PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با بک آپ گرفتن از درایورها

wolfomid
12-08-2015, 21:01
سلام
من نسخه اورجینال ویندوز 7 روی لپ تاپم دارم، میخواستم ببینم میشه از درایورهاش بک آپ بگیرم بطوری ک درایورهاش همینطوری ک الان کار میکنه، کار کنه؟
منظورم اینه ک شنیدم وقتی بک آپ بگیرم فقط درایورها بصورت ساده بک آپ میشن، یعنی مثلا الان ک دکمه fn+f2 رو میزنم روی صفحه بلوتوث و وایفای نمایش داده میشه و میتونم یکی یا هر دوتا با هم رو روشن یا خاموش کنم ولی اگه بک آپ بگیرم و ویندوزم رو عوض کنم و بک آپ درایورها رو ریستور کنم دیگه این دکمه ها یا کار نمیکنن یا اصلا نمایش داده نمیشن، یک بار هم تست کردم همین اتفاق برام افتاد، پیش خودم گفتم شاید بخاطر نرم افزاری بوده ک با اون از درایورهام بک آپ گرفتم
ممنون میشم راهنمایی کنید
لپ تاپم ایسوس N55SF هست

HOJ-JAT
13-08-2015, 15:09
سلام
من نسخه اورجینال ویندوز 7 روی لپ تاپم دارم، میخواستم ببینم میشه از درایورهاش بک آپ بگیرم بطوری ک درایورهاش همینطوری ک الان کار میکنه، کار کنه؟
منظورم اینه ک شنیدم وقتی بک آپ بگیرم فقط درایورها بصورت ساده بک آپ میشن، یعنی مثلا الان ک دکمه fn+f2 رو میزنم روی صفحه بلوتوث و وایفای نمایش داده میشه و میتونم یکی یا هر دوتا با هم رو روشن یا خاموش کنم ولی اگه بک آپ بگیرم و ویندوزم رو عوض کنم و بک آپ درایورها رو ریستور کنم دیگه این دکمه ها یا کار نمیکنن یا اصلا نمایش داده نمیشن، یک بار هم تست کردم همین اتفاق برام افتاد، پیش خودم گفتم شاید بخاطر نرم افزاری بوده ک با اون از درایورهام بک آپ گرفتم
ممنون میشم راهنمایی کنید
لپ تاپم ایسوس N55SF هست
ویندوز اورجنال که یک شماره سریال هست حالا یا پشت لپتاپه یا روی چیپ بایاس دیجیتالی هک شده در هر دو صورت شما ویندوز اورجینالتون رو از دست نمیدن
برای درایور ها هم شما به سایت ایسوس مراجعه کنید اونجا تمامی داریور ها موجود هستند برای مثلا اسم اون قابلیتی که گفتی atk pakage است

wolfomid
13-08-2015, 15:25
ویندوز اورجنال که یک شماره سریال هست حالا یا پشت لپتاپه یا روی چیپ بایاس دیجیتالی هک شده در هر دو صورت شما ویندوز اورجینالتون رو از دست نمیدن
برای درایور ها هم شما به سایت ایسوس مراجعه کنید اونجا تمامی داریور ها موجود هستند برای مثلا اسم اون قابلیتی که گفتی atk pakage است
این کارو کردم ولی یه سری فرقا با الان ک بصورت اصلی با ویندوز نصب میشه داره، مثلا وقتی fn+f2 رو میزنم الان ک ویندوز اصلیه هم وای فای هم بلوتوث رو با هم نشون میده ک میتونم هر کدومو دلم میخواد با موس خاموش و روشن کنم ولی اونجوری ک شما فرمودید وقتی دکمه ترکیبی رو میزنم اول وایفای رو روشن میکنه (بدون اینکه بشه با موس انتخاب کرد) بعد بلوتوث رو خاموش میکنه و اگه دوباره بزنم وای فای رو خاموش میکنه و بلوتوث رو روشن، دوباره ک بزنم هر دوتا رو با هم خاموش میکنه و بازم ک بزنم هر دوتا رو روشن میکنه، مشکل اینجاست ک هم تک تک نشون میده و روشنم و خاموش میکنه و هم بدون اینکه بشه با موس انتخابشون کردو روشن و خاموش کرد، اینکارو میکنه.