینه که خودش میتونه نصب کنه ، به هیچ عنوان نباید 9500 تومن رو ازش بگیرن...
این دوستمون هم در صورتی که در سایت 195 شکایت کنه ، هم میتونه حق خودشو بگیره و هم اینکه جلوی دزدی این شرکتو بگیره ؛ اگه تموم اون کسانی که از شاتل سرویس گرفتن ، همون اول از این شرکت بابت پول زور گرفتن ( هزینه نصب ) شکایت میکردن ، الان دیگه شاتل آدم شده بود و این پولو از مشترکان نمیگرفت...

farshad0123
20-08-2015, 18:23
5تومن هزینه رانژه
10تومن هزینه کانفیگ
اگر خودتون میتونید کانفیگ کنید نیازی به پرداخت 10تومن نیست
البته اون هزینه کانفیگ بسته به شرکت ارائه دهنده متفاوته ولی 5تومن رانژه که پورتو وصل کنن به dslam برا همه شرکت ها ثابته

dvb595959
20-08-2015, 18:24
الان من توی خونه دوتا خط دارم که یکیش رانژه هست و ا ون یکی نیست و به دلایل فنی میخوام جابجاشون کنم... اصلا شدنیه یا نه؟ بازم برای رانژه خط جدید باید هزینه بدم؟

khoodet
20-08-2015, 18:56
چجور نصبی؟
منظورتون ست کردن یوزر و پسورد توی مودم و اینجور کاراس؟
نمایندگیشون میتونه بگه من ثبت نامت نمیکنم؟ممکنه بهش بگم هزینه اش 5 تومنه لج کنه ....
اره منظور همون ست کردن یوزر و پسورد هست
میگم اکثرا به زور میخوانند بگیرند ولی شما برو تو 195 شکایت کن دیگه نمیتونند بگیرند
البته معمولا تهدیدشون بکنی به شکایت کوتاه میانند من خودم همیشه همین کار میکنم

الان من توی خونه دوتا خط دارم که یکیش رانژه هست و ا ون یکی نیست و به دلایل فنی میخوام جابجاشون کنم... اصلا شدنیه یا نه؟ بازم برای رانژه خط جدید باید هزینه بدم؟
آره شدنی ولی هزینه رانژه رو ازتون میگیرند

mehrabooni
20-08-2015, 19:12

دوست عزیز برای این بحث تاپیک دیگه ای بزنید:n16:
اگه پستی خارج از موضوع تاپیک ببینم مجبورم گزارش تخلف ارسال کنم:n06:

dvb595959
20-08-2015, 19:13
خب اگه قرار باشه هزینه رانژه رو بدم که دیگه چه کاریه؟ اون یکی خط رو هم میزارم رانژه بمونه ولی یکی از دوستان میگفت ظاهرا تا دو ماه دیگه ثبت نام جدید نداره درسته؟

mehrabooni
20-08-2015, 19:22
البته معمولا تهدیدشون بکنی به شکایت کوتاه میانند من خودم همیشه همین کار میکنم

تهدید کردم ، گفتن هرجایی دوست دارین شکایت کنید
سایتشونو نشون دادن ، گفتن طبق قوانین شاتل باید 10 تومن هزینه ی نصب رو پرداخت کنید

خود سازمان تنظیم مقررات معین کرده که شرکتا فقط میبایستی هزینه رانژه خط رو از مشترک بگیرن و به هیچ عنوان حق ندارن که به زور یا بالاجبار هزینه نصب رو از مشترک بگیرن و در صورتی که مشترک صلاح ببینه که خودش میتونه نصب کنه ، به هیچ عنوان نباید 9500 تومن رو ازش بگیرن...
این دوستمون هم در صورتی که در سایت 195 شکایت کنه ، هم میتونه حق خودشو بگیره و هم اینکه جلوی دزدی این شرکتو بگیره ؛ اگه تموم اون کسانی که از شاتل سرویس گرفتن ، همون اول از این شرکت بابت پول زور گرفتن ( هزینه نصب ) شکایت میکردن ، الان دیگه شاتل آدم شده بود و این پولو از مشترکان نمیگرفت...

