PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سایت دارم برای بهتر شدنش ( در تمام موارد ) چه پیشنهاداتی دارید ؟

برونکا
13-08-2015, 12:03
سلام و درود
من یک سایت رو به تازگی میخوام راه بیاندازمش ( بسازمش ؟ ایجادش کنم؟ )
سایت شخصی هست ( یعنی زیاد بزرگ و با کارکردها و صفحه های فراوان نیست )
موضوع سایت من در مورد تایپ هست ، تایپیست حرفه ای هستم و میخوام اینترنتی کار کنم تا به جای اینکه کمیسیون به کارفرمای دفتر خدمات کامپیوتری بدم اون به خودم برسه.
دامنه رو خودم از طریق پرشین هاست خریده ام
یکی از دوستام گفته که طراحی سایت رو برام انجام میده و قالب سایت رو گفته شبیه به این نمونه در میاره و با تغییرات جزیی ، البته خودش هم میگفت که قالب رایگان هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هاست رو هم شرکت خودش داره و گفته بهم میده
قیمت کل هاست و طراحی رو 200 تومن تعیین کرده.
پکیج هاست رو 250 مگابایت لینوکسی انتخاب کرده
الان من میخوام تبلیغ بذارم توی سایت هایی که مثلا رتبه زیر 1500 در ایران رو دارند ( طبق رنکینگ الکسا )

سوال :
قیمتش چجوره ؟ خوبه یا نه ؟
با توجه به این نوع کار من آیا قالب سایت مناسب هست ؟
اگر مثلا با تبلیغ آن لاین چند هزار نفر به سایت من بیان از کجا متوجه بشم که ظرفیت سرور جوابگو هست ؟ مقدار عادی و نرمال ترافیک برا همچین سایتی چقدر باید باشه ؟

در خصوص تبلیغات هم نظرتون چی هست ؟
مثلا به صورت آگهی در روزنامه ( ویژه نامه آگهی یا خود صفحه های روزنامه ها ) یا تبلیغ در سایتای با رنکینگ بالا یا کارت ویزیت و غیره

هر مورد دیگه ای که یه شخص تازه کار در سایت داری باید بدونه تا ضرر نکنه هم که به نظرتون میرسه لطفا بیان کنید

ممنون

SNOW PATROL
13-08-2015, 17:59
طراحی صفحات وب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])