PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایور وایرلس لپ تاپ سونی vpcsa 3afx

3dmaster
08-08-2015, 07:46
سلام دوستان

من یه لپ تاپ سونی مدل vpcsa3afx دارم که به صورت پیش فرض روش ویندوز 7 home premium نصب بود، اون ویندوزش را پاک کردم،روش ویندوز 8 - 8.1 و 7 نصب کردم، اما هرکاری می کنم ، درایور کارت شبکه وایرلسش درست کار نمی کنه، نشون میده که درایور به درستی نصب شده ، اما هیچ کاری انجام نمیده ، یعنی نه می تونه شبکه وایرلس را نشون بده و یا به اون وصل شه.

از طریق برنامه های محتلف یا برنامه های خود سونی اقدام به نصب درایور کردم، اما متاسفانه اصلا موفق نبودم.

ممنون می شم کمک کنید

صفحه رسمی لپ تاپ در سایت سونی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ess_1362
09-08-2015, 19:38
سلام دوستان

من یه لپ تاپ سونی مدل vpcsa3afx دارم که به صورت پیش فرض روش ویندوز 7 home premium نصب بود، اون ویندوزش را پاک کردم،روش ویندوز 8 - 8.1 و 7 نصب کردم، اما هرکاری می کنم ، درایور کارت شبکه وایرلسش درست کار نمی کنه، نشون میده که درایور به درستی نصب شده ، اما هیچ کاری انجام نمیده ، یعنی نه می تونه شبکه وایرلس را نشون بده و یا به اون وصل شه.

از طریق برنامه های محتلف یا برنامه های خود سونی اقدام به نصب درایور کردم، اما متاسفانه اصلا موفق نبودم.

ممنون می شم کمک کنید

صفحه رسمی لپ تاپ در سایت سونی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احتمال داره درایور wlan با سیستم عامل ویندوز 8.1 سازگار نباشه(که البته احتمالش کمه)
ضمن اینکه ممکن هست نیاز به فعال کردم پورت از طریق فایروال باشه
به هر حال برای راهنمایی بیشتر پست منتقل میشه با تالار لپ تاپ زیر شاخه مشکلات نرم افزاری و درایور

ulsss
10-08-2015, 11:25
برو روی دیوایس منیجر ویندوز ببین کارت میشناسه.