PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید بورد asrock z97x killer 3.1

zoroasterormazd
07-08-2015, 17:24
سلام این بود با قیمت فوق العاده و امکانات عالی رو بخرم؟ فقط یه عیب داره اونم اینکه گارانتی نداره.ایا خریدش ریسک هست؟ احتمل خرابی وجود داره. اگه نه مثل پردازنده اینتل که بخرم

لینک:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ard/

NEED FOR PC
07-08-2015, 18:14
بخر حالشو ببر :n09:

zoroasterormazd
07-08-2015, 18:35
بخر حالشو ببر :n09:

میشه توضیح بدین

soroosh_cz
07-08-2015, 19:42
من که مدل معمولیش رو همون اولش خریدم یعنی ASRock Z97X Killer و واقعا عالی هست و قیمتش نسبت به مادربردهای هم رده عالیه.
فقط تنهای چیزی که هست اینه که این برد PCB نسبتا نازک تری داره و اگر بسیار ناشیانه بسته بشه و یا کولر خیلی سنگین بصورت ناشیانه بخواد روش نصب بشه، احتمال خم شدنش هست.
اگر خودتون بلدید بخرید و استفاده کنید.

zoroasterormazd
07-08-2015, 23:36
من که مدل معمولیش رو همون اولش خریدم یعنی ASRock Z97X Killer و واقعا عالی هست و قیمتش نسبت به مادربردهای هم رده عالیه.
فقط تنهای چیزی که هست اینه که این برد PCB نسبتا نازک تری داره و اگر بسیار ناشیانه بسته بشه و یا کولر خیلی سنگین بصورت ناشیانه بخواد روش نصب بشه، احتمال خم شدنش هست.
اگر خودتون بلدید بخرید و استفاده کنید.
منظور من نبودن گارانتی هست با توجه به این که pcb این برد نازک هست ایا خریدن این برد که بدون گارانتیه معقول هست?

soroosh_cz
08-08-2015, 01:38
منظور من نبودن گارانتی هست با توجه به این که pcb این برد نازک هست ایا خریدن این برد که بدون گارانتیه معقول هست?

شما قرار نیست با برد کشتی بگیرید. تازه اگر برد بشکنه، جزو موارد خسارت فیزیکی هست و خارج از هر نوع گارانتی.

بخرید پشیمون نمیشید.