PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن ویندوز...؟ تا اینجا گیر میکنه کیبورد هم کار نمیده!!-صاحبان تجربه کمک لطفا

echaou
19-08-2015, 20:10
سلام سیستم را تاشروع میکنم اولین صفحه که میاد اینه ودیگه هیچ....
کیبورد هم کارنمیکنه...
اساتید صاحبان تجربه بفرمایید چکارش کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۵۰۸۱۶_۲۳۲۱۴۰.jpg

milad.xp
20-08-2015, 17:55
با سلام
با توجه به دستوراتی که توی عکسی که فرستادین مشاهده میشه، شما باید دکمه F8 رو بزنید تا وارد منوی بوت بشه و احتمالا از اونجا HDD ( یا موارد مشابه که نشان دهنده ی هارد باشه) رو انتخاب کنید.

r.van206
26-08-2015, 12:52
درود و عرض ارادت... ببخشيد گوشيم Huawei 220 هست و فکر ميکنم برادرزاده ام يکى از برنامه هاى اصلى شو پاک کرده.. چون مرتب يه پيغامى رو همينطور پشت سرهم نشون ميده.. هر وقت صفحه اش رو روشن ميکنم يه سره پيغام ميده :
فرآيند com.google.process.gapps به طور غيرمنتظره اى متوقف شده است، لطفا دوباره امتحان کنيد...
ولى وقتى اين صفحه رو ميلندم دوباره و دوباره باز ميشه و اصلا اجازه نميده باگوشى کار کنم.. ممنون ميشم اگه اين مشکلو حلش کنيد...سپاس..

Sent from my Lenovo A3500-HV using Tapatalk

milad.xp
26-08-2015, 14:14
درود و عرض ارادت... ببخشيد گوشيم Huawei 220 هست و فکر ميکنم برادرزاده ام يکى از برنامه هاى اصلى شو پاک کرده.. چون مرتب يه پيغامى رو همينطور پشت سرهم نشون ميده.. هر وقت صفحه اش رو روشن ميکنم يه سره پيغام ميده :
فرآيند com.google.process.gapps به طور غيرمنتظره اى متوقف شده است، لطفا دوباره امتحان کنيد...
ولى وقتى اين صفحه رو ميلندم دوباره و دوباره باز ميشه و اصلا اجازه نميده باگوشى کار کنم.. ممنون ميشم اگه اين مشکلو حلش کنيد...سپاس..

Sent from my Lenovo A3500-HV using Tapatalk

با سلام
دوست عزیز لطفا سوالتون رو تو انجمن زیر مطرح کنین.باتشکر

Android / اندروید (موبایل و تبلت های اندروید)>>بررسی و حل مشکلات
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]