PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کپی نشدن اطلاعات

mani_wittyboy
15-08-2015, 17:50
با سلام
من 2هارد 80 دارم و چند وقتی است که هاردی که در آن ویندوز وجود ندارد اطلاعات در آن paste میشود ولی در بعضی مواقع بعضی فیلم ها و سریال هایی که در آن کپی کرده ام به هارد دیگر و یا در فلش کپی نمیشود و در حال کپی کردن و در وسط کپی متوقف میشود،لازم به ذکر است اطلاعات در خود هارد کپی و کات میشود ولی در هارد یا فلش دیگر کپی نمشود در بعضی مواقع.(فقط برای بعضی فیلم ها یا سریال هایی که در هارد دارم اتفاق افتاده است و برای همان فایل مشکل تکرار میشود)
میخواستم بدونم چطور میتونم این مشکلو رفع کنم؟!

ali_mohandes
15-08-2015, 19:32
اروری هم میده؟

mani_wittyboy
15-08-2015, 23:24
اروری هم میده؟

نه علی جان
فقط وای میسته مثلا 30 درصدش رفته باشه یا 50 درصدش مثلا میگما دیگه تکون نمیخوره
میخوام فیلم یا سریالو بریزم تو فلش که تو led ببینم نمیتونم راه حلی نداری؟!

EXTREME
15-08-2015, 23:25
با سلام
من 2هارد 80 دارم و چند وقتی است که هاردی که در آن ویندوز وجود ندارد اطلاعات در آن paste میشود ولی در بعضی مواقع بعضی فیلم ها و سریال هایی که در آن کپی کرده ام به هارد دیگر و یا در فلش کپی نمیشود و در حال کپی کردن و در وسط کپی متوقف میشود،لازم به ذکر است اطلاعات در خود هارد کپی و کات میشود ولی در هارد یا فلش دیگر کپی نمشود در بعضی مواقع.(فقط برای بعضی فیلم ها یا سریال هایی که در هارد دارم اتفاق افتاده است و برای همان فایل مشکل تکرار میشود)
میخواستم بدونم چطور میتونم این مشکلو رفع کنم؟!

یک عکس از تب health نرم افزار hd tune برای دو هارد بزارید

mani_wittyboy
16-08-2015, 00:40
یک عکس از تب health نرم افزار hd tune برای دو هارد بزارید

ممنون از پاسختون
برنامرو دانلود کردم و از قسمت overview شات گرفتم
لازم به ذکره که درایوهایی که باهاش به مشکل برخوردم درایوهای g , h هستند که یک هارد 160 گمونم هستند خودم بعدا وصل کردمش که دو تا پارتیشنش کردم
اینم لینک عکس شات
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شات تراکپی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ard.jpg)

EXTREME
16-08-2015, 13:03
ممنون از پاسختون
برنامرو دانلود کردم و از قسمت overview شات گرفتم
لازم به ذکره که درایوهایی که باهاش به مشکل برخوردم درایوهای g , h هستند که یک هارد 160 گمونم هستند خودم بعدا وصل کردمش که دو تا پارتیشنش کردم
اینم لینک عکس شات
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شات تراکپی:

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ard.jpg)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس برای من باز نمیشه لطفا از تب health نرم افزاری که گفتم عکس بزارید