PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : | دریافت رایگان انواع گیفت کارتهای iTunes, Amazon, Xbox, ... |

undr
17-08-2015, 00:06
سلام خدمت دوستان عزیزم

میخوام بهتون یه سایت رو معرفی کنم که کارش به این صورت هست که یک سری نرم افزار رو برای گوشیتون نمایش میده و شما با Download کردن اون نرم افزارها از این سایت Credit دریافت میکنید...بعد وقتی که تعداد Credit هاتون به یک مقدار مشخصی برسه می تونید باهاش گیف کارت های مختلف iTunes, Google Play , Xbox و همینطور اکانت گلد Xbox و Playstation برای بازی کردن به صورت آنلاین به رایگان دریافت کنید.

اینم بگم که این روش مثل سایت های دیگه که هزار و یک جور Survey مختلف رو ازتون میخوان تا تکمیل کنین و آخرشم هیچی بهتون نمیدن نیست و کاملا کار میکنه...من خودم حدود ۲ سال هست که باهاش کار میکنم و هم گیفت کارت iTunes و هم اکانت گلد Xbox اش رو تا حالا چندین بار دریافت کردم فقط با Download کردن یک سری نرم افزار.

حالا بریم سراغ آموزش...

خب اول از طریق گوشی خودتون وارد سایت زیر بشید :

Free My Apps ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خب حالا با صفحه زیر مواجه خواهید شد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا Get Started رو بزنیداگه گوشیتون آیفون باشه ازتون میخواد که پروفایلی رو نصب کنید تا هروقت نرم افزاری که دارین Download میکنین کارش تموم شد مطلع بشه و Credit اون رو بهتون بده...شما در این مرحله Install رو بزنید.

خب بعد از این مرحله دوباره که سایت براتون میاد ازتون میخواد برای شروع یک برنامه رو برای Download انتخاب کنید و بازش کنید تا بعد از اون لیست بقیه نرم افزار ها براتون بیاد :

حالا اولین نرم افزار رو که به انتخاب خودتون دانلود و بازش کردین دوباره به سایت برگردین میبینین که به Credit تون اضافه شده و لیست برنامه ها براتون اومده :

خب دیگه بقیه اش کاری نداره باید انقدر نرم افزارها رو Download کنین تا به مقدار Credit دلخواهتون برسین و بعد از اون میتونین به قسمت Gifts رفته و هرکدوم از گیفت کارتها و یا اکانتهایی رو که میخواین انتخاب کنید و همونجا کدش رو رایگان دریافت کنید.اینم یه لیست از یک سری از گیفت کارت هایی که میتونین بگیرین به تصادف :

معمولا هر چند روز یکبار برنامه های جدید برای دانلود اضافه میشن...بهتون پیشنهاد میکنم اگه زود همه برنامه هارو گرفتین و برنامه های جدیدتر براتون سریع نمیومد از وی-پی-ان استفاده کنین کلی برنامه جدید براتون میاره.

اگر از گوشی اندرویدی استفاده میکنید میتونید نرم افزار خود سایت رو هم از Google Play دریافت کنید و با استفاده از اون کارهای بالا رو انجام بدین.

سوالی بود در خدمتتونم ...