داداش میدونی دقیقا کجای سایت تنظیم مقررات این قانون نوشته شده
میخوام با مستندات کامل از شاتل شکایت کنم

khoodet
20-08-2015, 19:56
تهدید کردم ، گفتن هرجایی دوست دارین شکایت کنید
سایتشونو نشون دادن ، گفتن طبق قوانین شاتل باید 10 تومن هزینه ی نصب رو پرداخت کنید

داداش میدونی دقیقا کجای سایت تنظیم مقررات این قانون نوشته شده
میخوام با مستندات کامل از شاتل شکایت کنم
- هزينه نصب و راه اندازي بر عهده مشتري است يا سرويس دهنده؟
در صورت درخواست مشترك هزينه راه اندازي تجهيزات انتهايي(مودم) به عهده مشترك است كه دراين صورت سقف تعرفه راه اندازي خدمت براي سرويس ADSLطبق مصوبه 152مبلغ نود و پنج هزار( 95000 ) مي باشد كه در صورت درخواست مشترك،ارايه كننده خدمات موظف بهنصب و راه اندازي تجهيزات انتهايي مشتركين خواهد بود

mehrabooni
20-08-2015, 20:47
در صورت درخواست مشترك هزينه راه اندازي تجهيزات انتهايي(مودم) به عهده مشترك است كه دراين صورت سقف تعرفه راه اندازي خدمت براي سرويس ADSLطبق مصوبه 152مبلغ نود و پنج هزار( 95000 ) مي باشد كه در صورت درخواست مشترك،ارايه كننده خدمات موظف بهنصب و راه اندازي تجهيزات انتهايي مشتركين خواهد بود

4l1r3z4
20-08-2015, 21:29

اگه خواستی ازشون سرویس بگیری ، حتما شکایت کن...
هنوز سرویسی نگرفته و اول کار از ملت دزدی می کنن ، چه برسه به بعدش!!! واقعا بدترین شرکت و دزد ترین شرکت و شارلاتان ترین آدما و ... همه در شاتل خلاصه میشه.

mehrabooni
21-08-2015, 13:55
اگه خواستی ازشون سرویس بگیری ، حتما شکایت کن...
هنوز سرویسی نگرفته و اول کار از ملت دزدی می کنن ، چه برسه به بعدش!!! واقعا بدترین شرکت و دزد ترین شرکت و شارلاتان ترین آدما و ... همه در شاتل خلاصه میشه.

این اوپراتورهای شاتل که انقدر مطمئن حرف میزنن حتما میدونن دست شاتل با سازمان تنظیم مقررات توی یک کاسه است
اگه شکایت کنم صد درصد به نتیجه نمیرسم

dvb595959
21-08-2015, 15:27
این اوپراتورهای شاتل که انقدر مطمئن حرف میزنن حتما میدونن دست شاتل با سازمان تنظیم مقررات توی یک کاسه است

حالا شما شکایت کن چیزی که از دست نمیدی ولی ممکنه چیزی بگیری. من یکبار قبلا بخاطر ی مساله دیگه شکایت کرده بودم چندین مرتبه زنگ زدن تا رضایت منو بگیرن. حالا خود دانی.

4l1r3z4
21-08-2015, 18:13

مطمئن باش حق با توئه ؛ اگه خواستی از شاتل بگیری ، حتمااا شکایت کن...

mehrabooni
21-08-2015, 18:18

حالا شما شکایت کن چیزی که از دست نمیدی ولی ممکنه چیزی بگیری. من یکبار قبلا بخاطر ی مساله دیگه شکایت کرده بودم چندین مرتبه زنگ زدن تا رضایت منو بگیرن. حالا خود دانی.

مطمئن باش حق با توئه ؛ اگه خواستی از شاتل بگیری ، حتمااا شکایت کن...

توی متن شکایت چی بنویسم رفقا

mehrabooni
24-08-2015, 13:48
بعد از یک هفته بالاخره نت وصل شد

با مرکز شاتل توی شهرمون تماس گرفتم گفتم سرویس گیمینگ رو فعال کنید ، گفتن سرویس "گیم نت" واسه اکو 128 ارائه نمیشه ، باید یک مگ به بالا داشته باشین

با پشتیبانی تهران تماس گرفتم ، گفتن الان سرویس گیمینگ روی پنل شما اعمال میکنم ، گفتن خط شما روی 15 مگ اپ شده که بعد از فعال سازی سرویس گیمینگ به 2 مگ تغییر پیدا میکنه

پ ن : وقتی خطم روی 15 مگ اپ شده بود هیچ نویزی نداشتم که اوپراتور شاتل از تعجب میخواست شاخ دربیاره

dvb595959
24-08-2015, 17:01
دیروز رفتم از نمایندگی سوال کردم هزینه راه اندازی چقدر میشه و اونم گفت که 15 هزار تومن + هزینه اون اشتراکی که میخوای بخری.
گفتم اگه خودم بلد باشم مودم رو راه اندازی کنم هزینه اش چقدر میشه .... اونم گفت بجای 15 تومن 10500 ازت میگیرم.من دیگه چیزی نگفتم...حالا این بار میخوام برم ی نمایندگی دیگه بپرسم ببینم اونا چی میگن.

