PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای شناسایی بایوس و قابلیت های آن

alirezafc
15-08-2015, 19:51
با سلام
دوستان من می خواستم ببینم آیا بایوس من، قابلیت بوت شدن از روی فلش رو داره یا نه. در عمل که چیزی ندیدم . حالا برای اینکه مطمئن شوم ،آیا راهی هست که این قابلیت بایوس رو از طریق ویندوز یا نرم افزاری خاص ببینم یا خیر؟ در ضمن بایوس من ، Phoenix هستش.
اگه میشه کمکم کنید.
با تشکر فراوان

ali_mohandes
15-08-2015, 19:55
شما اول فلش رو بوتیبل کن بعد توی بوت قلش رو انتخاب کن
اگه می تونی یه عکس ازش بزار تا بهتر راهنمایین کنم

shabnam1986
21-08-2015, 18:58
با سلام
دوستان من می خواستم ببینم آیا بایوس من، قابلیت بوت شدن از روی فلش رو داره یا نه. در عمل که چیزی ندیدم . حالا برای اینکه مطمئن شوم ،آیا راهی هست که این قابلیت بایوس رو از طریق ویندوز یا نرم افزاری خاص ببینم یا خیر؟ در ضمن بایوس من ، Phoenix هستش.
اگه میشه کمکم کنید.
با تشکر فراوان

با cpu-z از تب اول ی عکس بذار

- - - Updated - - -

با سلام
اگه میشه کمکم کنید.
با تشکر فراوان

ali_mohandes
23-08-2015, 06:35

- - - Updated - - -

میشه بگی برای چی از تب اول:n13:؟؟؟؟ربطی به بوتیبل نداره...فقط مشخصات سی پی یو نوشته میشه:n26:

shabnam1986
23-08-2015, 13:40
مگه اسم و مشخصات بایوس رو ننوشته ببخشین رو تب مین بورد

ali_mohandes
24-08-2015, 09:51
مگه اسم و مشخصات بایوس رو ننوشته ببخشین رو تب مین بورد
بله نوشته ولی رو تب مین بورد نه تب اول........

shabnam1986
24-08-2015, 12:49
ن رو تب سوم نوشته
دقت کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali_mohandes
24-08-2015, 17:58
بله می دونم منم همینو میگم اگه دقت کنی در پست اولی که دادی نوشتی تب اول