PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اموزش ساخت موتور برق ساده و استفاده از ان در هر جا (به نظرات همه شما دوستان خوبم نیاز دارم)

mohamma2
13-08-2015, 18:40
سلام دوستان خوبم

لطفا برای کمک به من و به خودتون و دوستانمون ویدیو زیر رو تماشا کنید و تجربتون رو در حین آزمایش عملی اون ، درستی یا نادرستی ، عملی یا غیر عملی و چگونه بهتر کردنش رو برام بازگو کنید تا همه ازش استفاده کنیم.
بی صبرانه منتظر نظرات جذاب و مفید شما هستم

لینک ویدیو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SNOW PATROL
14-08-2015, 22:00
سلام دوست عزیز این ویدئو نمیتونه حقیقت داشته باشه موفق باشید :n16:

روانپریش
14-08-2015, 22:17
به نظر من عملی هستش ولی باید بیشتر روش کار بشه

SNOW PATROL
14-08-2015, 22:23
به نظر من عملی هستش ولی باید بیشتر روش کار بشه
این ویدئو ی که قرار داده شد نمیتونه درست باشه حالا اگر میشه بفرمایید استفاده از اثر پیزوالکتریک فندک برای برق دار کردن یک رابط به این صورت چگونه عملی هست؟

روانپریش
14-08-2015, 22:32
این ویدئو ی که قرار داده شد نمیتونه درست باشه حالا اگر میشه بفرمایید استفاده از اثر پیزوالکتریک فندک برای برق دار کردن یک رابط چگونه عملی هست؟

انرژی های رایگان تولید برق رایگان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SNOW PATROL
14-08-2015, 22:37
انرژی های رایگان تولید برق رایگان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست عزیز لطفن به عنوان تاپیک دقت کنبد ایشون فیلمی رو قرار دادند و گفتند این فیلم و روش عملی هست یا نه که شما گفتید عملی هست. در مورد استفاده از پیزوالکتریک برای ساخت انرژی رایگان سوال نکردند باری پیزوالکتریک به دلیل محدودیت های مکانیکی کمتر مورد اقبال در مبحث انرژی های نو بوده است.. بحث در مورد این فیلمه!!

روانپریش
15-08-2015, 13:17
دوست عزیز لطفن به عنوان تاپیک دقت کنبد ایشون فیلمی رو قرار دادند و گفتند این فیلم و روش عملی هست یا نه که شما گفتید عملی هست. در مورد استفاده از پیزوالکتریک برای ساخت انرژی رایگان سوال نکردند باری پیزوالکتریک به دلیل محدودیت های مکانیکی کمتر مورد اقبال در مبحث انرژی های نو بوده است.. بحث در مورد این فیلمه!!

دوست عزیز منم واسه همین اون لینک رو براتون گذاشتم چون دلیل علمیش رو دقیقا اونجا نوشته
یکم وقت بذارید مطالعه کنید سرچ کنید میفهمید که امکان پذیره

mohamma2
15-08-2015, 14:03
سلام به همه دوستان
ممنون از دوستان از اینکه برای این موضوع وقت گذاشتن

لینک وبلاگی رو که یکی از دوستان قرار دادن رو قبلا مشاهده کرده بودم و تمام ویدیو هاشون رو دیدم
در بعضی موارد میگه که باید ترانزیستوری از نوع فلان در داخل این سه راهی برق قرار داده بشه تا عمل کنه
حتی بعضی از این سه راهی های خارجی روشون نوشته 20٪ صرفه جویی در برق ! به خاطر همون ترانزیستوری که داخلشون هست و در بعضی موارد به خاطر باتری که داخلشون هست

ولی میخوام از دوستان خواهش کنم که این آزمایش رو خودشون هم داشته باشن تو منزل تا ببینیم میشه یا نه!
واقعیت امر اینه که من نتونستم این آزمایش رو اونطور که تو ویدیو بود انجام بدم
هر کاری کردم نشد
میدونید دوستان ، اگر روشی برای تولید برق رایگان یا به قولی برق بی نهایت تا ابد پیدا بشه ، انقلابی در صنعت انرژی به وجود میاد
راهی که بشه یه چرخه تولید پایان ناپذیر رو ایجاد کرد

منتظر نظرات بیشتر تون هستم (آزمایش های عملی یادتون نره) :n16:

SNOW PATROL
15-08-2015, 14:06
دوست عزیز اون مطلبی که در اخرین پست اون بلاگ ارسال شده یک کپی پیست صد در صد از بلاگ اصلی ادعا کننده این موضوع هست !!
حتی نام بلاگ هم بی شباهت به بلاگ اصلی نیست !!
بلاگ اصلی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا رو بخونید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکم وقت بذارید مطالعه کنید سرچ کنید میفهمید که امکان پذیره

خوشحال میشم حاصل مطالعات خودتون رو در اختیار ماهم بگذارید تا بفهمیم !! خصوصن اون قسمت از مطالعات تون که در زمینه استفاده از سه متر کابل برای زیر سوال بردن قانون دوم ترمودینامیک هست

این تاپیک رو ببینید دوست من

میدونید دوستان ، اگر روشی برای تولید برق رایگان یا به قولی برق بی نهایت تا ابد پیدا بشه

كمك براي يه كار شايد بزرگ!!! ( منبع انرژي بي پايان) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2raj_a
24-08-2015, 17:39
این ویدیو ها در حقیقت سر کاری بیش نیس!
اگر امکان پذی باشه پس قانون پایستگی انرژی کجا میره؟اگر واقعیت داره چرا از همین روش ها برای تولید برق استفاده نمیکنن تا در مصرف انرژی در دنیا انقلابی کنن.

Ali.akh1376
01-10-2015, 03:07
اگه تو فیلم دقت کنی سیم سه راه رو پیچونده و به عنوان یک سیم پیچ ازش بهره میبره ولی اگه بازم دقت کنی میبینی ک جرقه فندک رو به جای سیم ارت سه راه میزنه که متاسفانه ما هنوز سیم ارت نداریم تو سه راه هامون پس اکرم بشمه ما نمیتونیم استفاده کنیم ازش