PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایراد سیم منبع تغذیه لپتاپ ایسوس

yoosef_st
07-08-2015, 15:53
سلام دوستان
یه لپتاپ ایسوس داریم که الان چند روزیه سیمش، از یه چند سانتی عقب تر از فیشش، یکم پاره شده
این یکی دو روز هر جوری بوده باهاش کار کردم، اما الان دیگه واقعا کار کردن باهاش خطری شده
با توجه به اینکه آجر و بقیه اتصالاتی که الان با لپتاپ هست، همه فابریک خودش بوده،
به نظر شما همین سیم رو بدیم تعمیر کنن؟
یا اینکه یدونه نو بخرم؟

amir_t6262
07-08-2015, 19:06
سلام دوستان
یه لپتاپ ایسوس داریم که الان چند روزیه سیمش، از یه چند سانتی عقب تر از فیشش، یکم پاره شده
این یکی دو روز هر جوری بوده باهاش کار کردم، اما الان دیگه واقعا کار کردن باهاش خطری شده
با توجه به اینکه آجر و بقیه اتصالاتی که الان با لپتاپ هست، همه فابریک خودش بوده،
به نظر شما همین سیم رو بدیم تعمیر کنن؟
یا اینکه یدونه نو بخرم؟

لپ تاپ Toshiba دوستم هم به همین مشکل برخورده بود و کمی قبل از فیش ورودی اش قطعی داشت.
پیگیر تعمیرش بودیم که تقریبا تمام مغازه داران پاساژ رضا و ایران که در کار فروش قطعات و تعمیر لپ تاپ بودند توصیه کردند که ریسک نکنم و شارژر نو بخرم.
چون میگفتند ممکن است با اتصالی سیم ها، لپ تاپ دچار مشکل شود.

mehrdad8086
12-08-2015, 15:31
ببین دوست من،شما اگر پیگیر باشی و یه سوکت شارژر جنس خوب تهیه کنی هیچ نیازی به تعویض شارژر نداری.کما اینکه خیلی از شارژرهای موجود طرح اصلی هستند و نه اورجینال.
حتی اگر شانس بیاری و تعمیرکار خوب گیر بیاری سیم کاملش هم پیدا میشه.اصولا از رو شارژرهای خراب اوراق کرده و جای سیم خراب شما میبندنش.
کاش یکماه زودتر گفته بودی،کلی از این وسایل رو بعد از جمع آوری شرکت!!!!!!!دادم رفت...:n34:

تاکید میکنم سوکت جنس خوب،در غیر اینصورت ریسک نکن و شارژر رو عوض کن:n05: