PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل جدی در l90 لطفا کمک کنید

maasih
18-08-2015, 23:12
با سلام خدمت تمامی استادان و سروران گرامی
با عرض معذرت یه راست میرم سراغ مشکلم و از اول توضیح میدم چون فنی زیاد سر در نمیارم که ممنون میشم استادان راهنمایی کنند.
چند روز پیش با ماشین توی اتوبان در حال رفتن بودم یه هو متوجه شدم ماشین گاز میخوره اما انگاری صفحه کیلومتر خاموش بشه چند ثانیه اونجوری شد و یه هو مثل اینکه برق بیاد توش روشن شد. دیگه این مورد تکرار نشد منم توجهی نکردم
تا 2شب پیش هم شیشه سمت راننده پایین اومدنش مشکل پیدا کرد یعنی به سختی میومد پایین اما مدتی که میگذشت راحت بالا و پایین میشد و باز هم گفتم یه مشکل ساده و درستش میکنم(چون شرکتم از صبح تا شب زیاد فرصت نمیشه مثل سابق بهش برسم)
و اما امشب در حال رفتن در اوتبان بودم یهو ماشین گاز نخورد مثل اینکه خاموش کرده باشه و دوباره به زور گاز خورد و چند بار اینجوری شد منم رفتم تو باند کند رو فک کردم شاید لوله مکش باشه که دست زدم دیدم اوکیه نشستم چند دقیقه در حد 5 دقیقه شاید خب بود اما بازم تو گاز خوردن مشکل داشت. یه خط بنزین داشتم دیگه به سمت پمپ بنزینم داشتم میرفتم که این مشکل پیش اومد. بنزین رو زدم اصلا انگار نه انگار این مشل وجود داشتهبا خودم گفتم شاید شناور بنزین خراب بوده بنزین نداشتم یه خط نشون میداده هر چند که من در سفر گاهی زیاد هستم این مورد اصلا ندیده بودم
این دفعه چراغ نور بالا روشن نمیشد و گازم خیلی هرز میخوردخاموش روشن کردم نور بالا زد نور پایین هم زد رو صفحه کیلومتر نشون نمیداد. بعد هم درست شد
این تمامی مشکلات من بود
شاید خیلی سوالم ابتدایی باشه اما من معمولا ماشین خب نگه داری میکنم و سرویس هم به موقع
به نظر شما مشکل گاز هرز خوردن و گاز نخوردن از چی بوده
احتمال اینکه شناور خراب باشه هست؟
و اینکه این مشکل که چراغ رو نشون نمیداد برق کیلومتر یه بار قطع شد وپایین اومدن شیشه از برق ماشینه یا از باطری؟
ممنون میشم کامل راهنمایی کنید

torero
26-08-2015, 17:35
اتوماته؟
دریچه گازش برقیه؟