PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالابرد سرعت مودم و اتصالات سریال در ويندوز Xp

zeynal
16-09-2006, 01:40
ـــــلام
عرض شود حضورتون که :

سیستم عامل ویندوز غالبا از بیشترین سرعت ماگزیمم پیش فرض، جهت ارتباطات سریال برابر 115200 bps بهره میبره، با توجه به فناوری فشرده سازی و مودمهای پیشرفته UART با سرعت زیاد میتونیم این قابلیت رو افزایش بدیم و با انجام برخی تنظیمات مربوط باین قسمت در رجیستری میتونیم سیستم عامل رو برای کانکتهای با سرعت 4921600, 460800, 230400 bps آماده کنیم.
خیلی ساده میتونیم اینکارو انجام بدیم و نیازی به تخصص خاصی نداریم، ابتدا کلید زیر رو در رجیستری پیدا کرده، حواستون باشه اگه بچه مایه دار هستید و اوضاع و ورم جیبتون توپه و بیشتر از یه مودم دارید !!! برای هرکدوم کلیدهای 000X, 0002, 0001, 0000 وجود داره، هرکدوم از کلیدها رو بهشون توجه کنید تا بتونید مودمی که قراره سرعت افزایش پیدا کنه رو مشخص کنید:
User key:
[HKEY_LOCAL_MACHIN\Syste,\CurrentControlSet\Service s\Class\Modem\0000]
Data Type: REG_BINARY ( Binary Value)
Value Name: Properties

فراموش نشه قبل از اعمال هر تغییری در مقدار Properties یک بک آپ – پشتیبانی- ازش تهیه کنید.
اکنون روی Properties دابل کلیک کرده توجه کنید که مقدار 54th, 53rd, 52nd, 51st بصورت 03 84 یا اینکه C2 01 بشما نشون داده میشه.

خوش باشید

.

Quick
16-09-2006, 01:46
سلام دوست من
مي خواستم بدونم اينهايي كه گفتيد شامل من كه ADSL 256kb/s دارم هم مي شه؟
و يه سوال فني: :)
ببينم رجيستري ويندوز كجاست؟

chovalier
16-09-2006, 01:51
سلام دوست من
مي خواستم بدونم اينهايي كه گفتيد شامل من كه ADSL 256kb/s دارم هم مي شه؟
و يه سوال فني: :)
ببينم رجيستري ويندوز كجاست؟
سلام
Start/Run
اونجا تایپ کنید:RegEdit
ممنونم
موفق باشی... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Quick
16-09-2006, 01:52
ممنون شواليه

zeynal
16-09-2006, 01:53
ــــــلام
عرض شود حضورتون شما كه ADSL 256kb/s داري فك نميكنم سرعت بيشتر هم نياز داشته باشي هرچند موردي رو كه فرمودي من تست نكردم چون من فن آوريه شمارو ندارم ! بنظرم از ديتاي شركت مخابرات ايران قسمت فني ديتا بپرسي ميتونن راهنماييت كنند

رجيستري قسمتي هست كه پيكره بندي ويندوز رو شامي ميشه براي دسترسي باين قسمت كافيه در مسير زير اقدام كني

Start\Run\Regedit

بعدش اینتر کنی ! و بری سراغ باقیه قضایا

.

chovalier
16-09-2006, 01:57
ممنون شواليه
خواهش می کنم عزیز
خیلی با سوادی بقیه می گن شوالیر!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif
به هر حال شاید علی آسون تر باشه
همنوطور که می دونی :
RegEdit مخفف Registry Editing هست
بدرود... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Quick
16-09-2006, 01:59
ممنون آقا زينال
از توهم ممنونم آقا علي
خدانگهدار

chovalier
16-09-2006, 02:02
راستی یادم رفت:
به رجیستری دست نزن
اول یه بک آپ ازش بگیر چون هر کاری بکنی دیگه ازت نمی پرسه Saving your settings؟
به این ترتیب:
از منوی File وارد گزینه ی Export...بشو و با هر نامی در هر جایی سیو کن
چون ممکنه یه کاری بکنی که دیگه نتونی درستش کنی اونوقت فایل بک آپ رو می ریزی اون تو
موفق باشی... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Quick
16-09-2006, 02:05
اي ول خوب شد گفتي وگرنه كارم ساخته بود.....
ممنون
خدانگهدار