PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از دست مایکروسافت و این ویندوز هفتش... کمـــــــــــــــــــــــ ــــک

jafariking
08-08-2015, 13:42
سلام.
کارت گرافیکم اینه :
Nvidia Gforce GT 240
روی سیستم خودم وقتی ویندوز 7 نصب میکنم بعد از ری استارت فقط عکس دسکتاپ نمایش داده میشه . فک میکردم مشکل از ویندوز یا کارت گرافیک باشه .

امروز سیستم یکی از دوستانم رو که ویندوز 7 روش نصبه و منزل خودش باهاش کار میکرد ( خودم شاهدم ) به دلایلی آوردم خونه تا ویندوزش رو عوض کنم .قبل از انجام هرگونه

تعویضی یا کار دیگه ای کابلهای مربوطه رو که وصل کردم بعد از روشن شدن دیدم فقط عکس دسکتاپ رو میبینم مث حالتی که برای خودم اتفاق میافتاد. ( مگه داریم همچین

چیزی...مگه میشه ؟) به نظر علما مشکل از کجاست ... با عقل جور در نمیاد که فقط مانیتور باعث این مشکل شده باشه . البته این مشکل رو از کس دیگه ای هم شنیده بودم .:n27:

jafariking
10-08-2015, 06:13
سلام.
کارت گرافیکم اینه :
Nvidia Gforce GT 240
روی سیستم خودم وقتی ویندوز 7 نصب میکنم بعد از ری استارت فقط عکس دسکتاپ نمایش داده میشه . فک میکردم مشکل از ویندوز یا کارت گرافیک باشه .

امروز سیستم یکی از دوستانم رو که ویندوز 7 روش نصبه و منزل خودش باهاش کار میکرد ( خودم شاهدم ) به دلایلی آوردم خونه تا ویندوزش رو عوض کنم .قبل از انجام هرگونه

تعویضی یا کار دیگه ای کابلهای مربوطه رو که وصل کردم بعد از روشن شدن دیدم فقط عکس دسکتاپ رو میبینم مث حالتی که برای خودم اتفاق میافتاد. ( مگه داریم همچین

چیزی...مگه میشه ؟) به نظر علما مشکل از کجاست ... با عقل جور در نمیاد که فقط مانیتور باعث این مشکل شده باشه . البته این مشکل رو از کس دیگه ای هم شنیده بودم .:n27:

مانیتور خودم 2 تا کابل داره که به کیس متصل میشه . وقتی هردوش رو وصل میکنم مشکلی که گفتم پیش اومد ولی وقتی فقط سوکت آبی رو میزنم مشکل برطرف میشه . البته هنوز توی سیستم خودم تست نکردم .

jafariking
27-09-2015, 23:03
آقا مشکل برطرف شد . همه چیز بخاطر سوکت سفید رنگیه که به مانیتورم وصل میشد. وقتی ویندوز XP نصب میشه حتما باید هر دو سوکت وصل باشه به پورت کرات گرافیک ولی وقتی ویندوز 7 نصب میکنم باید فقط سوکت آبی رنگ که خانه های کمتری داره وصل بشه.

با تشکر از همه عزیزانی که من را یاری کردند