PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست بازی Mechwarrior online

Omid.R.G
10-08-2015, 23:12
شما رو به جون هر کی دوس دارید قسم میدم ... هلاک این بازی ام ! هیچ کجا نسخه ی کامل بازی رو پیدا نمی کنم ... فقط از طریق لانچر میشه دانلود کرد که اونم یه قرن طول میکشه ... خواهش می کنم این بازی رو قرار بدید واسه دانلود .
اینم لینک تریلر :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این بازی اکشن و مولتی پلیره . بازیکن ها با ربات های جنگنده به جون هم می افتن و دعوا و چک و چک کاری ... کیفیتش در حد مرگه و نظر مثبت تمامی تیم های نقد بازی رو برانگیخته ... تا حدی که ign گفته هر کس باید این بازی رو امتحان کنه .
اگه بذارید برای دانلود یا لااقل لینک یه سایتی رو بدید که نسخه ی کامل رو داشته باشه ، واقعا شرمنده ام میکنید ...

donkeyoxte
10-08-2015, 23:43
شما رو به جون هر کی دوس دارید قسم میدم ... هلاک این بازی ام ! هیچ کجا نسخه ی کامل بازی رو پیدا نمی کنم ... فقط از طریق لانچر میشه دانلود کرد که اونم یه قرن طول میکشه ... خواهش می کنم این بازی رو قرار بدید واسه دانلود .
اینم لینک تریلر :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این بازی اکشن و مولتی پلیره . بازیکن ها با ربات های جنگنده به جون هم می افتن و دعوا و چک و چک کاری ... کیفیتش در حد مرگه و نظر مثبت تمامی تیم های نقد بازی رو برانگیخته ... تا حدی که ign گفته هر کس باید این بازی رو امتحان کنه .
اگه بذارید برای دانلود یا لااقل لینک یه سایتی رو بدید که نسخه ی کامل رو داشته باشه ، واقعا شرمنده ام میکنید ...

سلام عزیز

این بازیرو تو تورنت پیدا کدم ولی چیزی از آنلاین بودنش ندیدم شما چک کن ببین اگه همونه لینک پایینیرو به دوستان تو بخش مستقیم سازی تورنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بده تا برات مستقیم کنن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jimrako
11-08-2015, 00:49
سلام عزیز این بازیرو تو تورنت پیدا کدم ولی چیزی از آنلاین بودنش ندیدم شما چک کن ببین اگه همونه لینک پایینیرو به دوستان تو بخش مستقیم سازی تورنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بده تا برات مستقیم کنن
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید سلام دوست من حتما قبل از شروع دانلود این رو فراموش نکن که بازی های آنلاین معمولا آپدیت میشن و اگر نسخه ی تورنتی که میگری آخرین نسخه ی ارائه شده از اون بازی نباشه نمیتونه آنلاینش رو بزنی !!! یا از تورنت نگیر و یا اینکه نسخه ی فایلی رو که دانلود میکنی رو چک کن ببین آخرین نسخه و آخرین آپدیت از اون بازی باشه البته بعضی از بازیها اگر آپدیت نباشه همون فایلی که گرفتی خودش رو آپدیت میکنه اما این برای همه ی بازی ها صدق نمیکنه . من بهت پیشنهاد میکنم که تلاش کن تا میتونی از لانچر بازی استفاده کنی هر چند که شاید دانلودش طول بکشه . حد افل خیالت راحته که فایلی گرفتی مشکل نداره و لگر مشکلی هم باشه یا از پینگ اینترنتت هست و یا از تحریم آیپی ایران !!!

donkeyoxte
11-08-2015, 01:21
سلام دوست من حتما قبل از شروع دانلود این رو فراموش نکن که بازی های آنلاین معمولا آپدیت میشن و اگر نسخه ی تورنتی که میگری آخرین نسخه ی ارائه شده از اون بازی نباشه نمیتونه آنلاینش رو بزنی !!! یا از تورنت نگیر و یا اینکه نسخه ی فایلی رو که دانلود میکنی رو چک کن ببین آخرین نسخه و آخرین آپدیت از اون بازی باشه البته بعضی از بازیها اگر آپدیت نباشه همون فایلی که گرفتی خودش رو آپدیت میکنه اما این برای همه ی بازی ها صدق نمیکنه . من بهت پیشنهاد میکنم که تلاش کن تا میتونی از لانچر بازی استفاده کنی هر چند که شاید دانلودش طول بکشه . حد افل خیالت راحته که فایلی گرفتی مشکل نداره و لگر مشکلی هم باشه یا از پینگ اینترنتت هست و یا از تحریم آیپی ایران !!!

ممنون دوست عزیز

دقیقا درست میگی به خاطر همین هم بود که گفتم "از آنلاین بودنش خبر ندارم و خودتون چک کنید"

البته آرشیو تورنت هم درباره بازی های آنلاین ضعیفه و همچنین کم سید

Omid.R.G
19-08-2015, 11:38
با تشکر از دوستان ، بازی همینه . ولی متاسفانه این نسخه خیلی قدیمیه و 3 گیگ بیشتر نیست. باید 7 گیگ باشه. به هر حال ممنونم.
اما خوشبختانه موفق شدم لینک دانلود install base بازی رو از داخل فایل های log داخل پوشه ی بازی پیدا کنم ...! :n20::n19::n20:
اینم از لینک برای کسانی که میخوان دانلود کنن (حجمی هم نداره ...7 گیگ ناقابل ...! )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Omid.R.G
27-08-2015, 16:11
از اون جا که نصب این بازی پیچیده و سخته ، ممکنه بعد از دانلود هفت و نیم گیگ دیتا راه به جایی نبرین و فحش و ناله و نفرین روانه کنین به شجره نامه ی من ... ! پس آموزش نصب رو براتون میذارم :
اول اینستال بیس که دانلود شده رو اکسترکت کنین . بعدش داخل پوشه ها تمام فایل ها با فرمت hash رو پاک کنین. فایل هایی هم با فرمت newfile هستن که باید کلمه ی newfile رو از اسمشون حذف کنین تا فرمتشون pak شود. بعد از این کار پوشه ها وفایل هارو به محل نصب بازی ها کپی کنین. اگه پوشه ها از قبل تو محل نصب وجود دارن فقط محتویات اونارو کپی کنین توی اون پوشه های از قبل ایجاد شده.
حالا mechwarrior repair tool رو اجرا کنین و بذارین فایل های آپدیت بازی رو دانلود کنه. والسلام !

gebryas
10-09-2015, 07:25
اوصلا میتونی با کمک یه VPS خارج کشور از لانچر با سرعت خیلی بالا دانلود کنی ، بعد خودت از VPS