khoodet
24-08-2015, 17:21
بعد از یک هفته بالاخره نت وصل شد

با مرکز شاتل توی شهرمون تماس گرفتم گفتم سرویس گیمینگ رو فعال کنید ، گفتن سرویس "گیم نت" واسه اکو 128 ارائه نمیشه ، باید یک مگ به بالا داشته باشین

با پشتیبانی تهران تماس گرفتم ، گفتن الان سرویس گیمینگ روی پنل شما اعمال میکنم ، گفتن خط شما روی 15 مگ اپ شده که بعد از فعال سازی سرویس گیمینگ به 2 مگ تغییر پیدا میکنه

پ ن : وقتی خطم روی 15 مگ اپ شده بود هیچ نویزی نداشتم که اوپراتور شاتل از تعجب میخواست شاخ دربیاره
چی شد شکایت کردی ازشون؟

djbehnam73
24-08-2015, 17:25
دیروز رفتم از نمایندگی سوال کردم هزینه راه اندازی چقدر میشه و اونم گفت که 15 هزار تومن + هزینه اون اشتراکی که میخوای بخری.
گفتم اگه خودم بلد باشم مودم رو راه اندازی کنم هزینه اش چقدر میشه .... اونم گفت بجای 15 تومن 10500 ازت میگیرم.من دیگه چیزی نگفتم...حالا این بار میخوام برم ی نمایندگی دیگه بپرسم ببینم اونا چی میگن.
درست گفته
نرخش دقیقا همینه

mehrabooni
24-08-2015, 17:45
چی شد شکایت کردی ازشون؟
نه فکرنکنم با شکایت به جایی برسم

dvb595959
25-08-2015, 07:14
درست گفته
نرخش دقیقا همینه
ولی ظاهرا دوستان توی صفحات اول همین تاپیک میگن که 5000 هزینه داره نه بیشتر.

javadb40
26-08-2015, 00:09
واقعا حیف پول
با 10 هزار تومن 5 گیگ پارس انلاین جشنواره گرفتم فقط 10 هزار تومن با سرعت 10 مگ
رو خط دیگه جشنواره شاتل گرفتم نوشته 32 تومن از اخر شد 45 تومن اونم 12 گیگ با سرعت داغون 2 مگ
نمیدونم چرا شاتل هر سال بهترین isp میشه ؟!

mehrabooni
26-08-2015, 02:52
درست میگین

djbehnam73
28-08-2015, 16:22
بعضی ها اون 5 تومن رو اخر می گیرن :n02::n10::n09:

dvb595959
28-08-2015, 16:35
بعضی ها اون 5 تومن رو اخر می گیرن :n02::n10::n09:
یعنی چی ؟
اول و آخرش چیه؟

الان شما از این پرسش و پاسخ چه برداشتی دارین؟
در صورت درخواست مشترك هزينه راه اندازي تجهيزات انتهايي(مودم) به عهده مشترك است كه دراين صورت سقف تعرفه راه اندازي خدمت براي سرويس ADSLطبق مصوبه 152مبلغ نود و پنج هزار( 95000 ) مي باشد كه در صورت درخواست مشترك،ارايه كننده خدمات موظف به نصب و راه اندازي تجهيزات انتهايي مشتركين خواهد بود.

djbehnam73
29-08-2015, 16:40
یعنی چی ؟
اول و آخرش چیه؟

الان شما از این پرسش و پاسخ چه برداشتی دارین؟
در صورت درخواست مشترك هزينه راه اندازي تجهيزات انتهايي(مودم) به عهده مشترك است كه دراين صورت سقف تعرفه راه اندازي خدمت براي سرويس ADSLطبق مصوبه 152مبلغ نود و پنج هزار( 95000 ) مي باشد كه در صورت درخواست مشترك،ارايه كننده خدمات موظف به نصب و راه اندازي تجهيزات انتهايي مشتركين خواهد بود.
یعنی کلا 10 تومن می گیرن تا اون فرد کارشناس بیاد کانفینگ مودم رو انجام بده
کسی هم که بلده این هزینه رو نمیده

S M Λ S Ħ
29-08-2015, 21:03
هزینه راه اندازی اگه خب خود ISP بفرسته که 10 تومن میشه، 5 تومن هم هزینه رانژه هست که دیگه این 5 تومن رو نمیشه کاریش کردو باید داد :دی

ولی اون 10 تومن پول زوره !

hamid3369
29-08-2015, 22:30
برو یه چیزی بخر 100 تک تومن نداشته باشی اول سیر منت میزاره بعد جنسو میده از حقتون دفاع کنین